18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
edek_kotek 2022-07-29, 8:56 3
Kutasa sobie przytrzasną ?
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2022-07-29, 9:00 3
Chujowa robota mu się trafiła.
Zgłoś
Avatar
bosch86 2022-07-29, 9:07 12
edek_kotek napisał/a:

Kutasa sobie przytrzasną ?



Przez jakiś czas będzie miał grubszego więc powinien się cieszyć
Zgłoś
Avatar
namate 2022-07-29, 9:12 1
klapa się zatrzasnęła a typ wycofał tyłek.. w śmiechu warte było więcej realizmu
Zgłoś
Avatar
alucard321 2022-07-29, 9:26
Po co ruchał te auto? Zboczeniec jakiś
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2022-07-29, 9:52
ale wymienił w końcu te wycieraczki?
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2022-07-29, 10:45
Najpierw wymieni hydraulikę
Zgłoś
Avatar
~prophetess 2022-07-29, 10:47 4
namate napisał/a:

klapa się zatrzasnęła a typ wycofał tyłek.. w śmiechu warte było więcej realizmu



W szkole mnie uczono o zjawisku „odruchu bezwarunkowego”, czyli np. boli - ciało bezwarunkowo próbuje oddalić się od źródła bólu. Jeśli przytrzasnął sobie sam koniuszek to spokojnie mógł odsunąć się na kilka cm i wciąż być przytrzaśniętym. Nie doszukujcie się wszędzie fejków
Zgłoś
Avatar
namate 2022-07-29, 12:19
prophetess napisał/a:

W szkole mnie uczono o zjawisku „odruchu bezwarunkowego”, czyli np. boli - ciało bezwarunkowo próbuje oddalić się od źródła bólu. Jeśli przytrzasnął sobie sam koniuszek to spokojnie mógł odsunąć się na kilka cm i wciąż być przytrzaśniętym. Nie doszukujcie się wszędzie fejków



Takie czasy, że wiele osób chce mieć swoje 3 minuty, czy tak choćby kilkanaście sekund w sieci. I dla mnie takie nagranie jest tego doskonałym przykładem. Tak jak kilka filmików wcześniej typ pomaga pchać wózek, no sorry, ale mam alergie na takie ustawki
Zgłoś
Avatar
xxbartxx32 2022-07-29, 12:31 1
edek_kotek napisał/a:

Kutasa sobie przytrzasną ?



Nie, tylko ten co stał przy aucie sobie przytrzasnął
Zgłoś
Avatar
~prophetess 2022-07-29, 12:41
namate napisał/a:

Takie czasy, że wiele osób chce mieć swoje 3 minuty, czy tak choćby kilkanaście sekund w sieci. I dla mnie takie nagranie jest tego doskonałym przykładem. Tak jak kilka filmików wcześniej typ pomaga pchać wózek, no sorry, ale mam alergie na takie ustawki



To czemu w takim razie nie nagrywał ktoś tej „ustawki” bliżej z telefonu, żeby była lepsza jakość i efekt (tak jak jest robiona większość ustawek)? Czemu bawią się w nagrywanie telefonem z monitoringu? Nie wszystko co nagrane jest ustawką
Zgłoś
Avatar
~Beny 2022-07-29, 12:50
namate napisał/a:

klapa się zatrzasnęła a typ wycofał tyłek.. w śmiechu warte było więcej realizmu



Nie musiał sobie przytrzasnąć ptaka. Wystarczyło, że materiał zaciągnęło i gdzieś ścisnęło w kroczu. Stąd możliwość odsunięcia, ale nie odejścia.
Zgłoś
Avatar
namate 2022-07-29, 16:15
Beny napisał/a:

Nie musiał sobie przytrzasnąć ptaka. Wystarczyło, że materiał zaciągnęło i gdzieś ścisnęło w kroczu. Stąd możliwość odsunięcia, ale nie odejścia.



Otóż to, ale jak widać większość daje się zrobić. Taki filmik jest do wykonania w 5 minut, nieco więcej gdyby niezbędny był „uwiarygadniajacy" cała sytuację monitoring
Zgłoś
Avatar
e................s 2022-07-29, 21:07
Była długa knaga, teraz będzie do tego gruba i fioletowa
Zgłoś