18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Falsum 2014-03-18, 12:17 5
Pewnie "rządy PO" mocno inklinowały w tę "Ojczyznę". Stąd taka postawa gówniarza.
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-03-18, 12:25 19
Ten gówniarz ma więcej oleju w głowie niż większość prawactwa faszystowskiego
Zgłoś
Avatar
Freedomik 2014-03-18, 12:27 103
Dla mnie ważna jest rodzina, nie jakieś umowne granice. W pierwszej kolejności wyjechałbym z nimi w bezpieczne miejsce.

Patriotyzm to pozostałość po czasach prymitywnych plemion. Jak już musiałbym koniecznie ryzykować życie dla ratowania ludzi to bez względu na narodowość.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2014-03-18, 12:38 19
Freedomik napisał/a:

Dla mnie ważna jest rodzina, nie jakieś umowne granice. W pierwszej kolejności wyjechałbym z nimi w bezpieczne miejsce.

Patriotyzm to pozostałość po czasach prymitywnych plemion. Jak już musiałbym koniecznie ryzykować życie dla ratowania ludzi to bez względu na narodowość.



Mądre słowa. Też najpierw wywiózłbym rodzinę w bezpieczne miejsce. A jak już dochodzi do walki, to nie walczy się o ziemię która jest wszędzie taka sama. Ale o prawo do życia, i o ochronę własnej rodziny przede wszystkim. Niestety dzisiejszy patriotyzm szybko by życie zweryfikowało. Bo wojna to nie gra z respawnem. Poza tym, czy w dzisiejszych czasach można czuć się patriotą ? Skoro na każdym kroku władza Twojego kraju próbuje Cię udupić.
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2014-03-18, 12:48 8
Jak to było w Nikosiu Dyzmie:

"Hehehe, Patriota. Patriota idiota! Z przodu honor, z tyłu goła dupa."

"Nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla Ciebie, bo nic nie zrobi"

'Czułem powołanie w życiu swym na księdza, albo też żołnierski włożyć but. Lecz poznałem, że ni tamten, ani ten już nie mają czego bronić."

Dobra, dość cytatów, wystarczy, że powiem, że nie warto już ginąć za ten kraj.
Zgłoś
Avatar
MocnyFull 2014-03-18, 12:52 94
JesusChytrus napisał/a:

Ten gówniarz ma więcej oleju w głowie niż większość prawactwa faszystowskiego



faszyzm nie był/jest ideologią prawicową głąbie.

Przykro czytać takie komentarze, że najpierw to sobie wywieziecie rodzinę w bezpieczne miejsce, a potem co, jak starczy czasu albo chęci to sobie postrzelacie? To jest wasza ojczyzna, nasi dziadkowie/pradziadowie ginęli za to żebyście teraz srali na to? Rozumiem że nie każdy będzie walczył o Polskę niepodległą, ale żeby z takim podejściem do tego podchodzić to tylko zostaje współczuć naszemu krajowi takiego ścierwa, które na niej się wychowało.
Zgłoś
Avatar
patrylek 2014-03-18, 12:54 79
Patriotyzm to pozostałość po prymitywnych plemionach? Od większości żyjących jeszcze weteranów II WŚ dostał byś w pysk za takie słowa! Oczywiście, że liczy się rodzina, zadbanie o jej losy, ale jak można tak profanować wartości za które przodkowie przelewali krew. Niedawny bohater, Rotmistrz Pilecki, porzucił rodzinę i bliskich i niejednokrotnie rzucał się w paszcze lwa ryzykując życie, byleby przysłużyć się wartością, POLSKIM wartością za które gotów był zginąć. Jak możesz taką postawę nazywać prymitywną?!

lewacka logika, żreć i żyć....
Zgłoś
Avatar
Freedomik 2014-03-18, 13:06 26
patrylek napisał/a:

byleby przysłużyć się wartością, POLSKIM wartością


A za wartość poprawnej polszczyzny też walczył? Bo coś mu nie wyszło w twoim przypadku.

Co mnie obchodzą przodkowie i głupie wojenki? Nie żyłbym w Polsce, to żyłbym w innym kraju, pewnie bogatszym. Co przyszło tym co zginęli? Ani nie nacieszyli się życiem, w dodatku osierocili rodziny. Lepiej przetrzymać zawieruchę, którą sobie urządziły dwa wielkie plemiona pod wodzą jebanych politykierów i cieszyć się życiem. Zresztą i tak w tym roku zostawiam tę całą Polskę, by zamieszkać w cywilizowanym państwie. Czemu mam niby być przywiązany do danego terytorium? Bo tu akurat się urodziłem? Głupota. Mogłem urodzić się wszędzie i tak bym nie umierał za tamten kraj. Poza tym granice się zmieniają. Jeszcze kiedyś tam gdzie była Polska jest np. Ukraina i tylko przypadek i czas sprawił, że ci ludzie żyją w innym państwie. Równie dobrze byłbyś dziś mongolskim czy nigeryjskim patriotą. A umieraj sobie, jak nie masz co robić z życiem, ja wolę zadbać o rodzinę, a nie wymyślone państwa.
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2014-03-18, 13:07 3
A ja się przyznam że nie dojrzałem do oddawania życia za cokolwiek. Prawdziwa sytuacja by pokazała kto jest kto a nóż bym oddał za kogoś mój żywot.
Zgłoś
Avatar
MocnyFull 2014-03-18, 13:10 21
Freedomik napisał/a:


A za wartość poprawnej polszczyzny też walczył? Bo coś mu nie wyszło w twoim przypadku.

Co mnie obchodzą przodkowie i głupie wojenki? Nie żyłbym w Polsce, to żyłbym w innym kraju, pewnie bogatszym. Co przyszło tym co zginęli? Ani nie nacieszyli się życiem, w dodatku osierocili rodziny. Lepiej przetrzymać zawieruchę, którą sobie urządziły dwa wielkie plemiona pod wodzą jebanych politykierów i cieszyć się życiem. Zresztą i tak w tym roku zostawiam tę całą Polskę, by zamieszkać w cywilizowanym państwie. Czemu mam niby być przywiązany do danego terytorium? Bo tu akurat się urodziłem? Głupota. Mogłem urodzić się wszędzie i tak bym nie umierał za tamten kraj. Poza tym granice się zmieniają. Jeszcze kiedyś tam gdzie była Polska jest np. Ukraina i tylko przypadek i czas sprawił, że ci ludzie żyją w innym państwie. Równie dobrze byłbyś dziś mongolskim czy nigeryjskim patriotą. A umieraj sobie, jak nie masz co robić z życiem, ja wolę zadbać o rodzinę, a nie wymyślone państwa.



mogłeś sie urodzić gdzie indziej ale urodziłeś się tu. Głupi jesteś, nie ma co ci tłumaczyć.
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2014-03-18, 13:12 24
Wyniki tych badań pokazują kto jest Prawdziwym Polakiem a kto tylko POlakiem.
Jak w ogóle można mieć wątpliwości co do oddania życia za Ojczyznę, przeraża mnie dzisiejsza młodzież no ale czemuż się dziwić skoro wyedukowana w szkołach gdzie uczą się o świecie od lewaków wychowanych przez komuchów.
A ci powyżej, zasłanianie się bezpieczeństwem rodziny by przykryć swoje tchórzostwo i serwilizm jest strasznie żałosne.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2014-03-18, 13:44 34
Też znalazłem dobry rysunek satyryczny.

Zgłoś
Avatar
remi1982 2014-03-18, 14:15 38
Imie_jego_44 napisał/a:

Wyniki tych badań pokazują kto jest Prawdziwym Polakiem a kto tylko POlakiem.
Jak w ogóle można mieć wątpliwości co do oddania życia za Ojczyznę, przeraża mnie dzisiejsza młodzież no ale czemuż się dziwić skoro wyedukowana w szkołach gdzie uczą się o świecie od lewaków wychowanych przez komuchów.
A ci powyżej, zasłanianie się bezpieczeństwem rodziny by przykryć swoje tchórzostwo i serwilizm jest strasznie żałosne.



Jesteś najlepszym przykładem na to, ja niektórzy mają wyprane mózgi. Słomiany patriotyzm. Jesteś aż tak głupi, że oddałbyś życie w imię pseudo idei wpojonych Ci przez chory system ? Jak w 39, kiedy rząd spierdolił a zwykli ludzie którym natłuczono do głów, że wojna jest piękna, a śmierć za ojczyznę romantyczna. Oczywiście, że nie Bóg ani Ojczyzna są najwyższymi wartościami, jest to rodzina. I dla mnie patriotyzm objawia się w tym, że próbuje zapewnić byt rodzinie, żyje zgodnie ze swoim sumieniem, pomagam innym. Nie, nie jestem "lewakiem" pseudo patrioto. Ale to już Twoja sprawa skoro chcesz oddać coś najcenniejszego w imię czegoś nie koniecznie ważnego. I na końcu nie ma muzyki, nie zapłaczą nad Twym truchłem piękne niewiasty. Jeśli będziesz miał szczęście, to Twoje osrane i oszczane truchło skończy w zbiorowej mogile jako NN. Czekam na ból dupy gimbo patriotów i internetowych fighterów o wolność.
Zgłoś
Avatar
Hrehor 2014-03-18, 14:23 7
Ta, wojna jest piękna. Też mi się tak kiedyś wydawało, ale do czasu. Polecam iść i sprawdzić jaka jest. A jebie gównem, szczochami, krwią i strachem. Walczyć trzeba mądrze a nie URA! i do przodu, bo zginąć głupio i nie potrzebnie każdy cep potrafi, a sensu w tym żadnego, oprócz tego, że zginiesz Ty - być może mąż, ojciec, syn, jedyny żywiciel, w końcu ludzka jednostka. Pierdolenie o szopenie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie