18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Nie żebym tendencyjnie podchodził do tematu, ale teza o typowym zajeżdżaczu aut z szachownicą na masce ciągle się potwierdza.
właśnie dzięki takim widokom. Przejeżdzając wczoraj w mojej rodzinnej pipidówce mogłem zaobserwować zdarzenie, którego bilans to:
w bmw było 4 młodych mężczyzn, 2 zginęło na miejscu a 2 w stanie ciężkim zabrał helikopter.
w fordzie, w którego zasunęła bmka 2 osoby w stanie ciężkim do szpitala (Ci ludzie mieli pecha, bo akurat nawinęli się na lecąca bmw)


Zgłoś
Avatar
dt12550 2012-08-04, 12:32 13
Wszystkie samochody mają wypadki, ale gawiedź najbardziej interesuje się jak to jest BMW przez co nakręca popyt na informacje o wypadkach z tą marką, więc media najczęściej podają o nich infromacje. Do pełni szczęścia brakowałoby wam pewnie jeszcze, żeby BMW jechała grupka młodzieży w wieku 18-24 lat, takie newsy są pewnie najbardziej poszukiwane przez pseudo dziennkiarzy i tak powstaje przeświadczenie, że najwięcej wypadków na polskich drogach jest spowodowane przez młodych dresów w BMW.
Zgłoś
Avatar
Qbbus1 2012-08-04, 13:14 1
to nie zadna regula... po prostu wypadek BMW i FORDA... rownie dobrze mogl to zapierdzielac inny samochod a nie BMW.
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-08-04, 14:28 1
ładny woz był (oczywiście nie mówię o fordzie). szkoda, że trafił na idiotę bez wyobraźni, który nie miał za grosz umiejętności. powinien sam zdechnąć za to co zrobił a reszta osób uczestnicząca w wypadku wyjść z tego bez szwanku.
Zgłoś
Avatar
karollapucha 2012-08-04, 17:02 1
Jak zrobić sałatkę z buraków?

Wsadzić dresów do BMW i puścić w trasę.
Zgłoś
Avatar
pondito 2012-08-04, 17:27 9
Jak można rozbić Alpinę -.-
Zgłoś
Avatar
t0malson 2012-08-04, 17:47 3
Co się potwierdza? Pewnie że najczęściej rozbijają się fordy ople i inne łady.
Prawda jest taka (jak mówił kiedyś Clarckson) masz kiepski samochód to znaczy, że nie interesuje Cię motoryzacja i nie znasz się na samochodach i nie umiesz jeździć - w związku z czym powinni zabrać ci prawo jazdy.

Najlepsze jest to, że ludzie się miłują w swoich złomach, i się przechwalają jakie to one nie wspaniałe, wzbudzając politowanie wśród ludzi w otoczeniu.

Typowa sytuacja:
o jaka to moja calibra wspaniała, zaraz pokarze temu cwaniakowi w tym starym porsche kto rządzi na drodze, tylko przełączę na benzyne.

I wydurnia się swoim oplem, aż przypierdzieli na czołówkę wyprzedzając 3 tiry pod górę. Jeeezu.

BMW rozbite na zdjęciach to o wiele lepsze niemal pod każdym względem i o dziwo, bardziej niezawodne auto od wszystkich hatchbacków które możecie kupić nowe w salonie. Często też takie stare BMW jest bardziej zaawansowane technicznie.

Ktoś kto decyduje się na zakup takiego auta jest zwyczajnie rozsądnym człowiekiem i ceni sobie przyjemność z jazdy, kosztem gorszego wyglądu.
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-08-04, 17:51 8
t0malson napisał/a:


Ktoś kto decyduje się na zakup takiego auta jest zwyczajnie rozsądnym człowiekiem i ceni sobie przyjemność z jazdy, kosztem gorszego wyglądu.



swoją mową potwierdzasz jedynie, że jesteś cymbałem.
twierdzisz, że ktoś kto rozpierdala samochód w taki sposób grzeszy rozsądkiem?

jeśli mieszkasz w pl to błagam, zapierdalaj w poniedziałek do starostwa oddać prawko, żebyś przypadkiem nikomu krzywdy nie zrobił.
Zgłoś
Avatar
piotrek456 2012-08-04, 17:53
Jak najłatwiej zrobić surówke z buraków ??
Wrzucić granato do Be emki
Zgłoś
Avatar
S4jm0n 2012-08-04, 17:56 1
Z Alpiny to on miał tylko znaczek, i to jeszcze nie po tej stronie sobie go pierdolnął co trzeba.

A najbardziej rozjebał mnie tytuł wątku: "WYJĄTEK POTWIERDZAJĄCY REGUŁĘ". Wchodzę, a tu autor pisze o tym, że dzwoniące we wszystko beemki to reguła. No to gdzie ten kurwa wyjątek się pytam jak na zdjęciach BMW? Sprawdź człowieku znaczenie tego wyrażenia i potem dopiero staraj się być elokwentny.
Zgłoś
Avatar
WezDoBuzi 2012-08-04, 17:57 6
Wie ktoś coś na temat czwartej felgi z bmw? Pokusiłbym się. bo zdrowe jeszcze.
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2012-08-04, 18:47
lofix1 napisał/a:

Przejeżdzając wczoraj w mojej rodzinnej pipidówce



Z Bielawki jestes?
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-08-04, 18:49 2
Еремей_ирония napisał/a:



Z Bielawki jestes?



no jaha
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2012-08-04, 19:00
lofix1 napisał/a:



no jaha



No to pozdrowienia z okolic LO (bywam tam dwa razy do roku co prawda, ale jednak!)
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-08-04, 19:22
Еремей_ирония napisał/a:



No to pozdrowienia z okolic LO (bywam tam dwa razy do roku co prawda, ale jednak!)



be more specific..
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-08-04, 19:45
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Przejdź to ostatniego posta w temacie