18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
krzyks 2017-08-12, 21:33 1
Angel napisał/a:

Już wiem! Ratownika



Jak na mój gust.. brakuje fair-play
Zgłoś
Avatar
P................� 2017-08-12, 23:21 32
Jak to czego brakuje? Zawsze zaczyna się od skoku na główkę
Zgłoś
Avatar
cys23 2017-08-12, 23:23 2
Tam chyba nie ma wody
Zgłoś
Avatar
chmyk 2017-08-13, 1:42 6
no i prawidłowo nauczą się pływać to dostaną wodę
Zgłoś
Avatar
Insaner 2017-08-13, 2:30 1
Zastanawiam się z czego jest wykonana podłoga w tym basenie, bo jeśli z kafelków to taki przejazd na brzuchu raczej nie jest zbyt przyjemnym doświadczeniem
Zgłoś
Avatar
Piotru70 2017-08-13, 2:36 1
Na główkę któryś mógł skoczyć ze skoczni to też bym się pośmiał, ta pani nie byłaby taka osamotniona.
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-08-13, 12:46
@Insaner po twojej wypowiedzi wnioskuję, że chyba w życiu nie byłeś na pływalni. A jeśli tak, to na jakim zadupiu Ty mieszkasz? Przecież w każdym większym mieście jest pływalnia i nie wierzę, żeby przez klikanaście lat życia nie być tam choćby raz.
Zgłoś
Avatar
Insaner 2017-08-13, 13:27 2
waloos napisał/a:

@Insaner po twojej wypowiedzi wnioskuję, że chyba w życiu nie byłeś na pływalni. A jeśli tak, to na jakim zadupiu Ty mieszkasz? Przecież w każdym większym mieście jest pływalnia i nie wierzę, żeby przez klikanaście lat życia nie być tam choćby raz.



Co to ma w ogóle do rzeczy? Byłem na wielu, nie ma wymogu stosowania konkretnej technologii wykańczania "wanny" basenowej. Na większości są kafelki, stopom to nie przeszkadza, ale na ogół nikt nie projektuje basenu z myślą o ludziach ślizgających się na brzuchach po kafelkach i rowkach pomiędzy nimi przy wypompowanej wodzie.
Zgłoś