18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Azzurri 2020-03-18, 17:38 3
Jakby łysy zarobił w beret, to dałbym piwo.
Zgłoś
Avatar
koras24 2020-03-18, 18:06
Ale by mu kokos pękł.
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-03-18, 19:13
Katapulta hehe
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2020-03-18, 19:13 3
Własnie tak niespodziewanie i skutecznie widzę wypierdolenie pisowskiego pomiotu z Polski razem z pseudo opozycją z PO która już zaciera łapska że teraz znowu zmiana, bo motłoch zapomniał i pójdzie na mniejsze zło zagłosować.
Zgłoś
Avatar
k0l0wr0t 2020-03-18, 19:21 7
Sternik idiota
Zgłoś
Avatar
krajsik 2020-03-18, 20:05
quote="k0l0wr0t"]Sternik idiota


Jak i cała załoga, po chuj on tam stał? Jak załogant wyleciał z pokładu to dopiero żagle zaczęły poprawnie pracować.
Zgłoś
Avatar
HondaH22 2020-03-18, 20:13 8
Łysy wiedział dokładnie gdzie stoi, mam jacht Pegaz 696 (stare gówno ale bawi całą rodzinę od 30lat ) i dokładnie wiem na którym stopniu schodków mogę stać by nie dostać zajebane bomem w głowę i Łysy z filmiku ma pewnie u siebie też tak obadane. Sternik dał dupy na maxa, albo nie lubił tego którego katapultował
Zgłoś
Avatar
KrokodylZaginacz 2020-03-18, 20:18
No łysemu prawie światło zgasło..
Zgłoś
Avatar
hitmen 2020-03-18, 21:53
Szkoda ! Centymetry dzieliły od Harda .Ehh!
Zgłoś
Avatar
Wadolek 2020-03-19, 0:02
OpenStreetMaps napisał/a:

Własnie tak niespodziewanie i skutecznie widzę wypierdolenie pisowskiego pomiotu z Polski razem z pseudo opozycją z PO która już zaciera łapska że teraz znowu zmiana, bo motłoch zapomniał i pójdzie na mniejsze zło zagłosować.



To Twój najjaśniejszy umysł na kogo teraz każe Ci głosować?
Zgłoś
Avatar
Policeman 2020-03-19, 0:02
Hmm ktoś mi komentarz skasował -.-
Zgłoś
Avatar
T................h 2020-03-19, 0:21
krajsik napisał/a:


Jak i cała załoga, po chuj on tam stał? Jak załogant wyleciał z pokładu to dopiero żagle zaczęły poprawnie pracować.



Żagle zaczęły normalnie pracować, bo płyneli fordewindem.

Nie wiem co tam się odjebało... Kolunio trzymający bom chciał wyjebać jacht czy jaki chuj? Zjebał im się ster, a ze nie chcieli robić zwrotu przez rufę to próbowali wykorzystać żagle? Też nie, bo przy wybranym grocie jednostka będzie ostrzyć. Jactu w dryf tak nie postawisz, bo robi się to inaczej.

No ni mam kurwa pojęcia...
Zgłoś
Avatar
jbone 2020-03-19, 8:31
Tilg_die_Schmach napisał/a:

Żagle zaczęły normalnie pracować, bo płyneli fordewindem.
Nie wiem co tam się odjebało... Kolunio trzymający bom chciał wyjebać jacht czy jaki chuj? Zjebał im się ster, a ze nie chcieli robić zwrotu przez rufę to próbowali wykorzystać żagle? Też nie, bo przy wybranym grocie jednostka będzie ostrzyć. Jactu w dryf tak nie postawisz, bo robi się to inaczej.
No ni mam kurwa pojęcia...



ja tam widzę ewidentną usterkę przekładni powella-richardsa.
Zgłoś
Avatar
T................h 2020-03-19, 10:45
jbone napisał/a:

ja tam widzę ewidentną usterkę przekładni powella-richardsa.



Jaka usterka? Zobacz że wykonali niekontrolowany zwrot przez rufę. Na początku filmu płyną baksztagiem i sternik dający dupy nie zauważył przekroczenia linii wiatru. Dlatego bom przeleciał przez pokład zgarniając idiotę stojącego przy nim.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie