18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Nie żebym tendencyjnie podchodził do tematu, ale teza o typowym zajeżdżaczu aut z szachownicą na masce ciągle się potwierdza.
właśnie dzięki takim widokom. Przejeżdzając wczoraj w mojej rodzinnej pipidówce mogłem zaobserwować zdarzenie, którego bilans to:
w bmw było 4 młodych mężczyzn, 2 zginęło na miejscu a 2 w stanie ciężkim zabrał helikopter.
w fordzie, w którego zasunęła bmka 2 osoby w stanie ciężkim do szpitala (Ci ludzie mieli pecha, bo akurat nawinęli się na lecąca bmw)


Zgłoś
Avatar
Ryzuald 2012-08-04, 19:47
Pewnie zostanę skrytykowany przez jakiegoś fana BMW, a co mi tam. Oczekuje odpowiedzi na jedno pytanie, skoro wasze auto jest takie doskonałe, to dlaczego prawie codziennie można zauważyć zdjęcia bądź filmy z wypadku waszych bolidów? Taki burak powinien dostać teraz dożywocie, chciał pokazać jakim jest macho jadąc szybko i wyprzedzając jak cep, przez niego dwie niewinne osoby zmarły. Ktoś wcześniej napisał, że BMW E34 to świetne, ponadczasowe auto, ok pod warunkiem że nie siedzi w nim buc bez umiejętności do prowadzenia takiego samochodu.
Zgłoś
Avatar
NWC 2012-08-04, 19:53
pondito napisał/a:

Jak można rozbić Alpinę -.-



Jak wyżej
Zgłoś
Avatar
sarkazm 2012-08-04, 20:19
Bartsone92 napisał/a:

dziaraxx1,

Forda S-maxa, swoją drogą wcale nie takiego papierowego porównując jego stan po wypadku ze stanem BMW

Nie rozumiem czemu tak ciśniecie po BMW. W końcu samochód właścicieli nie wybiera.
E34 to świetne, ponadczasowe auto.



Akurat e34 to technologicznie prawie w całości e28 z kilkoma nowinkami elektronicznymi, a to wszystko zamknięte w nowocześniejszej skorupie.

pondito napisał/a:

Jak można rozbić Alpinę -.-



Jak to jest prawdziwa Alpina, to ja jestem lotnik kosmonauta. Nie widzisz, co siedzi pod maską?
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2012-08-04, 20:28 4
@tomals0n
Rozumiem, że jak komuś nie jest potrzebne 150KM pod maską to od razu nie umie jeździć? I każde auto poza BMW jest gówniane? Kurwa, nie umiem jeździć i mam gówniane auto - aż mi się przykro zrobiło.
Zgłoś
Avatar
kosa9007 2012-08-04, 20:39
gdyby nie oni nie byloby tematow na sadistic nie byloby swietnych filmikow z wypadkami wedlug mnie idealnie wprowadzil beemke w poslizg celujac w forda polac mu jesli jeszcze bedzie w stanie pic ; ) a wy cielaki dalej siedzcie sobie w domu przed komputerami bo na ulicach ludzie umieraja ; )
Zgłoś
Avatar
B................g 2012-08-04, 20:48
Były by ciała był by hard. A szkoda.
Zgłoś
Avatar
klimoszque 2012-08-04, 21:45
kupie felgi od bmw;] pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-08-04, 21:50 2
klimoszque napisał/a:

kupie felgi od bmw;] pozdrawiam



to spylaj na allegro czy inne gumtree
Zgłoś
Avatar
Czary 2012-08-04, 22:04
BMW się wyklepie i będzie na polskim aledrogo jako bezwypadek.
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-08-04, 22:21
@tomals0n, no widzisz kurwa. Ja ma 95KM, ten z bety pewnie więcej, ale to on umie prowadzić bo ja się nie rozjebałem nigdy o nic przykre...

Co to jest za gadanie, że ten który ma więcej koni pod maską ten lepiej jeździ? Dalej słuchaj swojego mentora Clarksona, kolesia który prowadzi bardziej program rozrywkowy niż motoryzacyjny.
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-08-04, 22:55
Sądząc po zdjęciach i opisie wypadku debile chcieli sobie wyprzedzić jakieś autko przy okazji popisując się. Redukcja, dali do dechy, zarzuciło im tyłem i przyjebali w jadącego z naprzeciwka forda. Nawet jakby przeżyli, powinni dostać dożywotkę w kamieniołomach, tam nie trzeba myśleć.
Zgłoś
Avatar
domin299 2012-08-04, 23:05
Na billboard sie zagapił
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-08-05, 0:31
Mistrzem kierownicy jest niby każdy ale Chuckiem Norrisem to nie ma komu być...
Zgłoś
Avatar
MrRzepa 2012-08-05, 1:20
U mnie na wsi (jeżdżę na działkę, żeby nie było) też był ostatnio wypadek. Jechali jakąś beemą. Prosta droga, więc gaz do dechy. Prawdopodobnie stracili panowanie nad samochodem. Zawineli się samochodem dookoła drzewa, tak, że bagażnik zetknął się z maską. Zginęło 2 młodych chłopaków (pierwszy 17 lat, drugi nie pamiętam), 2 osoby w stanie ciężkim do szpitala (dziewczyny chyba po 16 lat, jednej urwało nogę). Kierowca (siedemnastolatek) jechał chyba po raz pierwszy od egzaminu na prawko.
Wniosek: młody niedoświadczony kierowca nie powinien dostać szybkiego samochodu.
Zgłoś
Avatar
alt_ 2012-08-05, 2:41
W tym miejscu gdzie doszło do dzwona jest jakiś 1km prostej i pagór więc można w dół przycisnąć, a na końcu lekki łuk i rondo. Prędkość dozwolona 70km/h. Kiedyś byłem świadkiem jak jakiś pacan zapinał szlifierką w tę i na zad i wciskał jej do dechy. I tak przez pół godziny Debil...

Panowie z beemki zapewne przygrzali do 140 i próbowali przed rondelkiem, na rzeczonym łuku, wyhamować. Trzeba jednak przyznać, że udało im się przed tym rondem wyhamować z lekką pomocą forda.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie