18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
Wypadek gokarta
markross • 2013-10-02, 0:18
Dzisiaj gadałem z kumplem o ostatnim wypadzie na gokarty i ten wspomniał że niedawno jakaś laska nieźle się uszkodziła, w google znalazłem więcej info. Myślę że materiał ciekawy więc się podzielę.

Cytat:

Prokuratura Rejonowa w Sosnowcu wszczęła postępowanie w związku z wypadkiem na torze kartingowym w tym mieście. W wyjaśnieniu sprawy ma pomóc opinia biegłych z zakresu ruchu drogowego i budownictwa.

Kilka tygodni temu 18-latka, jadąc gokartem, odbiła się od innego pojazdu, który znalazł się na torze i uderzyła w ścianę. Dziewczyna dziś leży w szpitalu. Film z monitoringu po raz pierwszy został wyemitowany na antenie TTV.

(...)

„Dziura w ścianie”

Do wypadku doszło 16 września na torze gokartowym w Sosnowcu. Reporterka TTV dotarła do nagrania z monitoringu, na którym widać, jak dziewczyna wjeżdża w stojący na torze pusty gokart. Następnie odbija się od niego i z ogromną siłą uderza w ścianę z blachy. Gokartem przebił ją i runął z wysokości około pięciu metrów.

- Wsiedliśmy do gokartów i ruszyliśmy. Wjeżdżając na mostek drewniany usłyszałem huk. Dojechaliśmy do mety i zatrzymała nas obsługa. Zobaczyłem przed sobą, że jest dziura w ścianie. I pomyślałem jedno: Sandra - relacjonuje kolega dziewczyny, który był świadkiem zdarzenia.

Nadal w szpitalu

- Ręce i nogi niewładne, poobijana, bez żadnego kontaktu z otoczeniem. Ma połamaną szczękę. Po prześwietleniu okazało się, że ma w drogach oddechowych zęby – powiedziała reporterce TTV mama Sandry, Małgorzata Nazim. Dziewczyna cały czas leży na oddziale intensywnej terapii. Ma rozległe obrażenia.



źródło: tvn24.pl/katowice,51/eksperci-wyjasnia-przyczyny-wypadku-na-gokarcie,359105.html



Nie będę się silił na oryginalny pocisk, liczę na was.
Zgłoś
Avatar
nicemilio 2013-10-02, 0:23 7
Wybite zęby, złamana szczęka/żuchwa, kask leżący obok, coś mi się mocno wydaje, że ta panna nie miała zapiętego kasku. To, że ten gokart nie powinien tam stać to inna historia.
Zgłoś
Avatar
Mantuanuliupu 2013-10-02, 0:27 15
Nie ma co pociskać. Dziewczyna jest w bardzo poważnym stanie i niech jak najszybciej wraca do zdrowia!
Zgłoś
Avatar
kendzior1995 2013-10-02, 0:31 74
Tak się kończy wizyta w Sosnowcu...
Zgłoś
Avatar
karol_w 2013-10-02, 0:32 4
Lepiej, żeby nie miała awersji do małych pojazdów na 4 kołach...
Zgłoś
Avatar
osiek92 2013-10-02, 0:47 1
dać babie coś w łapy
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-10-02, 0:50 2
zaraz zaraz ...wypadła przez ścianę budynku i spadła 5 metrów w dół??

ojapierdolę.
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-10-02, 0:54 19
Najważniejsze pytanie to kto robi tor do gokartów z możliwością upadku w 5 metrową przepaść !? Długi murzyński chuj w dupę organizatorowi tego
Zgłoś
Avatar
Aden 2013-10-02, 1:05 20
Znam prawdziwy powód wypadku!

Zgłoś
Avatar
markross 2013-10-02, 1:44 5
Mantuanuliupu, gokart sam nie przyśpieszał i nie skręcał, skoro chwilę wcześniej wyjebała w opony to chyba warto było trochę sfolgować niż rozpierdalać się po barierkach... bo przecież gokart wszystko przyjmie. Tak samo jeżdżą naszymi samochodami wyczytałem że dziewczyna odzyskała świadomość ale ma niedowład
Zgłoś
Avatar
Mormo151 2013-10-02, 2:51 4
Sosnowiec.. i wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-10-02, 8:02
Sosnowiec to nie miasto, to nie część Polski, to kraj umysłu

swoją drogą nagrał ktoś jak wypada z budynku z chęcią zobacze
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-10-02, 9:06
Nieźle jebła, ale co się dziwić ? Sosnowiec.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-10-02, 10:18 27
pewnie sie jej pedaly pomylily nikt jej krzywdy nie zrobil, sama wyjebala

a znajomi widac znaja jej mozliwosci skoro stwierdzili "Zobaczyłem przed sobą, że jest dziura w ścianie. I pomyślałem jedno: Sandra"
Zgłoś
Avatar
buenos11 2013-10-02, 10:47 5
Po chuj Sandra wychodziła z kuchni...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie