18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
D................t 2014-03-20, 14:26
Cytat:

jesteś tak zaślepiony swoimi poglądami i własnym światem, że aż wyłączyło ci obiektywizm i myślenie.


I nawzajem. Najłatwiej oczywiście wcisnąć taki tekst osobie o jasnych poglądach, ale co za różnica.
Cytat:

myślisz, że wszyscy oprócz ciebie to debile nie potrafiący myśleć?

Nie, skąd taki pomysł?
Cytat:

niespodzianka - są też i inne inteligentniejsze zwierzęta

Niespodzianka - Chyba szczury, razem z którymi można uciekać z tonącego okrętu.

Pięknie teoretyzujesz, ale co to ma do rzeczy? Budujemy armie, żeby walczyć za naród. Czyli za zbiór jednostek. Czy będziesz się rozbijał w myśleniu na kawałki, czy nie.

Nikt nie decyduje, czy trafi nam się kolejny Hitler, ale trzeba być przygotowanym. Odmowa walki za naród pod pretekstem nieuznawania podziałów i traktowania ludzkiego życia jako sprawę nadrzędną to nic innego jak wypięcie się na pobratymców.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-03-20, 14:52 1
EdmundKemper napisał/a:


Czyli oceniasz mnie jako jednostkę na podstawie ogółu? No i w dodatku nie wspomniałem nic o historii i wypominaniu innym krajom zła, które nam wyrządzili.



Nie pisałem przecież o tobie, napisałem o niektórych użytkowników.

ZAWISZAWKS12 napisał/a:



Niestety mylisz się głąbie bo nie biegam w przykrótkich dresach, i też nie mam zamiaru kochać całego gatunku ludzkiego. Przede wszystkim będzie dla mnie najważniejszy Polak, prawdziwy POLAK, który jest dumny z granic, tradycji, flagi. Nie będę bił się za obcego z którym taka prawda nic mnie nie łączy.

Wcześniej pisałeś " jedyne czym się różnimy to to że jego przodkowie osiedli się tam, a moi tu..." Otóż kurwa nie, nie różnimy się tym gdzie mieszkamy. Z każdym narodem wiele nas dzieli, w sumie więcej dzieli niż łączy. Może też jeszcze nie zauważyłeś tumanie ale jako naród Polski mamy swoją tradycje, swoją historię, porażki i zwycięstwa które tak naprawdę nas łączą, NAS naród Polski. Nigdy nie będę gloryfikował flagi Ukraińskiej czy Rosyjskiej bo mamy wspólnych przodków.

Mimo że nie dzieje się u nas dobrze, ale jestem dumny z tego że jestem Polakiem. Cieszę się że urodziłem się tutaj, tak w tym opluwanym za granicą kraju, którego kocham nade wszystko. Nigdy nie zamieniłbym go na żaden inny. Jestem dumny z naszego godła, flagi, hymnu a przede wszystkim z naszej historii. Niejednokrotnie udowadnialiśmy że pomimo choćby rozbiorów jesteśmy Polakami, silnym narodem, który potrafi się zmobilizować. Idź powiedz to tym ludziom co oddali życie żebyś teraz kretynie miał te "nieznaczące nic granice" (bo wg Ciebie to tylko zbędne podziały), dzięki nim teraz uczysz się polskiego, czytasz Polskie książki.

Gdyby byli takimi debilami, z Twoim podejściem, to nawet by nie walczyli, bo po co skoro wszyscy mamy wspólnych przodków? Jak chcesz to wyjedź za granice zobacz czy w innym kraju będziesz traktowany tak jak w Polsce, mimo "wspólnych przodków" będziesz dla nich robactwem takim jak u nas rumuni. Nigdy nie będziesz traktowany jak "swój". Tak jak wcześniej pisałem będę kochał tylko Polaka i w razie gdyby nasz naród był zagrożony stanę do jego obrony, bo chcę żeby moje dzieci, wnuki nadal uczyły się polskiego, żeby tak jak i ja były dumne z poświęcenia przodków, dumne z bycia POLAKIEM.

Nie KURWA, nie masz zabijać z powodu koloru skóry, masz zabijać w obronie kraju, w obronie rodzin, dzieci i starszych którzy nie będę w stanie się bronić. Taki jest obowiązek każdego PRAWDZIWEGO Polaka.



Nie mam już siły pisać w tym temacie, szanuje to że jesteś patriotą, że kochasz swój naród, ale pewnych spraw nie jesteś po prostu w stanie pojąć.
Zgłoś