18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
goral__ 2024-03-16, 22:27 4
ma kto wiecej foto?
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-03-16, 22:35 1
wojtas22 napisał/a:

Ta kobieta była w 8 miesiącu ciązy - dziecko zginelo na miejscu. A gość podobno zbankrutował lub problemy finansowe jakies i prawdopodobnie w taki sposób popełnił samobójstwo.



Wojtas, wsiadaj do Poloneza ze Spejsonem i Wałem.... I nie pierdol.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-03-16, 22:57 11
Nazhir napisał/a:

cóż za partacz - nawet porządnie samobója nie umie zrobić, bo żona przeżyła.


to nie była jego żona!

kurde i jeszcze przez pomyłkę dałam ci plusa...

facet chyba faktycznie miał problemy finansowe, bo już jakiś rok temu windykatorzy się ogłaszali przy jego profilu w gowork
Zgłoś
Avatar
Quba23 2024-03-16, 23:35 6
Bardzo dobrze, jednego śmiecia mniej.
Zgłoś
Avatar
mun66 2024-03-16, 23:41 5
mianas napisał/a:

Teraz zaczęły się bankructwa wraca stare dobre czasy..



wracają? facet miał problemy od dawna. jak chcesz robić politykę to wypad.
Zgłoś
Avatar
Ben82 2024-03-17, 0:14 1
ale urwał
Zgłoś
Avatar
lukas_21221 2024-03-17, 1:00 11
Nazhir napisał/a:

cóż za partacz - nawet porządnie samobója nie umie zrobić, bo żona przeżyła. Wystarczyło kupić kaszlaka i przywalić w papierową reklamę przy 40km/h.
Albo jak jakiś Brazylijczyk, czy inny CHindus strzelić sześnaście do żony, a potem wejść na słup elektryczny. Tyle jest fajnych, ciekawych i nietuzinkowych sposobów na samobója, a ten jak ostatnia oferma wali nowym Mercedesem w ciężarówkę. Cud, że w ogóle sam umarł.


A ty jestes kurwa tak tępy, ze nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Wypierdalaj do szkoły parchu
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-03-17, 1:20 6
smc napisał/a:

Szkoda dziecka... [ ' ]

Dziecka nie było, tylko płód. Ja wiem że kościołojebliwi nie znają języka polskiego, ale "dziecko" to zaczyna się w chwili urodzenia.

Nome napisał/a:

facet chyba faktycznie miał problemy finansowe, bo już jakiś rok temu windykatorzy się ogłaszali przy jego profilu w gowork

Tak więc nowa droga proteza penisa to najlepszy wydatek.

GeorgeHarvey1 napisał/a:

Kierowca trup, kobieta w ciąży do szpitala. Ustroń Nierodzim

Przynajmniej dobrze nazwana miejscowość.
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2024-03-17, 1:40 7
Ajot napisał/a:

Czytam w mediach jakim to facet był znanym biznesmenem budującym drogi.
Wszedłem więc na stronę jego firmy, wybrałem sekcję nasz park maszynowy i co mamy: 5 koparek i 2 cięzarówki.
Samochody ok. 20-letnie, koparki 20-30-letnie. Nic dziwnego, ze miał problemy finansowe skoro zamiast inwestować z firmę wydawał kasę na zabawki jak ten MB GLE63AMG.



U mnie w mieście chłop na 40 letnich dźwigach dorobił się kilku aut wyższej klasy. Ten złom potrafi na siebie zarobić to po co w nowe inwestować.

majeńka napisał/a:

Dziecka nie było, tylko płód. Ja wiem że kościołojebliwi nie znają języka polskiego, ale "dziecko" to zaczyna się w chwili urodzenia.
Tak więc nowa droga proteza penisa to najlepszy wydatek.
Przynajmniej dobrze nazwana miejscowość.



Jak byś zabił taki "płód" to by cię za morderstwo sądzili.
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2024-03-17, 1:56 5
fadamako napisał/a:

„Kierowca trup, kobieta w ciąży do szpitala" - zatem wszystkiego dobrego na nowej drodze życia
„Kierowca trup, kobieta w ciąży do szpitala" - zatem wszystkiego dobrego na nowej drodze życia



Ja mam tylko pytanie jedno do Ciebie, kto ci kurwa dał prawa wyborcze? Skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

"W wyniku tego wypadku do szpitala została przewieziona kierująca toyotą kobieta. Mężczyzna, który był w mercedesie, zginął na miejscu"
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-03-17, 3:25 3
wojtas22 napisał/a:

Ta kobieta była w 8 miesiącu ciązy - dziecko zginelo na miejscu.



co ty pierdolisz? nigdzie nie ma mowy o tym.
zginął kierowca mercedesa, kobieta w ciąży do szpitala.
w ŻADNYM artykule nie było wspomniane o śmierci dziecka.
Zgłoś
Avatar
Dawidj93 2024-03-17, 5:24 16
viking19 napisał/a:

co ty pierdolisz? nigdzie nie ma mowy o tym.
zginął kierowca mercedesa, kobieta w ciąży do szpitala.
w ŻADNYM artykule nie było wspomniane o śmierci dziecka.

jestem z pobliskiej miejscowości. Koleś trup na miejscu firma mu padła auto było wypożyczone. Pani z toyoty faktycznie dziecko straciła i sama Ledwo żyję. Leży na ojomie w Bielsku. I ma 3 dzieci w domu ... w mercedesie glowa była na tylnim siedzeniu
Zgłoś
Avatar
Kamyk2727 2024-03-17, 6:28 3
Kobieta w ciąży - NIErodzim
Zgłoś
Avatar
Maculata 2024-03-17, 7:24 15
majeńka napisał/a:

Dziecka nie było, tylko płód. Ja wiem że kościołojebliwi nie znają języka polskiego, ale "dziecko" to zaczyna się w chwili urodzenia.
Tak więc nowa droga proteza penisa to najlepszy wydatek.
Przynajmniej dobrze nazwana miejscowość.



dziecko zaczyna się w chwili poczęcia i nie ma to nic wspólnego z kościołem.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-03-17, 8:35 14
majeńka napisał/a:

Dziecka nie było, tylko płód. Ja wiem że kościołojebliwi nie znają języka polskiego, ale "dziecko" to zaczyna się w chwili urodzenia.
Tak więc nowa droga proteza penisa to najlepszy wydatek.
Przynajmniej dobrze nazwana miejscowość.



Dziecko czy płód to bez znaczenia. Był mały człowiek, który być może był z niecierpliwością oczekiwany. Rozumiem że dla ciebie, jest bez znaczenia wyskrobać się nawet w ósmym miesiącu ale trzeba mieć na uwadze, że dla niektórych życie innych ma znaczenie (ten tekst dotyczy wyłącznie ludzi)

Chuj mógł się powiesić a nie wypadkami robić problemy innym
Zgłoś