18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
moskalowy 2015-07-23, 13:28 2
Mina a'la kondominium...
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-07-23, 13:34 2
Co to za gościu ten Braun? Współczuję temu gliniarzowi, przyszedł na służbę, a tu mu taki poeta coś pierdoli za uchem, mina uzasadniona do sytuacji.
Zgłoś
Avatar
morfeusz_123 2015-07-23, 13:42 5
@UP:
Życzę Polsce i sobie, aby jak najmniej było takich polaków jak ty.
I jednocześnie wiem, że nasi sąsiedzi po obu stronach,
życzą was sobie jak najwięcej.
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-07-23, 13:50 1
@up nie bądź taki patetyczny panie patrioto przez duże p...

co to w ogóle za ustawka żeby komuś dupę zawracać bez powodu, co? chciał się poczuć lepszy? jaki to mądry nie jest? jaki był tego cel?
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2015-07-23, 13:53
Brawo dla Pana Brauna. Szkoda, że prawda nie jest puszczana w mediach głównego nurtu. Dziś w telewizji/radiu można usłyszeć same pierdoły i sprawy które są zasłoną dymną dla spraw priorytetowych. Pan Braun czy Korwin-Mikke są uważani za pomyleńców, a media pokazują ich z przymrużeniem oka. To są jedyne osoby które zachowali swoją tożsamość narodową i działają na rzecz Polski. Na youtube pełno rzetelnych materiałów mówiących o problemach i ich rozwiązaniach, ale nasz rząd woli zajmować się problemami które nie istnieją, albo są tak małe, że nikt nie zwraca na nie uwagi, ale cóż... nasz rząd woli załatwiać interesy UE niż swoje... BRAWO RZĄDZĄCY BRAWO
Zgłoś
Avatar
Sudecki 2015-07-23, 13:56 3
@Mitrus80

Ale pierdolisz. Braun jest zajebisty, mimo że nie zgadzam się z większością jego postulatów, jest to chyba jedyny polityk w tym kraju, który potrafi uargumentować swoje poglądy, nie potrzebuje do tego ośmiu asystentów i nie jąka się jak głupi chuj, gdy ktoś mu zada niewygodne pytanie. Nawet lewaki z tęczowymi piórami w dupie muszą przyznać, że jeśli chodzi o retorykę to koleś jest nie do pobicia.
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2015-07-23, 14:01 1
Co się przypierdolili do Pałacu Kultury?
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-07-23, 14:10 1
Czyli co jak se wyjdę np w koszulce z waszym ulubionym Che, albo z czerwoną gwiazdą to mam przejebane i złamałem prawo?! Takiego prawa nie powinno być w Polsce, kto decyduje co jest lub było historycznie złe czy dobre? Pan Braun wie lepiej od innych?
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2015-07-23, 20:04 1
"Moja moralność jest mojsza niż twojsza. A nawet jeśli twierdzisz, że twoja jest twojsza to moja i tak jest mojsza." Do tego się sprowadza ględzenie Brałna w tym filmiku.

Był chyba ulubieńcem polonistek- koleś o byle pierdółce tak się rozwleka, że by mógł o talerzu napisać 50000000 GB tekstu, a to i tak by był dopiero krótki wstęp, a na końcu by stwierdził, że talerz musi być właściwie używany by nie rozwalić narode cebulowego bo kondominium tylko czeka by talerza użyć do rozdupcenia najważniejszego narode wszechświata .
Zgłoś
Avatar
bestli 2015-07-23, 20:37
Kuriki,
jak coś napiszesz to ręce opadają. Gość ma ogromna wiedzę, jest wierny pewnym zasada, a ty o talerzu coś pierdolisz. Nie ogarniam takiego gadania, w ogolę o chuj ci chodzi? Nie zgadzasz się z tym co mówi czy co?
Zgłoś
Avatar
bialawitz 2015-07-23, 20:42
Kuriki napisał/a:

"Moja moralność jest mojsza niż twojsza. A nawet jeśli twierdzisz, że twoja jest twojsza to moja i tak jest mojsza." Do tego się sprowadza ględzenie Brałna w tym filmiku.

Był chyba ulubieńcem polonistek- koleś o byle pierdółce tak się rozwleka, że by mógł o talerzu napisać 50000000 GB tekstu, a to i tak by był dopiero krótki wstęp, a na końcu by stwierdził, że talerz musi być właściwie używany by nie rozwalić narode cebulowego bo kondominium tylko czeka by talerza użyć do rozdupcenia najważniejszego narode wszechświata .



Akurat Braun nie jest byle wypierdkiem. Logicznie rozpierdolił już nie jednego, a wiedzę ma ogromną. Do tego zachowuje wysoki poziom kultury i ora nie tylko hehe "lewaków", ale potrafi przyjść na spotkanie z homo-winniczakiem i wytłumaczyć mu i jego fanbojom dlaczego są kurwami lewackimi
Zgłoś