18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
aleleble 2015-04-04, 12:19
Żona do męża

-Kochanie pójdziesz dzisiaj poświęcić jajka?
-To,że się nimi bawisz nie oznacza,że poświęcę je dla ciebie.
Zgłoś
Avatar
o................i 2015-04-04, 16:38 11
i chyba mój ulubiony

Wchodzi do domu mąż o trzeciej nad ranem, a tu stoi w przedpokoju żona i zaczyna:
- No wiesz, pijany i o trzeciej nad ranem wracasz do domu...
On jej przerywa i mówi:
- A kto powiedział o wracaniu? Po gitarę przyszedłem.
Zgłoś
Avatar
Rassija 2015-04-04, 22:55 2
Zastanawiam się, jakim cudem kawał znany od wielu lat dostaje 13 piw, a moje autorskie suchary jak zgarną cokolwiek to muszą nawalić się na najbliższe 3 tematy, bo nic wiecej nie dostaną...
Zgłoś
Avatar
k................i 2015-04-05, 22:33 1
Zastanawiam się, jakim cudem kawał znany od wielu lat dostaje 13 piw, a moje autorskie suchary jak zgarną cokolwiek to muszą nawalić się na najbliższe 3 tematy, bo nic wiecej nie dostaną...
Zgłoś
Avatar
Ozajasz 2015-04-05, 22:52
Zastanawiam się, jakim cudem kawał znany od wielu lat dostaje 13 piw , a moje autorskie ssuchary jak zgarną cokolwiek to muszą nawalić moderrator to chuj, bo nic wiecej nie dostaną...
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2015-04-05, 23:39
Zastanawiam się, jakim cudem kawał znany od wielu lat dostaje 13 piw, a moje autorskie suchary jak zgarną cokolwiek to muszą ozajasz to chuj najbliższe 3 tematy, bo nic wiecej nie dostaną...
Zgłoś
Avatar
M................e 2015-04-06, 2:24
Zastanawiam się, jakim cudem kawał znany od wielu lat dostaje 13 piw, a moje autorskie suchary jak zgarną cokolwiek to muszą nawalić się na kikiz to chuj, bo nic wiecej nie dostaną..
Zgłoś
Avatar
X................J 2015-04-06, 23:29
Zastanawiam się, jakim cudem kawał znany od wielu lat dostaje 13 piw, a moje autorskie suchary jak zgarną cokolwiek to muszą nawalić się na maupajoke to chuj, bo nic wiecej nie dostaną..
Zgłoś