18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
majeńka 2024-03-17, 8:35
Oglądam ten film po raz n-ty i nie mogę się trzeciego samochodu dopatrzyć. Jest Merc-proteza-penisa, jest ciężarówka, a gdzie ta Toyota? Stąd zresztą założyłam że kobita z opisu była pasażerem merola (i w tym przypadku niechciana aborcja wyszła by jej na dobre, bo upadek firmy i wielkie długi to nie moment na dziecko). A tu debil ją zajechał. Tak więc przepraszam za naśmiewanie się: autorom takiego wypadku należy źle życzyć, postronnej ofierze która nie jest motoseksualistą/kacapem/itd należy się szacunek.

Maculata napisał/a:

dziecko zaczyna się w chwili poczęcia i nie ma to nic wspólnego z kościołem.

Pierdolisz. Taką definicję używa jedna (słownie: jedna) ustawa wiadomego autorstwa, w biologii i całej reszcie prawodawstwa, łącznie z prawem prawie wszystkich krajów świata dziecko zaczyna się od urodzenia. Przedtem jest to płód — a jeszcze wcześniej zarodek, a przedtem plemnik i komórka jajowa. Zjeby z twojej partii uważają za "dziecko" wszystko od momentu zdjęcia spodni.
Zgłoś
Avatar
kampton 2024-03-17, 8:57
Lobo24 napisał/a:

Jak 150 zajebiesz w TIRa to też szkodzi zdrowiu To była ciężarówka typu "PATELNIA.". Waga około 12 - 14 ton on ją podrzucił jak Pudzian Najmana. . Ostro zapierdalał. Zginał jakiś młody biznesmen.



Dzięki, że mi wyjaśniłeś
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2024-03-17, 9:53 1
majeńka napisał/a:

Dziecka nie było, tylko płód. Ja wiem że kościołojebliwi nie znają języka polskiego, ale "dziecko" to zaczyna się w chwili urodzenia.
Tak więc nowa droga proteza penisa to najlepszy wydatek.
Przynajmniej dobrze nazwana miejscowość.



Zginął płód, ale jak go wyciągnęli z matki to okazało się, że to jednak dziecko
Zgłoś
Avatar
Wojownik12 2024-03-17, 10:03
lepiej, że się w tira wjebał niź w osobówkę
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2024-03-17, 10:05 3
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-03-17, 10:16 2
majeńka napisał/a:

Oglądam ten film po raz n-ty i nie mogę się trzeciego samochodu dopatrzyć. Jest Merc-proteza-penisa, jest ciężarówka, a gdzie ta Toyota? Stąd zresztą założyłam że kobita z opisu była pasażerem merola (i w tym przypadku niechciana aborcja wyszła by jej na dobre, bo upadek firmy i wielkie długi to nie moment na dziecko). A tu debil ją zajechał. Tak więc przepraszam za naśmiewanie się: autorom takiego wypadku należy źle życzyć, postronnej ofierze która nie jest motoseksualistą/kacapem/itd należy się szacunek.
Pierdolisz. Taką definicję używa jedna (słownie: jedna) ustawa wiadomego autorstwa, w biologii i całej reszcie prawodawstwa, łącznie z prawem prawie wszystkich krajów świata dziecko zaczyna się od urodzenia. Przedtem jest to płód — a jeszcze wcześniej zarodek, a przedtem plemnik i komórka jajowa. Zjeby z twojej partii uważają za "dziecko" wszystko od momentu zdjęcia spodni.


Biała toyota

Zgłoś
Avatar
lukas_21221 2024-03-17, 10:17
Mogl w drzewo wykurwic jak ten typ co filmik na yt byl
Zgłoś
Avatar
Noksu 2024-03-17, 10:19
Samobój albo wylew/zawał.
Zgłoś
Avatar
Shymon 2024-03-17, 10:23 2
Jeździł szybko ale bezpiecznie.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-03-17, 11:57 1
smc napisał/a:

Szkoda dziecka... [ ' ]



Dziecko to dorosły z opóźnionym zapłonem...
Zgłoś
Avatar
Andrew992 2024-03-17, 12:33
Ma ktoś więcej zdjęć? Jak wyglądało ciało?
Zgłoś
Avatar
zielony_agrest 2024-03-17, 13:36 3
Miejscowość Nierodzim - los ma sadolowe poczucie humoru. Szkoda dzieciaka.
Zgłoś
Avatar
pawelns1 2024-03-17, 16:30
kiepski samobój
Zgłoś
Avatar
Nołlajf 2024-03-17, 18:37 5
majeńka napisał/a:

Dziecka nie było, tylko płód. Ja wiem że kościołojebliwi nie znają języka polskiego, ale "dziecko" to zaczyna się w chwili urodzenia.



8-miesięczny "płód" który mógłby funkcjonować samodzielnie, lewacka spiedolino.
Zgłoś
Avatar
nikt87 2024-03-17, 21:32 1
Nazhir napisał/a:

cóż za partacz - nawet porządnie samobója nie umie zrobić, bo żona przeżyła. Wystarczyło kupić kaszlaka i przywalić w papierową reklamę przy 40km/h.
Albo jak jakiś Brazylijczyk, czy inny CHindus strzelić sześnaście do żony, a potem wejść na słup elektryczny. Tyle jest fajnych, ciekawych i nietuzinkowych sposobów na samobója, a ten jak ostatnia oferma wali nowym Mercedesem w ciężarówkę. Cud, że w ogóle sam umarł.



Babka co jest w szpitalu to nie jego żona. Ona jechała toyotą przed tą wanną.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie