18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
topek13 2012-06-29, 22:48
gość w koszuli w kratkę wporzo. Laski tępe.
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2012-06-29, 23:23
Co to, kurwa, za matura jak się ściąga. A potem tacy pierdoloni idioci idą na studia i większość nawet pierwszego roku nie potrafi zaliczyć.
Zgłoś
Avatar
taz92 2012-06-29, 23:29
co 5 nie zaliczył matury?! co za tumany..
Zgłoś
Avatar
Pajacu 2012-06-29, 23:30 1
Marian Pudzianowski napisał/a:

Co to, kurwa, za matura jak się ściąga. A potem tacy pierdoloni idioci idą na studia i większość nawet pierwszego roku nie potrafi zaliczyć.



Ty lepiej Pudzian tanio skóry nie sprzedawaj.
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2012-06-29, 23:49 1
Pajacu napisał/a:

Ty lepiej Pudzian tanio skóry nie sprzedawaj.


Ty lepiej zdobądź magistra tak jak ja, a potem ze mną rozmawiaj.
Zgłoś
Avatar
topek13 2012-06-29, 23:55 8
@up
magister pierdolony pfff
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-06-30, 0:47
co rok mówia ze nie zdaje co piąty. Na studiach będą mieli matury co pół roku, w dodatku bardziej przejebane.
Zgłoś
Avatar
znore 2012-06-30, 1:25
Dlatego wyjebałem na matury i zająłem się zarabianiem. Ta, tak jakby xd
Zgłoś
Avatar
fifus92 2012-06-30, 2:12 3
znore napisał/a:

Dlatego wyjebałem na matury i zająłem się zarabianiem. Ta, tak jakby xd



Zostałeś cyganem?
Zgłoś
Avatar
Keylah 2012-06-30, 3:11 1
Ludzi od tumanów wyzywacie? To trzeba było zmienić ustawę programową jeszcze później, może miesiąc przed maturą ? ;] Powiem tak: na siłę chcą zrobić z ludzi inżynierów politechniki zmuszając ich do zdawania matematyki(bo z tym przedmiotem jest kłopot), a i tak kto chciał to brał ją jako dodatkowy przedmiot. Więc uważam,że wyzywanie młodzieży od tumanów jest w tym wypadku nieuzasadniona. Danke za uwagę
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2012-06-30, 10:45
@up kiedyś słyszałem bardzo mądre słowa i się z nimi zgadzam. 'Matematyka to nie przedmiot, lecz sposób myślenia' logicznego oczywiście. Nie mów mi więc, że nie mam prawa nazywać tych dysmózgów tępakami.. Pewnie uważasz się za humanistkę, bo umiesz improwizować, wymyślić w pięć sekund dziesięć powodów dlaczego nie zrobić loda.. Co to w ogóle za chore podziały na humanistyczne i ścisłe umysły? Albo jest się tępakiem, albo nie..
Zgłoś
Avatar
test275 2012-06-30, 10:45
1:11 czarna dobre cyce ma
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2012-06-30, 12:18
Łohoho, pewnie ci, którzy nie zdali matury z matmy, uważają się teraz za prawdziwych humanistów

Jestem polonistką, ale policzyć umiem - także rzeczy skomplikowane, jeśli je sobie przypomnę (nie uważam za poważne trzymanie w głowie wzorów, skoro istnieje internet, w którym wszystko można znaleźć). Ludzie, którzy wmawiają sobie, że nie potrafią liczyć, bo są humanistami, uważam za ciężkich idiotów. I pragnę uświadomić przyszłych studentów, że na studiach dziennych filologicznych jest logika i elementy matematyki.

A co do samego poziomu matury z matmy w tym roku - wystarczył tydzień przygotowań i można było zdać powyżej 60%.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-06-30, 12:28 1
Ach te maturzystki...

Gość trochę podobny do Stiflera
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie