18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Wyciaganie T-38
yamaszka125 • 2013-02-10, 20:55
w tym materiale zobaczycie proces wyciagania czolgu, znajdziemy sie rowniez kamera w srodku maszyny oraz zobaczymy odrestaurowany egzemplarz tego wlasnie czolgu.

Zgłoś
Avatar
s................n 2013-02-11, 0:32 6
granaty przeleżaly 70 lat a Ci się nimi bawią, czyszczą i mają w dupie że może wyjebać w każdej chwili... takie rzeczy tylko w rosji, ja rozumiem... flaszka wódki w czołgu dobra można wypić... no ale kurwa bawić się granatem
Zgłoś
Avatar
szmiglak 2013-02-11, 0:42 1
KW 1 inaczej "kurewsko wielki - 1" nadmienię jeszce, że w wocie funkcjonuje jeszcze wersja KW-1 Sporting
Zgłoś
Avatar
C................g 2013-02-11, 1:03
Myślałem, że ta maszyna była większa, musiało się nim beznadziejnie walczyć, straszna ciasnota, plusem jedynie był gruby, jak na tamte czasy, pancerz, nie do przebicia dla większość ówczesnych dział przeciwnika.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-02-11, 1:04 1
muze w tle: Lube - "davai za"
Zgłoś
Avatar
honecker 2013-02-11, 1:09 4
Granaty, pociski przeleżały prawie 70 lat w wodzie , jeśli jest tam proch to przypomina bryle ciasta. Właśnie w ruskich (tu Białorusinach) mi się to podoba że swoje wiedzą a siedzących przed komputerem teoretyków olewają
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2013-02-11, 1:19 3
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-02-11, 3:07 1
honecker napisał/a:

Granaty, pociski przeleżały prawie 70 lat w wodzie , jeśli jest tam proch to przypomina bryle ciasta. Właśnie w ruskich (tu Białorusinach) mi się to podoba że swoje wiedzą a siedzących przed komputerem teoretyków olewają



ahaaaa to w związku z tym, niewypały jakie znajdowane są na terenie warszawy czy innych miast powinny być przechowywane np. w domach, lub powinno się na nich coś budować ewentualnie rozdawać tłumowi gapiów... przyznaję, może by to zmniejszyło trochę populacje ciemnogrodu (czyt. takich jak ty) aktualnie to ty wyszedles na teoretyka... do każdego takiego sprzętu trzeba podchodzić z założeniem, że może jebnąc... a dlaczego? Bo on faktycznie MOŻE jebnąć.

A później się dziwić, że pourywane łapy na sylwestra, ludzie przechowujący niewypały w szopie itd.
Zgłoś
Avatar
malinp 2013-02-11, 8:42
sszer.Lucjan, niewypały (niewybuchy?) na terenie np. Warszawy może i faktycznie nazwałeś trafnie bo one prawdopodobnie były 'odpalone' ale mimo tego nie zadziałały.
Natomiast na granaty z czołgu nie powinieneś mówić niewypały, bo one nawet nie były nigdy odpalane a potwierdza to zawleczka.
Jakim cudem niebezpieczna może być zabawa zabezpieczonym granatem? :O
Zgłoś
Avatar
djpolb 2013-02-11, 9:09 5
Na kujawach budowę autostrady przerwali przez taki czołg. Zaczęli kopać patrzą - czołg. Więc próbują go wyciągnąć. Zapięli jedną koparkę - nic. Drugą - ani drgnie. W końcu postanowili go bardziej odkopać, dostali się do włazu, zaglądają do środka a tam Rusek na hamulcu nogę trzyma i wódkę popija.
Zgłoś
Avatar
urtel 2013-02-11, 9:25
nigdy nie słyszałem tak długiego ruskiego ciągu słów bez przekleństw.
Zgłoś
Avatar
CherryMan 2013-02-11, 10:15
@malinp zabezpieczony granat nie stanowi zagrożenia, ale 70cio letni skorodowany zamoknięty granat jest jak najbardziej niebezpieczny, tak samo te pociski... mają jaja te ruskie
Zgłoś
Avatar
strik3r 2013-02-11, 10:17
Truckerek napisał/a:

Zawsze znajdują pociski, granaty a kości nigdy nie widziałem zęby wyciągnęli....



Z tego co się orientuje, to załogi często porzucały czołgi gdy były uszkodzone podczas bitwy. Często je topili aby nie wpadły w łapy wroga.
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2013-02-11, 10:17
Widać, że Białoruś. Oni nawet nad rzeką burdel mają. Jak byłem w zeszłym roku na Bugu to po naszej stronie wszystko ładnie pięknie, żadnych śmieci czy konarów jakiś, a po białoruskiej wszędzie zwalone drzewa i brud.
Zgłoś
Avatar
pilinskim 2013-02-11, 10:51
Zgłoś
Avatar
seracon 2013-02-11, 11:53
Gdyby to było T-55 to nie było by trzeba w ogóle wyciągać. Po prostu by sam wyjechał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie