18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Avatar
marcinmm 2014-02-28, 17:40
a swoją drogą mam nadzieje ze złapali tego z ciężarówki
Zgłoś
Avatar
Sixsoul 2014-02-28, 18:07
enjoypoznan - masz chyba jakieś zwidy czy ki chuj ... jedzie ciągnik prosto i TIR go zahaczył bo za blisko podjechał a te wypociny zachowaj dla siebie bo pieprzysz głupoty.
Zgłoś
Avatar
Janek_93 2014-02-28, 18:10 2
KrisXman napisał/a:

Czemu frajera z tira nie zatrzymałeś?



Może dlatego, że sie zatrzymał by pomóc kierowcy ciągnika?
Zgłoś
Avatar
jHc 2014-02-28, 18:15
Piwo za grubsona w tle!
Zgłoś
Avatar
FanatiCS 2014-02-28, 18:21 1
Mniej więcej w połowie manewru wyprzedzania ciągnik Skręcił W PRAWO robiąc miejsce tirowi ale przez skręt w prawo i małą prędkość ciągnika, siewnik(to z tyłu) wychyliło się w lewo. Dziękuję dobranoc.
Zgłoś
Avatar
szklanka 2014-02-28, 18:30
@pikpok
ale wyjebałeś z tym żulem byś sie wsłuchał w słowa to byś tak nie pierdolił. Jak sie słucha głosu i ogólu nie wsłuchując się w treść to sie potem pierdoli jaki to rap jest zły. (szmato)
Zgłoś
Avatar
c3zar 2014-02-28, 18:30 2
Kurwa Wy naprawdę jesteście ślepi, enjoypoznan ma rację, ciągnik odbił lekko w prawo i przez to rogiem zahaczył tira, przyjrzyjcie sie kołom ciągnika na moment przed wywrotką, ewidentnie lekko w prawo skręcił, zapewne żeby się odsunąć no ale nie pykło :v Nie żebym rozgrzeszał kierowcę tira, bo baran wyprzedzał na styk co było głupotą.
Zgłoś
Avatar
wzl00 2014-02-28, 18:57
Jechałeś białą Renowką busem ? ;]
Zgłoś
Avatar
MihauIC 2014-02-28, 19:11
wzl00 napisał/a:

Jechałeś białą Renowką busem ? ;]


Nie Ducatem.
Zgłoś
Avatar
Dża 2014-02-28, 19:15 9
Mój dziadek 45 jebanych lat jeździł na ciężarówkach. 45 lat.
Jeździł Starami i Jelczami bez ogrzewania, bo nie stosowano wtedy dmuchaw. Auta nie miały wspomagania, więc aby zawrócić "na ciasno" wkładał łom w kierownicę i kręcił. Jeździł po dziurawej jak mars ówczesnej Polsce. Jak mu szyba zamarzała od wewnątrz (!!!) to skrobał czym popadło i jechał dalej.
45 lat bez ani jednego wypadku czy przetarcia z jego winy. 45 lat.

W poniedziałek "kierowca" ciężarówki z naczepą, niestety nie przypomniał sobie jak się cofa.
Podczas zawracanie zapierdolił mi przepięknie w auto, które stało zaparkowane prawidłowo na placu.
Miał miliard systemów, kamer cofania i czujników. Niestety, jego maszyna nie miała funkcji "auto-pilot".

Samochód stary (1993r), lecz był w stanie kolekcjonerskim. Jest wart teraz tyle, ile bak paliwa.
Usłyszałem "Przepraszam". PZU wypłaciło mi 2,200zł. Bo auto stare. I tak dostałem górne widełki za "nienaganny stan". Świetnie. Kupie za to chyba Fiata UNO, bo nawet na Multiple nie wystarczy.

Dziękuję kierowcy dużych wozów. Jesteście jak zwykle niezawodni.
Zgłoś
Avatar
piochux 2014-02-28, 19:16
Trzeba być naprawdę Ślepą i Tępą Pizdą żeby nie zauważyć jak ciągnik skręca. Mimo wszystko uważam że tir i tak by go zahaczył, tylko mogłoby to (chociaż nie na pewno, chuj wie) zakończyć się dużo mniej widowiskowo i skończłoby się na drobnym otarciu. A że traktorzysta zajebał i skręcił autor może nałapać piwek
Imo wina leży po obu stronach.
Nie, nie jestę expertę

@up - z ciekawości - jaka furka?
Zgłoś
Avatar
MihauIC 2014-02-28, 19:20 3
Dża napisał/a:

Mój dziadek 45 jebanych lat jeździł na ciężarówkach. 45 lat.
Jeździł Starami i Jelczami bez ogrzewania, bo nie stosowano wtedy dmuchaw. Auta nie miały wspomagania, więc aby zawrócić "na ciasno" wkładał łom w kierownicę i kręcił. Jeździł po dziurawej jak mars ówczesnej Polsce. Jak mu szyba zamarzała od wewnątrz (!!!) to skrobał czym popadło i jechał dalej.
45 lat bez ani jednego wypadku czy przetarcia z jego winy. 45 lat.

W poniedziałek "kierowca" ciężarówki z naczepą, niestety nie przypomniał sobie jak się cofa.
Podczas zawracanie zapierdolił mi przepięknie w auto, które stało zaparkowane prawidłowo na placu.
Miał miliard systemów, kamer cofania i czujników. Niestety, jego maszyna nie miała funkcji "auto-pilot".

Samochód stary (1993r), lecz był w stanie kolekcjonerskim. Jest wart teraz tyle, ile bak paliwa.
Usłyszałem "Przepraszam". PZU wypłaciło mi 2,200zł. Bo auto stare. I tak dostałem górne widełki za "nienaganny stan". Świetnie. Kupie za to chyba Fiata UNO, bo nawet na Multiple nie wystarczy.

Dziękuję kierowcy dużych wozów. Jesteście jak zwykle niezawodni.


W każdym zawodze trafiają się "czarne owce". Nie wkładaj wszystkich do jednego worka.
Zgłoś
Avatar
e................n 2014-02-28, 19:30
Sixsoul napisał/a:

enjoypoznan - masz chyba jakieś zwidy czy ki chuj ... jedzie ciągnik prosto i TIR go zahaczył bo za blisko podjechał a te wypociny zachowaj dla siebie bo pieprzysz głupoty.



Chuja wiesz a się udzielasz warszawski cfaniaku.
Zgłoś
Avatar
Onyx1 2014-02-28, 19:31 2
wina motocyklisty
Zgłoś
Avatar
Kelin 2014-02-28, 19:32 1
szklanka napisał/a:

@pikpok
ale wyjebałeś z tym żulem byś sie wsłuchał w słowa to byś tak nie pierdolił. Jak sie słucha głosu i ogólu nie wsłuchując się w treść to sie potem pierdoli jaki to rap jest zły. (szmato)



On pisze o magicznym "o kurwa", ty idioto.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie