18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Fotki z wypadku ciężarówki, kierowcy nic się nie stało.


Podczas wywiadu, na miejsce wypadku przyjechała kobieta, oznajmiająca policjantom, że jej 9 miesięczne dziecko się dusi.
Policjant przerwał wywiad i wraz ze strażakami podbiegli na ratunek młodemu.

Strażak wyjął dziecku folię z gardła i uratował go.
Brawa dla niego
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-06-23, 16:18 34
No proszę, nie taka zła ta Policja, jak ją piszą.
A nie, to przecież reżimowa TVPIS. Dobra spokojnie, cofam, to pewnie manipulacja, wszystko okej, na TVN policja dalej morduje na komisariatach obywateli, i pałuje Frasyniuka.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-06-23, 16:34 1
@up
Jerzy Urban, będący rzecznikiem prasowym rządu podobnie tłumaczył pałowanie przez ZOMO demonstrantów. Na pytania zagranicznych dziennikarzy ( polscy z oczywistych powodów nie zadawali niewygodnych pytań) odpowiadał mniej więcej w ten sposób:
- jak pan wytłumaczy brutalne rozpędzanie pokojowych demonstracji przez milicję?
- ale nic takiego nie miało miejsca
- ale ja to widziałem na własne oczy
- a ja tego nie widziałem

Z jednej strony polska policja swoje ma za uszami, z drugiej polską patologię trzeba napierdalać i patrzeć czy równo puchnie, ot takim jesteście narodkiem. Trudno mi ru zająć jedno stanowisko, bo prawda jak zwykle leży pośrodku. Cieszy mnie jednak, że polacki duch nie ginie - nie ważne jak was władza okłamuje, oszukuje, gnoi, upokarza i okrada, zawsze znajdą się takie jednostki jak janlew, które ślepo pójdą za rządową propagandą.
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-06-23, 16:40 15
Loaloa napisał/a:

zawsze znajdą się takie jednostki jak janlew, które ślepo pójdą za rządową propagandą.



Sam leziesz ślepo za rządową, tyle że żydowską propagandą, a do tego siejesz ją gdzie się da
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2017-06-23, 16:56 2
@UP
Co ty gadasz Loaloa to jeden z najlepszych w swojej dziedzinie
Zgłoś
Avatar
lakeroll 2017-06-23, 17:23
@janlew, co nie zmienia faktu, że policjant który pociągał za spust tasera rażąc nim skutego kolesia w kiblu czego skutkiem była śmierć powinien iść na szubienicę dla przykładu.
Zgłoś
Avatar
cucho 2017-06-23, 17:32
Ale za strażaków zawsze piwko!
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-06-23, 19:10 24
Czy wy nawet w obliczu tak wzniosłego dla naszego gatunku zdarzenia jakim jest ratowanie ludzkiego życia musicie obrzucać się politycznym łajnem jak jebane małpy w zoo?
Zgłoś
Avatar
A................r 2017-06-23, 19:31 1
ten pochylony chłopiec wygląda mi na 9cio latka

a nie pomyliłem się
Zgłoś
Avatar
forpik 2017-06-23, 22:06 1
Brawo, to chyba sierżant Dorobek Gwiazda z UWAGA PIRAT
Zgłoś
Avatar
SaveTheTrees 2017-06-23, 22:12
lakeroll napisał/a:

@janlew, co nie zmienia faktu, że policjant który pociągał za spust tasera rażąc nim skutego kolesia w kiblu czego skutkiem była śmierć powinien iść na szubienicę dla przykładu.


Co to, kurwa, multikonto fantastico?
Zgłoś
Avatar
huncfot130 2017-06-23, 23:48
a ja powiem tak... brawo kurwa że się udało bo gówniaki to jednak nasza przeszłość!
a kolejna sprawa to to, że fart jak chuj że dzieciak się dusi (śmiertelnie) a akurat jest wypadek i służby ratunkowe.... no chyba mały kimś ważnym będzie.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-06-24, 7:35
wódeczka dla gliniarza, bo piwo rzadko piją
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-06-24, 9:46 2
To policjant uratował dziecko bo strażacy jak te pizdy nie wiedziały co zrobić. Mówili o tym wczoraj.
Zgłoś
Avatar
stringi100 2017-06-24, 10:58 2
Prawdziwym bohaterem jest kiero zostawu. Jakby nie polozyl skladu to by nie bylo tam policji i strazakow maly by sie udusil. Medal dla kierowcy!!! Tory na TIRy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie