18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
pavioniusz 2014-02-12, 8:58 16
Tępić takie chamstwo jak się da.

p.s. ależ się zbulwersowałem
Zgłoś
Avatar
jokero42 2014-02-12, 10:17 15
i takim oto sposobem jest najwięcej potrąceń wśród pieszych. Zatrzyma się taki baran z dobroci serca to i wedle jego uznania wszyscy się mają zatrzymać. A tak się nie dzieje, to nie droga jednopasmowa
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-02-12, 10:33 130
jokero42 napisał/a:

i takim oto sposobem jest najwięcej potrąceń wśród pieszych. Zatrzyma się taki baran z dobroci serca to i wedle jego uznania wszyscy się mają zatrzymać. A tak się nie dzieje, to nie droga jednopasmowa



nie wg jego uznania tylko wynika to z przepisów o ruchu drogowym, które może za parę lat poznasz jak skończysz 18 i pójdziesz na kurs.

Generalnie jest to jedno z najcięższych wykroczeń i kara to 10 punktów + 500 zł o ile się orientuję, ALE gdyby piesi zostali potrąceni na tym filmie to sprawcy, który wjechał na te pasy groziłoby 8 lat i na zawiasach raczej by się w tym przypadku nie skończyło.
Zgłoś
Avatar
saves 2014-02-12, 10:38 18
Kiedyś uratowałem gościowi życie w takiej sytuacji. Zatrzymałem się i kilka osób ruszyło przez ulicę. Jeden facet szybciej. Jako że mam nawyk patrzenia w lusterka w takich sytuacjach zobaczyłem pędzące auto. Gwałtownie ruszyłem i gość ze strachu oparł mi się o maskę. W tym momencie przez pasy śmignął jakiś debil. Facet zbladł i podziękował mi. Gdybym nie ruszył, wyszedłby prosto pod pędzący samochód.
Zgłoś
Avatar
jokero42 2014-02-12, 10:39 14
kkndkkndkknd napisał/a:



nie wg jego uznania tylko wynika to z przepisów o ruchu drogowym, które może za parę lat poznasz jak skończysz 18 i pójdziesz na kurs.



Czyli powiadasz, że widząc pieszych w każdej sytuacji zatrzymujesz się by ich przepuścić? Dobry człowiek z Ciebie..
Zgłoś
Avatar
rai87 2014-02-12, 10:40 18
@up w przepisach ruchu drogowego pieszy ma pierwszeństwo dopiero w momencie wkroczenia na jezdnię. Nie miał obowiązku się zatrzymywać!
No ale przepisy może poznasz, jak zdasz
Zgłoś
Avatar
GrzesMk4 2014-02-12, 10:57 4
o kurwa strażnik teksasu
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-02-12, 10:59 10
a teraz pytanie czy nie lepiej jak człowiek poczeka aż zjeb pojadą dalej czy debile muszą na siłę wejść?
Bo z tego co wiem to zawsze człowiek przegra walkę z autem i to on straci życie rujnująć życie swojej rodziny jak i kierowcy. Wystarczy poczekać kurwy.
Ja przepuszczam jak widze ale jak widzę kurwy które nawet się nie rozejrzą czy kierowca ich zauważył. OOOO albo kurwy ze słuchawkami ! ja jebie jeszcze czapka kaptur okulary i kurwy księżule wchodza na pasy jakby yli nie zniszczali! nie kiedy jak jestem rozpędzony to kurwy chcą wejść jak ja jestem 10 m przed pasami a za mną pusta ulica! wystarczy poczekć szmaty! też jestem przechodniem ale ja kurwa myślę!
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-02-12, 11:37
Dobrze, że podałeś numery - ktoś zrobi z tego użytek. Tępić kurestwo !
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-02-12, 12:14 31
Jak robiłem prawko to się wkurwiałem, że egzamin jest trudny... Ale jak widzę takich debili:
jokero42 napisał/a:

i takim oto sposobem jest najwięcej potrąceń wśród pieszych. Zatrzyma się taki baran z dobroci serca to i wedle jego uznania wszyscy się mają zatrzymać. A tak się nie dzieje, to nie droga jednopasmowa


To uważam, że powinien być z 10 razy trudniejszy, żeby taki matoł nigdy za kółko nie wsiadł.
Zgłoś
Avatar
Płyta_Gnojowa 2014-02-12, 13:00 7
Jacy kurwa sami przepisowi ja pierdole

mysli że ma kamerkę i policjant kurwa z miami
Zgłoś
Avatar
Grochu89 2014-02-12, 13:10 4
i nikogo z BMW, audi i VW. Teoria kierowców tico sie nie sprawdza
Zgłoś
Avatar
Henboh 2014-02-12, 13:38 9
Nie chcę nikogo tłumaczyć, ale pierwsza dwójka mogła nie zauważyć o co chodzi. W oddali czerwone światło ("może ten po lewej już zwalnia przed skrzyżowaniem"), samochód autora mógł im zasłaniać pieszych. Dodatkowo fiacik siedział na zderzaku toyoty, więc skupiał się przede wszystkim na niej, a kierowca toyoty mógł się obawiać strzału w dupę, jeśli się zatrzyma. Nie mniej obaj popełnili wykroczenie.

Przerwa na anegdotę:
Kiedyś byłem w podobnej sytuacji. Ja lewym pasem na dwupasmówce, wyprzedzam suv-a z przyciemnionymi szybami (nic przez chuja nie było widać), jadącego tak jakby szukał miejsca do zaparkowania (po prawej były wyznaczone miejsca do parkowania). Nagle suv staje. Pierwsza myśl "znalazł miejsce", ale nie typ postanowił puścić pieszych. Zdążyłem zahamować, ale ledwo, dobrze że za mną nic nie jechało.
Puszczając pieszych na 2/3 pasowej trzeba też trochę myśleć.
Po przerwie

Ale następnym trzem kierowcom powinno się ręce poucinać by więcej nie wsiedli za kółko.

Ps: Swoją drogą, rzadko się widzi tak ogarniętych pieszych (a przynajmniej ja częściej trafiam na debili bez zmysłu przetrwania, np: wczoraj panna gadając przez telefon wlazła na przejście, choć zielone jej zgasło kilka chwil wcześniej), mimo że samochód ich puszcza, to przechodzą ostrożnie i pilnują co się dzieje na drugim pasie.
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2014-02-12, 14:23 1
Gość z kamerka zrobił rzecz starsznie bezensowną... trzeba mylseć a nie ślepo patrzeć na przepisy... Gdyby trafił na debilnych peiszych to miałby ich poniekąd na sumieniu... Oczywiści enie usprawiedliwiam tych co rpzejechali, ale jest to sytuacja niecodzienna i większość keirowców poprostu ei ma nawyku zatrzymywania się w tkaim momencie, bo zdarza się taka sytuacja raz na kilak miesięcy... Więc możemy zkalinać rzeczywistość i móić jacy to durnie że się nei zatrzymali, albo podejść do sprawy praktycznie... Fakt że durnie że isę nie zatrzymali, ale mówie, jeździ się na nawyk, nie sadz eżeby wszyscy pojechali ze złej woli-peirwsyz jedzie reszta za nim tak to wygląda w praktyce...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie