18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
L................R 2013-12-11, 14:52
Nie wiem czy ona ma taki refleks czy co,ale nie wyraziła żadnych chęci do kontry
Zgłoś
Avatar
jeloo 2013-12-11, 15:02
1) Nie wiem gdzie ona się uczyła jeździć i czy ma jakieś odruchy obronne, ale kontra po wpadnięciu w poślizg powinna być naturalna. U mnie była, i u każdej osoby która wsiadła w samochód też jest to naturalny odruch. Inna sprawa, że żeby wyprowadzić samochód trzeba mieć więcej umiejętności niż tylko kontra, ale to jest tak samo naturalne jak jedzenie czy sranie.

2) Auto z napędem na przód, u którego zaczął uciekać tył wyprowadzić jest dość łatwo - gaz w podłogę i kontra. Nigdy hamulec czy sprzęgło, bo to się źle skończy.

3) Inna sprawa jest wtedy kiedy auto stanie się podsterowne. Wtedy delikatne wciśnięcie hamulca może pomóc, gdyż tak jak kolega powiedział spowoduje to dociążenie i tym samym zwiększenie przyczepności przednich kół. Problem w tym, że jeśli zrobi się to nieumiejętnie, to równie dobrze ten manewr może nam zaszkodzić. Niemniej jednak, jeśli zrobi tak doświadczony kierowca, który wie jak go wykonać, to jest on pomocny.
Zgłoś
Avatar
Domandoman 2013-12-11, 15:19
Po zachowaniu widać, że rozpierdala się przynajmniej raz w tygodniu
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-12-11, 15:25
Blackjoe napisał/a:


Właśnie podczas pokonywania zakrętu dobrze jest nacisnąć pedał hamulca żeby przesunąć mase na przód auta przez co auto jest mniej podsterowne.

Tak, jestem ekspertem



nie ekspertem tylko bezmózgim baranem

weź mi napisz człowieku, jak na to wpadłeś ?
Zgłoś
Avatar
DwaiD 2013-12-11, 15:37 1
widzę, że tu sami miszczowie kierownicy
Kto wam takich herezji naopowiadał, że podczas pokonywania zakrętu nie dodajemu gazu czy hamulca? oO
owszem dodajemy, w 90%
co do podsterowności o której ktoś tam wyżej pisał - ma rację, ale to już prawa fizyki, z którymi na drodze nalezy nauczyć się obchodzić
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-12-11, 15:52
Blackjoe napisał/a:


Właśnie podczas pokonywania zakrętu dobrze jest nacisnąć pedał hamulca żeby przesunąć mase na przód auta przez co auto jest mniej podsterowne.

Tak, jestem ekspertem



zarazem dupa ci ucieka na barierke jak w tym przypadku
Zgłoś
Avatar
SuchyX 2013-12-11, 18:25
Gówno babie nie samochód!!!!
Zgłoś
Avatar
e................x 2013-12-11, 18:47
Jak zawsze sadistic zaskakuje - na drogach większość kierowców, nie potrafi nawet umiejętnie hamować silnikiem, a tutaj wszyscy zakładają kontry jak kierowcy rajdowi Polecam zapisać się na jakiś kurs doskonalenia techniki jazdy, ponieważ wasze zakładanie kontry zapewne w 99,9% skończy się odwróceniem furmanki w drugą stronę.
Zgłoś
Avatar
lukaszdzi 2013-12-11, 18:49
@jeloo w teorii każdy jest mocny ale żeby to ogarnąć trzeba ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć dlatego parkingi pod supermarketami i lotniska to jak najbardziej dobry pomysł zimą.

A panią z filmu przerosło utrzymanie się na asfalcie, nie mowiąc juz o odkręcaniu czy jakiejkolwiek reakcji
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2013-12-11, 19:50 1
przynajmniej nie darła pizdy jak większość bab
Zgłoś
Avatar
marcinek329 2013-12-11, 19:55
To chyba nie jej pierwszy raz, bo w ogole nie zdenerwowana
Zgłoś
Avatar
piterek098 2013-12-12, 0:09
tępa dzida złapała pobocze widać jak byk
Zgłoś
Avatar
Dranger 2013-12-12, 9:28
mina typu - "kurwa, znowu"
Zgłoś