18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kapelan_szturmowy 2017-05-10, 2:01 19
Człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy... przez takich sołtysów aż mi wstyd że mam GD...
Zgłoś
Avatar
hackme 2017-05-10, 7:47 45
A bo też sie jak dupa zachowałeś. Trzeba było go wziąć z prawej, wjechać na prawy pas a potem chuja przetrzymać.
Zgłoś
Avatar
Zadi_ 2017-05-10, 10:14 5
Mam nadzieję, że jeszcze kilka/kilkanaście takich filmików, może jakieś nagłośnienie w Teleexpressie czy innych Fucktach i coś się zmieni w kwestii jazdy na zamek w Polsce.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-05-10, 11:03 31
miałeś kamerkę wyjechał przed Ciebie i zatrzymał w miejscu trzeba było wrzucić trójkę i walić w dupę na jego koszt(jeszcze by zarobił z 500 zł mandatu za wymuszenie i pyskowanie policjantom, że to nie jego wina). Kilka takich dzwonów skuteczniej by nauczyło cebulaków jazdy na zamek niż wszystkie kampanie tv razem wzięte...
Zgłoś
Avatar
a9le1xx 2017-05-10, 12:36 4
noz sam sie otwiera jak widze takich ....... ten pas jest do tego aby jechac do konca i w miare mozliwosci znalezc miejsce do Zmiany pasu, przysiegam jakby mi tak wyjechal ten koles by to byla jego ostatnia próba, Kozaku w Mazdzie mam nadzieje ze spotkam cie na drodze ; )))
Zgłoś
Avatar
JohnMadafaka 2017-05-10, 12:58 2
Poza tym, że wymuszenie, to czy zatrzymanie się w tym miejscu nie powinno być traktowane jak nieuzasadnione zatrzymanie na autostradzie (ekspresówce)? Tj. równorzędnie z tym jakby zatrzymał się na wewnętrznym pasie w jakimkolwiek miejscu.
Zgłoś
Avatar
M................e 2017-05-10, 13:14 3
Szybki telefon na policję, przyjeżdżają smutni panowie wlepiają mandat.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-05-10, 13:57 11
I dlatego jeżeli jest jakiś niby długi weekend, to serdecznie pierdole całe wycieczki i urlop, wkurwiać się na każdej drodze przez wysyp niedzielnych kierowców, wszędzie tłok i drożyzna, lepiej zrobić sobie urlop w każdym innym terminie i naprawdę odpocząć a tak to pierwsze wszędzie stoisz w korku a później wszędzie w kolejkach po czym wracasz i masz to samo.
Zgłoś
Avatar
malinovyNR 2017-05-10, 16:28 3
fiattt napisał/a:

Człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy... przez takich sołtysów aż mi wstyd że mam GD...



nie masz sie czego wstydzic bo niestety to jest problem wielu "wiekszych" miast. Sprzeda taki wiesniak ziemie gdzie do najblizszego sasiadda mial z 300m, we jedyna droga dwopasmowa to byla krajowka potem kupi sobie mieszkanie w miescie, zarejestruje samochod i wielki miastowy, a sloma z butow dalej wystaje
Zgłoś
Avatar
GTi 2017-05-10, 16:49 119
Zgłoś
Avatar
Morttaa 2017-05-10, 18:45 5
Typowo Polskie myslenie - " Ja musialem tyle czekac, to ten chuj z lewej tez niech czeka " ...
Zgłoś
Avatar
kubasz 2017-05-10, 18:51 7
tablica-rejestracyjna.pl/GD919KC już go dojebali
Zgłoś
Avatar
ZajętyPelikan 2017-05-10, 19:03 2
Koledzy, zgłaszajcie takich szeryfów na policję. Dostaną jeden czy drugi raz mandat i uszczuplimy te grono debili drogowych...
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2017-05-10, 20:17 1
co te kurwy mają we łbie jabane śmiecie no mnie to jeszcze nie spotkało ale do chuja bym chyba nie wytrzymał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie