18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-02-28, 21:31 28
Typowe kacapskie żarty. Ma szczęście, że kręgosłupem nie zajebał w dechę, bo by koledzy inwalidę z niego zrobili.
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2021-02-28, 21:41 3
NiemiecWaszPan napisał/a:

Typowe kacapskie żarty. Ma szczęście, że kręgosłupem nie zajebał w dechę, bo by koledzy inwalidę z niego zrobili.



Ja myślę, że raczej nic by nie zrobili...
Zgłoś
Avatar
Fooli 2021-02-28, 21:54
ja bym sie chyba zesral na jego miejscu xd
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2021-02-28, 22:06 2
Złodzieje airbagów
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2021-02-28, 22:38
Czemu Rusek pierdoli allahu akbar?
Zgłoś
Avatar
BrainOsw 2021-02-28, 22:40 14
Zobaczcie jak idealnie ląduje jego telefon, ekranem na krawędź dechy. Ciekawe kto zapłaci za nowy
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2021-02-28, 22:58 2
Po co mieć wrogów jak wystarczy mieć takich kolegów...
Zgłoś
Avatar
ZgRyZ 2021-02-28, 23:01 6
w 30 sekund po zorientowaniu się kolega lądowałby na ulicy za wyrwanym oknem. bez uśmiechu. w knajpie, w kuchni, pracowałem na smażalnicy. dowcipas wrzucił mi garść kostek lodu do oleju. do dzisiaj ma problemy z pruszaniem lewą ręką. 9 calowy nożyk, cały się wbił w jego bark... z 7 metrów.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-02-28, 23:19
Fejk frajerzyny
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2021-02-28, 23:20 3
sensualna napisał/a:

Czemu Rusek pierdoli allahu akbar?



Bo za parę dekad Rosja będzie krajem muzułmańskim, nawet może szybciej niż UE...
polska-zbrojna.pl/home/articleshow/23565?t=Islam-pod-Kremlem

Rosja jest doskonałym przykładem, dlaczego nie można przesadnie walczyć z rodzimą wiarą (jak to robili za socjalizmu, teraz im się to czkawką odbija)
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2021-03-01, 8:22 8
ZgRyZ napisał/a:

w 30 sekund po zorientowaniu się kolega lądowałby na ulicy za wyrwanym oknem. bez uśmiechu. w knajpie, w kuchni, pracowałem na smażalnicy. dowcipas wrzucił mi garść kostek lodu do oleju. do dzisiaj ma problemy z pruszaniem lewą ręką. 9 calowy nożyk, cały się wbił w jego bark... z 7 metrów.



9 calowy nóż to ok 23 cm ostrza. Żeby wbić takie coś z 7 metrów musiałbyś rzucić nożem do filetowania (tylko ten jest super cienki, ale skąd ćwok na smażalnicy ma nóż do filetowania), albo mieć siłę rzutu jak oszczepnik. Wypierdalaj smażyć frytki do Mc i naucz się interpunkcji.
Zgłoś
Avatar
Sandvinik 2021-03-01, 9:30 1
Misiek_KRK napisał/a:

9 calowy nóż to ok 23 cm ostrza. Żeby wbić takie coś z 7 metrów musiałbyś rzucić nożem do filetowania (tylko ten jest super cienki, ale skąd ćwok na smażalnicy ma nóż do filetowania), albo mieć siłę rzutu jak oszczepnik. Wypierdalaj smażyć frytki do Mc i naucz się interpunkcji.



sam sie nie wypowiadaj jak sie nie znasz, dobrze rzucony nóż wbija sie w drewno dużo głebiej niż przy uderzeniu, jesli umiesz skutecznie, podkreslam skutecznie, nie jak cegłówką, rzucic nożem to z 7 metrów można przefiletować człowieka, jedyna kwestia jest masa samego noża, od 250-300g w górę wchodzi jak w masło
Zgłoś
Avatar
jebacpisdy 2021-03-01, 10:40 2
ZgRyZ napisał/a:

w 30 sekund po zorientowaniu się kolega lądowałby na ulicy za wyrwanym oknem. bez uśmiechu. w knajpie, w kuchni, pracowałem na smażalnicy. dowcipas wrzucił mi garść kostek lodu do oleju. do dzisiaj ma problemy z pruszaniem lewą ręką. 9 calowy nożyk, cały się wbił w jego bark... z 7 metrów.



Wstawaj lamusie, zesrałeś się.......
Zgłoś
Avatar
supercharger 2021-03-01, 11:02 2
ZgRyZ napisał/a:

w 30 sekund po zorientowaniu się kolega lądowałby na ulicy za wyrwanym oknem. bez uśmiechu. w knajpie, w kuchni, pracowałem na smażalnicy. dowc**as wrzucił mi garść kostek lodu do oleju. do dzisiaj ma problemy z pruszaniem lewą ręką. 9 calowy nożyk, cały się wbił w jego bark... z 7 metrów.



Straszysz nas tutaj czy się chwalisz? Bo brzmisz jak psychopata.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie