18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
TRS 2013-10-02, 22:04
@redbaron

Gdybym chciał oglądać, czytać i ogólnie zawracać sobie tyłek rozterkami egzystencjalnymi, pomysłowością, czy jakimiś durnymi lajfhakami, to wszedłbym na portal pokroju spryciarzy. Tutaj jednak oczekiwałbym czegoś innego.

Nie pajacuj mi tutaj intelektem - rozumiem od początku o co chodzi w tym filmiku, nawet wydaje się zabawny - jednak na ten portal pasuje tak samo, jak świni skrzydła.
Zgłoś
Avatar
TheSkorpioniks 2013-10-02, 22:05
redbaron napisał/a:

@TheSkorpioniks
Ma pokazać zaradność i zdolność radzenia sobie w takich sytuacjach. Rozumiesz już?

Nie nie rozumiem, jeżeli zaradnością nazywasz kupowanie czegoś dla lansu, a później "użeranie" się z tym to to jest Głupota.

Tak samo jak na parkingach, kupi sobie blondynka albo ktoś jej kupi limuzyne, a później wykręca się na 100 razy albo zablokuje ze trzy stanowiska bo krowa jeździć nie potrafi, ale furę ma.
Zgłoś
Avatar
kamil.hasta 2013-10-02, 22:11
TheSkorpioniks napisał/a:

Nie nie rozumiem, jeżeli zaradnością nazywasz kupowanie czegoś dla lansu, a później "użeranie" się z tym to to jest Głupota.

Tak samo jak na parkingach, kupi sobie blondynka albo ktoś jej kupi limuzyne, a później wykręca się na 100 razy albo zablokuje ze trzy stanowiska bo krowa jeździć nie potrafi, ale furę ma.



kurwa, ale nadal blondynka zapierdala limuzyna, a Ty siedzisz przed monitorem z papierem do dupy w reku
Zgłoś
Avatar
TRS 2013-10-02, 22:17
Znaczy, że ma dać dupy kilka razy i nie umieć policzyć do 10, żeby znaleźć sobie sponsora?
Zgłoś
Avatar
sarenkowy 2013-10-02, 22:17
W starej dobrej 190 też mogę tak zrobić, bez gazu spokojnie nawet na drugim biegu samo auto jedzie.
Zgłoś
Avatar
szefuncio 2013-10-02, 22:20 1
Pewnie w poniedziałki spuszcza powietrze z kół, we wtorki zmienia sprężyny na krótsze, w środy idzie obok jak na filmie - noż kurwa wspaniałe, jakiż on mądry...

@kamil.hasta - ty nie zapierdalasz limuzyną również i też siedzisz przed kompem wiec te żenujące komentarze sprzedawaj na czatach dla nastolatków z problemami
Zgłoś
Avatar
kamil.hasta 2013-10-02, 22:42
szefuncio mam 11 letnią limuzynę
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-10-02, 22:44
bardzo ładnie
Zgłoś
Avatar
giboN31 2013-10-02, 22:55
Kurwa no czy nikt tu nie jeździł samochodem czy wszyscy chodzą do gimnazjum? Wrzucasz 1 bieg, powoli puszczasz sprzęgło 0 gazu i samochód jedzie sam z prędkością w której można go dogonić i jeszcze zdążyć postawić przed nim klocka. Piwko za materiał
Zgłoś
Avatar
TheSkorpioniks 2013-10-02, 23:41
kamil.hasta napisał/a:



kurwa, ale nadal blondynka zapierdala limuzyna, a Ty siedzisz przed monitorem z papierem do dupy w reku



Przynajmniej wiem jak i co z tym papierem się robi BADA BUMMMMMM
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2013-10-03, 10:59
I co w tym ciekawego ?
Zgłoś
Avatar
dhill 2013-10-03, 16:22
Taka zaleta diesla. Benzynka też ma swoje... przypomniała mi się historia z młodości głupiej. Na imprezie wyczerpałem akumulator i wóz następnego dnia nie chciał odpalić w garażu. Próbowaliśmy we trójkę (ja, mój brat i dziewczyna) go wypchnąć, ale nie daliśmy rady, bo podjazd za stromy. Usadziłem dziewczę, napędziliśmy z bratem i jakieś dwa metry nam się udało poza bramę wyjechać, dziewczę zaciągnęło ręczny. Potem ja wrzuciłem wsteczny i mając jakieś 4m do ściany udało mi się odpalić.
Zgłoś