18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Szkoda, że go jakaś ciężarówka nie zgarnęła chłodnicą
Generalnie chuj do dupy dla osób które nie wiedzą jak jeździć na rondzie z sygnalizacją świetlną.
Czy kierowcą była kobieta? Brak jednoznacznych poszlak



Komentarz autora jak najbardziej na miejscu
Jak widać, zajebane z WTK TV ale chyba się nie obrażą.
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2013-10-13, 22:55
Niby baran ale tutaj mu się udało
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-10-13, 22:57 23
jak miala na imie kierowca
Zgłoś
Avatar
pawelnie 2013-10-13, 22:58
Ciekawe czy w ogóle ogarnął że mial czerwone
Zgłoś
Avatar
Jo 2013-10-13, 23:03 2
Dobrze, że są powtórki. Głównej akcji nie sposób przegapić.
Zgłoś
Avatar
wix 2013-10-13, 23:06
Już myślałem że furmanka z kurą na masce
Zgłoś
Avatar
marcosmark 2013-10-13, 23:14
pawelnie napisał/a:

Ciekawe czy w ogóle ogarnął że mial czerwone


Znam to rondo bo mieszkam blisko niego więc są dwie opcje albo jechał z lewej strony i przejechał na późnym pomarańczowym/czerwonym na pełnej kurwie (w dodatku pojechał prosto z pasa do skrętu w lewo) albo jechał z przeciwnego kierunku i skręcając w lewo nie ogarnął, że musi ustąpić pierwszeństwa (w tym wypadku nie ogarnął też że jest na złym pasie)
Zgłoś
Avatar
w................5 2013-10-13, 23:40 2
Poznań, Śródka od strony Zawad? Oo
Zgłoś
Avatar
marcosmark 2013-10-13, 23:49
witkos2005 napisał/a:

Poznań, Śródka od strony Zawad? Oo


Dokładnie
Zgłoś
Avatar
desperadonbth 2013-10-13, 23:52 4
marcosmark napisał/a:


Znam to rondo bo mieszkam blisko niego więc są dwie opcje albo jechał z lewej strony i przejechał na późnym pomarańczowym/czerwonym na pełnej kurwie (w dodatku pojechał prosto z pasa do skrętu w lewo) albo jechał z przeciwnego kierunku i skręcając w lewo nie ogarnął, że musi ustąpić pierwszeństwa (w tym wypadku nie ogarnął też że jest na złym pasie)



Musiało być zajebiście późne pomarańczowe bo przejechały jeszcze 4 fury ze środkowego pasa
Zgłoś
Avatar
marcosmark 2013-10-14, 0:09
desperadonbth napisał/a:



Musiało być zajebiście późne pomarańczowe bo przejechały jeszcze 4 fury ze środkowego pasa


W sumie masz rację musiałem obejrzeć jeszcze raz czyli to jednak musiał być drugi przypadek o którym pisałem
Zgłoś
Avatar
vodka100g 2013-10-14, 0:52 1
Pewnie ona pomyślała sobie... "a co mi tam, światło to światło - JAAAADĘĘĘĘĘĘ!!!"
Zgłoś
Avatar
Zizi857 2013-10-14, 1:01
Poznań Rondo Śródka Szkoda że jej nie jebnął , miał by siana z ubezpieczenia i babsko by się nauczyła do końca życia , że tak się nie robi
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-10-14, 2:43
Co jak co, ale to rondo jest dziwne jako nie jedyne w Poznaniu, bo z reguły na rondzie ma się pierwszeństwo. Albo robią całe rondo z sygnalizacją świetlną albo niech nie robią jej w ogóle. Chociaż wiem, że dla przepustowości skrzyżowania to dobre rozwiązanie w tym przypadku.
Zgłoś
Avatar
bartoszbarto 2013-10-14, 8:13
Mało brakowało
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie