18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
huncfot130 2020-11-05, 8:43 2
Fajnie fajnie tylko jeden gostek ma maskę....
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-11-05, 8:45 6
huncfot130 napisał/a:

Fajnie fajnie tylko jeden gostek ma maskę....



ty się nigdy nie pomyliłeś?
Zgłoś
Avatar
huncfot130 2020-11-05, 8:47 5


Zgłoś
Avatar
woytasw 2020-11-05, 9:24 3
Wytłumaczą zasadność noszenia i wypuszczą.
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2020-11-05, 9:26 54
U nas powinni "sprawdzać" w taki sposòb a nie się pierdolą i w polemikę z Januszam cwaniactwa wchodżą. Tak by przestał jeden z drugim "bohatera" strugać. W dupie mam co uważa. A tych wszystkich "bohateròw" zapraszam na wolontariat do szpitali jednoimiennych.
Zgłoś
Avatar
JebacToGowno 2020-11-05, 9:29 9
I to jest słuszny tryb postępowania z szurami. Cy to antymaskarz, czy płaskoziemiec czy inny foliarz. Wpierdol i do lochu.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-11-05, 9:31 3
I to się nazywa walka z coronawirusem
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2020-11-05, 9:40 17
tak samo robia w szwecji - wylapuja... a nieczekaj

tam w czasach pendemii jest normalnie
Zgłoś
Avatar
Suchmistrz 2020-11-05, 10:01 12
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Lubię jak mnie państwo rucha w dupę. Mogliby tylko trochę mocniej.



Tak to widzę, kiedy ktoś domaga się większego zamordyzmu.
Zgłoś
Avatar
q................z 2020-11-05, 10:01 12
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

U nas powinni "sprawdzać" w taki sposòb a nie się pierdolą i w polemikę z Januszam cwaniactwa wchodżą. Tak by przestał jeden z drugim "bohatera" strugać. W dupie mam co uważa. A tych wszystkich "bohateròw" zapraszam na wolontariat do szpitali jednoimiennych.



u nas jest coś takiego jak nietykalność cielesna, policjant musiał by prowadzić interwencję wobec obywatela a po za tym nie ma przepisów prawnych karzących nosić maseczkę bo to co jest to tylko "zarządzenie i zalecenie" do noszenia maseczek dlatego nie dostaniesz mandatu od policji bo możesz go nie przyjąć ale oni mogą skierować sprawę do sanepidu i to sanepid cię ukarze stosownie
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-11-05, 10:14 1
Pała to najlepsze lekarstwo, skuteczność 100%
Zgłoś
Avatar
Umiem_modować 2020-11-05, 10:15 2
.Czyli w Rumunii rządzi lewica.
Zgłoś
Avatar
Kepeszek 2020-11-05, 10:32 22
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

U nas powinni "sprawdzać" w taki sposòb a nie się pierdolą i w polemikę z Januszam cwaniactwa wchodżą. Tak by przestał jeden z drugim "bohatera" strugać. W dupie mam co uważa. A tych wszystkich "bohateròw" zapraszam na wolontariat do szpitali jednoimiennych.



Fajnie się tak mówi dopóki jest się jebaną wszą co zapierdala w Januszexie. Tylko, że poglądy które reprezentujesz obecne są także wśród polityków- no i w taki sposób powstają reżimy i systemy uciśniania. Jakby Ciebie tak jebali to byłby płacz; łełe zły żond łełe
Zgłoś
Avatar
DonKutassinio 2020-11-05, 10:44 3
Kepeszek napisał/a:

Fajnie się tak mówi dopóki jest się jebaną wszą co zapierdala w Januszexie. Tylko, że poglądy które reprezentujesz obecne są także wśród polityków- no i w taki sposób powstają reżimy i systemy uciśniania. Jakby Ciebie tak jebali to byłby płacz; łełe zły żond łełe



poczytaj o efekcie Dunninga-Krugera, bo ewidentnie cię dotyka mędrcu z korpo.
Zgłoś