18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (13) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
~Velture 2023-03-12, 9:01 86
Po chuj to kurwa w ogóle malowane po ulicach? Po pierwsze nie jestem ekspertem ale się wypowiem - to wpływa negatywnie na przyczepność więc sam ten fakt jest w chuj niebezpieczny... SZCZEGÓLNIE KURWA PRZED SKRZYŻOWANIEM.
Do tego zasłania znaki poziome.

... i wygląda pedalsko.
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-03-12, 9:01 6
halman ale przecież ta flaga to twoja wizytówka
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-03-12, 9:04 5
LouisdeFunes napisał/a:

halman ale przecież ta flaga to twoja wizytówka


rozjebane dupsko zaszczypało..?
Zgłoś
Avatar
kris1978 2023-03-12, 9:07 2
VeIture napisał/a:

Po chuj to kurwa w ogóle malowane po ulicach? Po pierwsze nie jestem ekspertem ale się wypowiem - to wpływa negatywnie na przyczepność więc sam ten fakt jest w chuj niebezpieczny... SZCZEGÓLNIE KURWA PRZED SKRZYŻOWANIEM.
Do tego zasłania znaki poziome.
... i wygląda pedalsko.



Niekoniecznie. Są specjalne farby antypoślizgowe. Jedynie co, to wkurwia na sam widok.
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-03-12, 9:08 4
~VeIture napisał/a:

Po chuj to kurwa w ogóle malowane po ulicach? Po pierwsze nie jestem ekspertem ale się wypowiem - to wpływa negatywnie na przyczepność więc sam ten fakt jest w chuj niebezpieczny... SZCZEGÓLNIE KURWA PRZED SKRZYŻOWANIEM.
Do tego zasłania znaki poziome.
... i wygląda pedalsko.



i jeszcze Zapomniałeś dodać że przez to że ta flaga jest na ulicy Twoja stara ostatnio zaczęła puszczać się temu oczywiście winni są tylko geje i lesbijki. jeszcze zapomniałeś że starego koza spierdoliła i stary twój nie mam co ruchać - wina wyłącznie pedałów.

@Halman

ty już jesteś bez zębów bo stary cię ruchał w ryja za dzieciństwa i chujem ci powybijał
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-03-12, 9:15 9
LouisdeFunes napisał/a:


@Halman
ty już jesteś bez zębów bo stary cię ruchał w ryja za dzieciństwa i chujem ci powybijał


piszesz jak pedał bo ty jesteś pedał...
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2023-03-12, 9:33 7
tyle razy pedalską tęczę palili że zaczęli ja malować. na asfalcie........ale mądry pan i na to znalazł sposób, brawo dla niego
Zgłoś
Avatar
Kohei 2023-03-12, 9:50 24
~VeIture napisał/a:

Po chuj to kurwa w ogóle malowane po ulicach?



pewnie w magistracie zasiada jakis debil pokroju Trzaskowskiego, ktory rozpierdala publiczne pierniadze na ideologiczne manifestacje
Zgłoś
Avatar
Pentoser 2023-03-12, 10:28
Fenyloetyloamina sie mu wydziela w innych okolicznoaciach niz sodomitom i se przez to opony upierdolil.
Zgłoś
Avatar
jasypan 2023-03-12, 10:43 1
„Ty jesteś pedał. Nie, bo ty.” Komentarze podobno dorosłych facetów. Masakra.
Zgłoś
Avatar
MisiaXD 2023-03-12, 10:50
3 punkty do ligi huliganow otrzymuje halman czy jak mu tam.
Zgłoś
Avatar
htp 2023-03-12, 11:07 1
bishfinger napisał/a:

tyle razy pedalską tęczę palili że zaczęli ja malować. na asfalcie........ale mądry pan i na to znalazł sposób, brawo dla niego



Kowalski - już połamałeś w sklepie wszystkie kolorowe kredki?
Zgłoś
Avatar
kris1978 2023-03-12, 11:27 15
LouisdeFunes napisał/a:

i jeszcze Zapomniałeś dodać że przez to że ta flaga jest na ulicy Twoja stara ostatnio zaczęła puszczać się temu oczywiście winni są tylko geje i lesbijki. jeszcze zapomniałeś że starego koza spierdoliła i stary twój nie mam co ruchać - wina wyłącznie pedałów.
@Halman
ty już jesteś bez zębów bo stary cię ruchał w ryja za dzieciństwa i chujem ci powybijał



Ja pierdole. Co za debil
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-03-12, 11:36
Mnie się podoba. Tęcza na drodze symbolizuje czarnucha pedała.
Zgłoś