18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
Avatar
jokero42 2014-02-12, 15:18 2
BongMan napisał/a:

Jak robiłem prawko to się wkurwiałem, że egzamin jest trudny... Ale jak widzę takich debili:

To uważam, że powinien być z 10 razy trudniejszy, żeby taki matoł nigdy za kółko nie wsiadł.



Widzisz, dla mnie był łatwy. Choć fakt, dla Ciebie całe życie jest trudne i musisz teraz spełniać się w internetach. I tutaj nie chodzi o sam przepis, ale o to że auto zawsze wygra z człowiekiem i co jak auto z drugiego pasa nie zdąży wyhamować?

Nie zawsze trzeba się kierować twardo przepisami, zwłaszcza w naszym kraju
Zgłoś
Avatar
riczardson 2014-02-12, 15:41 6
W Polsce nie ma kultury jazdy!!!!!!!! Jedzcie do pierwszego lepszego kraju na zachodzie, idziesz sobie ulicą zmierzasz w stronę przejścia dla pieszych i naweet nie patrzysz czy coś jedzie, od razu się zatrzymują bez zadnego "proszenia się" i czekania. Tak powinno być.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-02-12, 15:42
2 x up

jest tylko drobna różnica między jeżdżeniem ponad 50 w "zabudowanym" szczerym polu a rozjechaniem pieszych na pasach.
Zgłoś
Avatar
mastmc 2014-02-12, 16:04
Ale się nam kierowca zbulwersował, ma sporo racji ale takie sytuacje zdarzają się zbyt często aby tak je roztrząsać i wrzucać w internety. Po rejestracji wnoszę, że to Wrocław.
Zgłoś
Avatar
krakenoo 2014-02-12, 17:57 3
jednym słowem w takich sytuacjach NIE MA POCO SIĘ ZATRZYMYWAĆ i puszczać pieszych nawet jak przepisy tak mówią to i tak wiadomo że ktoś może przejechać a więc po co prowokować takie sytuacje
Zgłoś
Avatar
mieszambeton 2014-02-12, 18:06
Zgadzam sie z krakenoo. Chwile pozniej czerone swiatlo, wiec mogl po prostu nie puszczac tych pieszych , ktorzy i tak za chwile by przeszli.
Zgłoś
Avatar
d................i 2014-02-12, 18:08 3
dziadek i tatuś w ub byli to pan kultywuję tradycję patrzę donosząc na innych
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-02-12, 18:14
Po I tylko idiota zatrzyma się i przepuści pieszych w takiej sytuacji. Każdy idiota wie, że prawie na pewno znajdą się tacy ludzie jak na filmiku. Po II STOP KAMERKOM W SAMOCHODACH! Za niedługo może jeszcze wezwanie dostanę bo jakaś ciota dała filmik policji jak jednym kołem na linię ciągłą najeżdżam?

Po III Grochu89 - jest Audi 80 i Civic. Oboma samochodami najczęściej jeżdżą pierdolone buraki. Oczywiście nie wszyscy, ale niestety większość. Mam 80-tkę i 80KM! Wyprzedzam wszystkie 'sejczento' i 'maluchy', a pod remizą wszystkie moje! To samo się tyczy Hondy.
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2014-02-12, 18:22 1
W takiej sytuacji nigdy nie przepuszczam pieszych, dla ich bezpieczeństwa - pisałem już o tym dawno i w różnych tematach, ale warto to powtarzać.
Zgłoś
Avatar
raper900 2014-02-12, 18:27 2
Max Ibuprom napisał/a:

Gość z kamerka zrobił rzecz starsznie bezensowną... trzeba mylseć a nie ślepo patrzeć na przepisy... Gdyby trafił na debilnych peiszych to miałby ich poniekąd na sumieniu... Oczywiści enie usprawiedliwiam tych co rpzejechali, ale jest to sytuacja niecodzienna i większość keirowców poprostu ei ma nawyku zatrzymywania się w tkaim momencie, bo zdarza się taka sytuacja raz na kilak miesięcy... Więc możemy zkalinać rzeczywistość i móić jacy to durnie że się nei zatrzymali, albo podejść do sprawy praktycznie... Fakt że durnie że isę nie zatrzymali, ale mówie, jeździ się na nawyk, nie sadz eżeby wszyscy pojechali ze złej woli-peirwsyz jedzie reszta za nim tak to wygląda w praktyce...


Kurwa przeczytaj co napisałeś, zainstaluj sobie jakiś słownik (firefox i chrome mają je wbudowane), nie pierdol, że masz dysmózgię i na przyszłość staraj się pisać tak, aby ktoś czytający twoje wypociny nie musiał sobie żył wypruwać.

Nie wkurwiają mnie drobne literówki, czasem też nie wkurwia mnie brak ogonków, ale pisanie tak, żeby domyślać się jakie słowo napisałeś to mnie wkurwia niemiłosiernie.

Dodam jeszcze coś związanego z tematem. Wkurwia mnie jak durne pizdy przejeżdżają sobie beztrosko na zielonej strzałce (ale o co chodzi, przecież mam zielone), a piesi, którzy mają zielone muszą czekać bo wpierdolenie się na pasy nie byłoby dla nich przyjemne. Najgorsze jest to, że może 5% kierowców wie o tym, że jak masz zieloną strzałkę to musisz się zatrzymać, nawet jeśli jest 3 w nocy i na całym pierdolonym skrzyżowaniu nie ma nikogo.
Zgłoś
Avatar
kuba149 2014-02-12, 18:33 1
Przepuszczanie pieszych, szczególnie jak jedziesz lewym pasem jest pojebanym pomysłem, masz większe auto, jest ciemno, czy inne czynniki wpłyną na to, że ludzie z prawej nie mają prawa tych pieszych widzieć, dodatkowo mogą nawet nie zorientować się, że jest przejście dla pieszych, bo to mało u nas takich przejść co za chuja byś nie zgadł, że tam jest?
Zgłoś
Avatar
Janóż 2014-02-12, 18:38 1
ul Ślężna we Wrocławiu. Tam lepiej nie przepuszczać pieszych na pasach dla ich bezpieczeństwa, bo barany tam często 100 km/h jadą. Mimo tego, ze jestem ogólnie przeciwny fotoradarom, to tam właśnie powinni zrobić odcinkowy pomiar prędkości.
Zgłoś
Avatar
dashadow 2014-02-12, 18:43 2
kuba149 napisał/a:

bo to mało u nas takich przejść co za chuja byś nie zgadł, że tam jest?



dlaczego? znaki drogowe są jakieś kurwa mniejsze, czy co?
Zgłoś
Avatar
Achelus 2014-02-12, 18:47 2
1. Przepuścić pieszych od czasu do czasu warto, z czystej dobroci.
2. Przejazd w takiej formie jak 5tka z filmiku = zero wyobraźni.

ALE

Już dzisiaj pisałem na ten temat pod postem o subaru w Szwajcarii.
Jedzie taki "ciul" lewym pasem i co, wyprzedza?
Nie.
Hamuje.
Przepuszczał będzie.
To na prawy pas i nie zasłaniaj innym widoczności.

Poza tym, asy kierownicy i mistrzowie prostych co taki piękny ból dupy mają, czy ten koleś podjechał pod przejście i się zatrzymał?
Nie, "zwolnimy", sunie do tego przejścia. Jedziesz za takim i nie wiesz czy on zwalnia, czy się zatrzymuje - jechałby prawym pasem nie byłoby w ogóle filmiku....
Zgłoś
Avatar
g................t 2014-02-12, 18:49 3
Ehh...chamstwo, tępota i pokazywanie jakimi miałkimi polaczkami (na Polaka trzeba sobie chuje zasłużyć a nie tylko tym wiejską gębę wycierać) jesteście.
Zasada jest prosta - są pasy, stoi pieszy - BEZWZGLĘDNIE SIĘ ZATRZYMUJESZ I PRZEPUSZCZASZ. Nie tylko jest to uwarunkowane w kodeksie drogowym (proszę odnaleźć wzmiankę o zamiarze wkroczenia na jezdnie) ale świadczy o kulturze danego człowieka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie