18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Przez wiele lat byłem ateistą który wierzył w te brednie że człowiek był kiedyś małpą i ewoluował, wziął się z niczego, od tak z wybuchu.

Bóg istnieje, czy wierzycie w to czy nie. Czasy końca nadchodzą i czeka was wieczne potępienie w piekle jeżeli nie wpuścicie do swojego życia Jezusa.
zbawienie.forumotion.com/f1-sekcja-priorytetowa
O takich rzeczach się nie pisze na forach, nie mówi w telewizji. Nie jestem sam i na tym forum macie ludzi wierzących i ukazujących to co jest zapisane w Biblii.
Jest mi zwyczajnie szkoda tych którzy zasypią komentarze hejtem. Może kiedyś się nawrócicie, czasu nie macie dużo, mi zajęło to ponad 30 lat.
Zgłoś
Avatar
dddt 2016-09-13, 19:21
co za debil, co za debil, co za debil.
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2016-09-13, 23:39
Supernatural666 napisał/a:

No tak. Wszystko co udowodnione naukowo jest nieprawdą. A wszystkie bajki typu zmartwychwstania ,urodzenie dziecka przez dziewice i wszystkie inne bajeczki są prawdą... Niech ktoś w końcu udowodni istnienie Boga ,a nie ciągle takie pieprzenie. Czemu akurat mamy wierzyć w takiego Boga który jest opisany w biblii? Skąd wiadomo ,że w biblii nie jest opisana fikcja przez jakiegoś twórce? Równie wiarygodny jest "Władca pierścieni" Tolkiena.



W nicku masz 666. Przypadek? Nie sądzę.

Co do prelekcji (wykładem, to to na pewno nie jest), to ja pierdolę, jakie gówno. No, aż brak mi słów. Wygląda to tak, jakby się naczytał internetu i postanowił pochwalić tą wiedzą, jak objawioną prawdą.
Zgłoś
Avatar
werewolfer 2016-09-17, 8:48
Maksymilian mistrz trollingu, tyle powiem. Aczkolwiek piw nie nałapał i dobrze mu tak.
Zgłoś
Avatar
WieprzowinkadlaMuslimka 2016-09-20, 16:06
Dramat...płaska ziemia i tu skończyło się wszystko co chciał powiedzieć.
Rozumiem mieć własne przemyślenia, ale żeby aż tak błądzić?
Bog jest matematyką - samopiszącym się równaniem, a nie starcem na chmurce.....szkoda słów....

obrazki.elektroda.pl/6348345700_1343338190.jpg
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2016-09-22, 4:01
ire09 napisał/a:


Druga sprawa: teoria ewolucji jest do dupy i każdy co zagłębia się w tym temacie o tym doskonale wie. Nie ma dowodów ani na ewolucję, ani na to w jaki sposób z materii nieożywionej powstało życie, ani na to w jaki sposób człowiek jest jedyną myślącą istota na ziemi.


Oczywiście że są dowody na ewolucję - choćby konczyny szczątkowe u waleni. Fakt że NA RAZIE nie ma jednoznacznych odpowiedzi na pytania dotyczące początku i wyjątkowości homo sapiens nie świadczy o nieprawdziwości niezaprzeczalnych faktów dotyczacych m.in. doboru naturalnegi czy strategii przetrwania genów składających sie na teroię ewolucji. Trzeba wyjątkowej ignorancji by w dzisiejszych czasach pisac takie brednie.Howgh.
Zgłoś
Avatar
zaku36 2016-10-02, 16:14
Zaprzeczenie teorii ewolucji, troche dla Ateistów alternatywy na wielka ideologie Darwinistów Pozdrawiam.

youtube.com/watch?v=QzTQ_anl5Yw

Przypadek ??? NIE SĄDZE

youtube.com/watch?v=6zs7mChHyBM
Zgłoś