18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
nowynick 2016-09-29, 15:02 16
wolała udać martwą
Zgłoś
Avatar
saves 2016-09-29, 17:20 1
- Kochanie, zrobisz mi obiad?
Jeb na glebę...
- Kochanie, mam ochotę na figle...
Jeb na glebę...
-Kochanie, nasz pies nasrał na łóżko...
Jeb w gówno...
Ma jakąś narkolepsję czy co?
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2016-09-29, 17:55 2
musiała odstawić dywersję, żeby nie narobić siary odmawiając mu przy wszystkich.
Zgłoś
Avatar
M................e 2016-09-29, 21:34 1
@saves
Przynajmniej nie odmówi.
Zgłoś
Avatar
mesjasz19 2016-09-30, 2:18
Wyobrażacie sobie faceta który mdleje z okazji czegoś takiego? Może złe porównanie, ale powiedzmy wiadomość o dziecku, śmierć kogoś bliskiego, wielka wygrana itp... My po prostu jesteśmy lepiej zaprojektowani, odbieramy i rejestrujemy w głowie takie wiadomości w racjonalny sposób a baby wszystko z emocjami. Dlatego też nigdy nam nie dorównają na wielu stanowiskach w pracy i życiu codziennym. Mówię tutaj oczywiście o mężczyznach a nie pizdach w rurkach z poziomem estrogenu porównywalnym do kobiety podczas owulacji.
Zgłoś
Avatar
Cinkciara 2016-09-30, 3:26 1
@mesjasz19 ależ Ty uogólniasz. Mnie jeszcze nigdy nie zdarzyło się zemdleć a miałam w życiu kilka dość intensywnych przeżyć. Kobiet takich jak ja jest masa.

Co do porównywania płci i emocji jakimi się kierują... Faceci też dają się im porwać. Z tym, że często są to nieco inne emocje. Sklepanie komuś mordy jest niejednokrotnie objawem braku panowania nad własnymi odczuciami. A bądźmy szczerzy, zdarza Wam się to stosunkowo często ;>
Zgłoś
Avatar
b4ko 2016-09-30, 10:38
fajne cycki
Zgłoś
Avatar
Hochsztapler 2016-09-30, 14:12
mesjasz19 napisał/a:

Wyobrażacie sobie faceta który mdleje z okazji czegoś takiego? Może złe porównanie, ale powiedzmy wiadomość o dziecku, śmierć kogoś bliskiego, wielka wygrana itp... My po prostu jesteśmy lepiej zaprojektowani, odbieramy i rejestrujemy w głowie takie wiadomości w racjonalny sposób a baby wszystko z emocjami. Dlatego też nigdy nam nie dorównają na wielu stanowiskach w pracy i życiu codziennym. Mówię tutaj oczywiście o mężczyznach a nie pizdach w rurkach z poziomem estrogenu porównywalnym do kobiety podczas owulacji.



Polecam poczytać na temat różnić między kobiecym i męskim mózgiem. Myślę, że będziesz nieźle zaskoczony kwestią tej "emocjonalności"
Zgłoś