18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Lok 2023-09-10, 9:46 1
To się kurwa zdziwił....
Kierowca debilizmu.
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2023-09-10, 10:06 10
Takie zachowania powinny być wpisywane pod samobójstwo.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-09-10, 11:03
Dla porównania co mają do powiedzenia Janusze Sadistica w temacie - święcie oburzone lewactwo: sadistic.pl/spotkanie-2-bezmozgow-vt579732.htm
Zgłoś
Avatar
BubaBuba 2023-09-10, 12:42
No dobra, ale czemu mały kozoentuzjasta idzie, idzie i kurwa metr przed końcem busa zaczyna nabierać rozpędu? Nie można wyjsc i popatrzeć? Wolniej? Czy u nich to już jest allahu akbar i dzida przez jezdnię, bo się uda albo nie?
Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-09-10, 13:05
Samoeliminacja głupich genów. Mądry pójdzie na przód autobusu, żeby widzieć czy coś jedzie. Za kilka lat zarucha i przekaże dobre gany kaszojadom
Zgłoś
Avatar
Sadek90 2023-09-10, 13:29
bercisko napisał/a:

Samoeliminacja głupich genów. Mądry pójdzie na przód autobusu, żeby widzieć czy coś jedzie. Za kilka lat zarucha i przekaże dobre gany kaszojadom



Ten już raczej nie zarucha.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-09-10, 15:03
BubaBuba napisał/a:

ale czemu mały kozoentuzjasta idzie, idzie i kurwa metr przed końcem busa zaczyna nabierać rozpędu?



Kury robią tak samo. No, gdaczą jeszcze przy tym niemiłosiernie i trzepią skrzydłami. Ale spierdalają jak głupie.
I ten szczyl też jest (był?) głupi.
Na 100% z powodu wieku (IQ średnio w populacji rośnie wraz z wiekiem do pewnego poziomu), a być może mimo wieku...
Zgłoś
Avatar
Paprotek 2023-09-10, 17:39 1
Kurwa jak ten tir szybko się zatrzymał, nie sądziłem że to możliwe przy takiej masie.
Zgłoś
Avatar
Cosmo85 2023-09-11, 11:37
Miałem kiedyś babcie która tak zrobiła. Przechodziła przez jezdnie za autobusem w niedozwolonym miejscu jednoczesnie odpalając szluga. Pierdolnął ją Polonez Caro z prędkością ok 60-70 km/h. Babcia swoją wagę miała ale z relacji swiadków wynika że przelaciała kilkanaście metrów lądując twarzą na asfalcie. Babcia łącznie półtora roku spędziła w gipsie. Miała połamane żebra, obojczyk, ramie, obie nogi i coś z miednicą. Polonez też rozjebany dobrze.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-09-11, 12:17
Cosmo85 napisał/a:

Miałem kiedyś babcie która tak zrobiła. Przechodziła przez jezdnie za autobusem w niedozwolonym miejscu jednoczesnie odpalając szluga. Pierdolnął ją Polonez Caro z prędkością ok 60-70 km/h. Babcia swoją wagę miała ale z relacji swiadków wynika że przelaciała kilkanaście metrów lądując twarzą na asfalcie. Babcia łącznie półtora roku spędziła w gipsie. Miała połamane żebra, obojczyk, ramie, obie nogi i coś z miednicą. Polonez też rozjebany dobrze.



Chuj ze starą. Czy Poldek był w gazie?
Zgłoś