18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Znawca_Cipek 2021-02-26, 12:41

Cóż tu można dodać...
Zgłoś
Avatar
Robcio1207 2021-02-26, 15:24 6
Ale z drugiej strony... Co za debil zamontował tę taśmę 3 metry nad ziemią? Przecież przeciętny ludź patrzy pod nogi, a nie do góry.

Już pomijając kwestię, że kierowca tej taśmy w lusterku raczej nie miał prawa zobaczyć, właśnie przez jej wysokość.
Zgłoś
Avatar
Rutik 2021-02-26, 15:30
Niedawno pisałem o tych jebanych taśmach odgradzajacych to wszyscy pisali, że jak baba wlazła pod taśmę i dostała lodem w czerep to jej wina. No to właśnie oglądacie idealny przykład dlaczego tam powinny być co najmniej barierki. Zwał śniegu właśnie zerwał tą taśmę, wiec teraz można łazić bo nic w poprzek już nie wisi. A tu chuj. Ekipa na dachu nadal odśnieża i nie ma pojęcia że ich zajebista zapora już nie dziala i zaraz komuś na łeb coś się spierdoli.
Zgłoś
Avatar
JebacToGowno 2021-02-26, 17:49
Kacapska karma.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-02-26, 17:56
JebacToGowno napisał/a:

Kacapska karma.



Banderowska... Wideł nie widzisz??
Zgłoś
Avatar
karoloju23 2021-02-27, 6:52
Mocne w chuj... ja pierdole jakie rzeczy na swiecie sie dzieją... Masakra, spokojnie moszna na harda.. No kurwa Pilsudski w grobie sie przewraca... masakra... ide do szafy... wyjde jak sie otrzasne, wezme kielbase z piersi kurczaka, bo jak 2 wezme to po 14 pln z hakiem za kilogram i 5l wody- wszystko z biedry, o i musztarde sarepską... biore do szafy i nie wychodze, pewnie do swiąt... masakra... ja pierdole... ide juz ide ... do szafy wlaze i nie wychodze... masakra
Zgłoś