18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne
🔥 Nowe sposoby na napastników.... - teraz popularne
Avatar
Dżepetto 2023-09-29, 21:15
Miał uciec i uciekł. Teraz sprawa będzie się ciągła latami a finał jest do przewidzenia. Tak go znajdą jak tego Jaworka którego szukają 2 lata ponad.
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2023-09-29, 21:31 1




List gończy

Prokuratora krajowa popisała się i w tym przypadku - mimo prośby rodziny o nieujawnianie personaliów ofiar, te są ogólnie dostępne. Brawo!

Cytat:

W życiu czegoś takiego nie widziałem. Absolutnie nie rozumiem po co w liście gończym wskazywać imiona i nazwiska ofiar

- komentuje mec. Bartłomiej Piotrowski, członek Naczelnej Rady Adwokackiej.

Cytat:

W liście gończym informuje się o osobie poszukiwanej z powodu przestępstwa i nie ma znaczenia jak nazywają się ofiary. Powinna być informacja o osobie, która spowodowała wypadek ze skutkiem śmiertelnym w konkretnym czasie i miejscu. Szukam motywu i nie znajduję go. Nie wiem, jaki interes ma prokurator Ziobro w braku anonimizacji ofiar śmiertelnego wypadku

- dodaje prawnik.
Zgłoś
Avatar
radek225 2023-09-30, 3:56 2
Trzy osoby spłonęły żywcem - cała rodzina, a temu chujowi grozi DO 8 lat. Weźmie najlepszego adwokata, wyrazi skruchę przed sądem, dostanie 5 lat, wyjdzie po 3 za dobre sprawowanie. Tyle jest warte życie trzech osób. Kierowca, który rozjechał Baśkę Sz. dostał 16 lat. W sądach nie ma sprawiedliwości tylko idzie się po wyrok.
Zgłoś
Avatar
spectrum_analyzer 2023-09-30, 21:35
No, a jak odjebiesz żonę którą nakryłeś z kochankiem w łóżku, to dostaniesz dożywocie.
Ot prawo i niesprawiedliwość
Zgłoś
Avatar
odisiak 2023-10-01, 0:00 2
No jestem ciekawy co teraz te wszystkie zjeby które komentowały, a skąd wiesz że bmw 200 jechało, a bo kia/skoda mu napewno się na lewy wjebała a bo bmw już go napewno prawym wyprzedzało a pedał w rurkach stary dziad kobita mu drogę zajechał, co zjeby jednak zamiast mózgu psie gówno macie, BMW jechało ponad 250km/h skurwiel zepchnął na barierki 3 osobową rodzinę z 5 letnim dzieckiem, spłoneli żywcem uwięzieni w aucie, jesteście kurwa jebanymi żałosnymi tępakami. Kurwa się specjaliści od wypadków znaleźli. Nawet mi was kurwa nie jest żal, żal mi wszych rodzin o ile posiadacie że się z takimi przemądrzałymi tępakami użerać muszą

PIs napisał/a:

Hahah już dzbany widzą winę kierowcy BMW. Po samych wgnieceniach na karoserii widać że to ten typ ze spalonego zmieniał pas i zajechał drogę BMW więc czyja to wina? Oczywiście zaraz znajdą się eksperci, którzy napiszą że zapyerdalał ponad 200 km/h, ciekawe po czym to wnioskujecie, po tym gównianym filmiku w nocy gdzie widać jedynie światła? Jak macie tak dobry radar w oczach to idzie do policji



I co teraz zjebie? BMW zapierdalało ponad 250km/h i ztaranował rodzinę w kia, spłoneli żywcem uwięzieni w aucie, jesteś jebanym hipokrytą i niezłe przeciągi musisz mieć między uszami.
Zgłoś
Avatar
michal22 2023-10-01, 3:23 2
odisiak napisał/a:

No jestem ciekawy co teraz te wszystkie zjeby które komentowały, a skąd wiesz że bmw 200 jechało, a bo kia/skoda mu napewno się na lewy wjebała a bo bmw już go napewno prawym wyprzedzało a pedał w rurkach stary dziad kobita mu drogę zajechał, co zjeby jednak zamiast mózgu psie gówno macie, BMW jechało ponad 250km/h skurwiel zepchnął na barierki 3 osobową rodzinę z 5 letnim dzieckiem, spłoneli żywcem uwięzieni w aucie, jesteście kurwa jebanymi żałosnymi tępakami. Kurwa się specjaliści od wypadków znaleźli. Nawet mi was kurwa nie jest żal, żal mi wszych rodzin o ile posiadacie że się z takimi przemądrzałymi tępakami użerać muszą
I co teraz zjebie? BMW zapierdalało ponad 250km/h i ztaranował rodzinę w kia, spłoneli żywcem uwięzieni w aucie, jesteś jebanym hipokrytą i niezłe przeciągi musisz mieć między uszami.



No troche przykre, że ktoś zabił własną rodzine jadąc lewym pasem jak pizda. Nauczka dla innych na przyszłość.
Zgłoś
Avatar
maniu1962 2023-10-01, 7:13
michal22 napisał/a:

No troche przykre, że ktoś zabił własną rodzine jadąc lewym pasem jak pizda. Nauczka dla innych na przyszłość.



A jeśli jechał środkowym? Może się Tobie znowu niezręcznie zrobić
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2023-10-01, 9:19 5
maniu1962 napisał/a:

A jeśli jechał środkowym? Może się Tobie znowu niezręcznie zrobić


Niby tak. Ale na logike dlaczego bmw miało by zapierdalać 250 środkowym skoro lewy był by wolny? Gdyby oboje jechali środkowym to bmw zamiast mrugać jak idiota by zjechało na lewy.

Kolejna uwaga, gdyby kia zjechała na lewy żeby kogoś wyprzedzić (też taka wersje słyszałem) to bmw nie próbowało by je wyprzedzić z prawej strony bo tam by się znajdował wyprzedzany przez kie pojazd.

Niestety 97% komentujących te zdarzenie nie myśli racjonalnie tylko emocje biorą góre bo spłoneli żywcem, bo wracali z wakacji, bo dziecko tam było, bo wiadomo bmw czyli idiota, bo szybko jechał...

Teraz pewnie prawdy się nie dowiemy bo plebs robi taki nacisk na prokurature że wyrok będzie tylko jeden.

Zjeby z tvn pojechali do firmy która podniosła moc w seryjnej beemce z pytaniem czy właścicele firmy nie czują się mordercami bo podkrecili bmw XD No kurwa, litości
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2023-10-01, 19:28 1
PieronJasnySzlag napisał/a:

Niby tak. Ale na logike dlaczego bmw miało by zapierdalać 250 środkowym skoro lewy był by wolny? Gdyby oboje jechali środkowym to bmw zamiast mrugać jak idiota by zjechało na lewy.
Kolejna uwaga, gdyby kia zjechała na lewy żeby kogoś wyprzedzić (też taka wersje słyszałem) to bmw nie próbowało by je wyprzedzić z prawej strony bo tam by się znajdował wyprzedzany przez kie pojazd.
Niestety 97% komentujących te zdarzenie nie myśli racjonalnie tylko emocje biorą góre bo spłoneli żywcem, bo wracali z wakacji, bo dziecko tam było, bo wiadomo bmw czyli idiota, bo szybko jechał...
Teraz pewnie prawdy się nie dowiemy bo plebs robi taki nacisk na prokurature że wyrok będzie tylko jeden.
Zjeby z tvn pojechali do firmy która podniosła moc w seryjnej beemce z pytaniem czy właścicele firmy nie czują się mordercami bo podkrecili bmw XD No kurwa, litości



Też jeżdze po autostradach często szybciej niz przepisy pozwalają ale z rozumem. Jakim trzeba być kurwizjebem umyslowym żeby zapierdalać ponad 250km/h w nocy i to na łuku. Kurwa jak by wszyscy się tak zachowywali jak ten gruby cwel z bmw lub jak ty to średnio 5 razy w tygodniu byśmy mieli takie newsy w wiadomościach.

Jak jade ponad 180 km/h autostradą gdzie max można jechać 140 na niektórych odcinkach to musze sie liczyć z tym że ktoś może nie skapnąć się na czas żeby ustąpić miejsca, a nie zapierdalać jak panicz któremu każdy ma się wyjebać najlepiej do rowu bo debil ma zamiar zapierdalać maxa.
Zgłoś
Avatar
maniu1962 2023-10-01, 23:06 3
PieronJasnySzlag napisał/a:

Niby tak. Ale na logike dlaczego bmw miało by zapierdalać 250 środkowym skoro lewy był by wolny? Gdyby oboje jechali środkowym to bmw zamiast mrugać jak idiota by zjechało na lewy.
Kolejna uwaga, gdyby kia zjechała na lewy żeby kogoś wyprzedzić (też taka wersje słyszałem) to bmw nie próbowało by je wyprzedzić z prawej strony bo tam by się znajdował wyprzedzany przez kie pojazd.
Niestety 97% komentujących te zdarzenie nie myśli racjonalnie tylko emocje biorą góre bo spłoneli żywcem, bo wracali z wakacji, bo dziecko tam było, bo wiadomo bmw czyli idiota, bo szybko jechał...
Teraz pewnie prawdy się nie dowiemy bo plebs robi taki nacisk na prokurature że wyrok będzie tylko jeden.
Zjeby z tvn pojechali do firmy która podniosła moc w seryjnej beemce z pytaniem czy właścicele firmy nie czują się mordercami bo podkrecili bmw XD No kurwa, litości



A może dlatego że wychodził z łuku i debil z bemki źle ocenił pas na którym jest kia. W sekundę pokonywał prawie 100 m. Nie zakładajmy nieomylności idioty.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2023-10-02, 17:52 2
To może również nie zakładajmy nieomylności kolesia z kia?
Zgłoś
Avatar
maniu1962 2023-10-02, 19:10
PieronJasnySzlag napisał/a:

To może również nie zakładajmy nieomylności kolesia z kia?



Niestety pudło. Jazda 300 km/h dyskwalifikuje tego zawodnika i jego niewinność.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2023-10-02, 19:47 3
Ale czy ja gdzieś wydaje wyrok? Motłoch rządny krwi już dawno wie kto jest winny.
A fajnie by było znać dokładne okoliczności, bo wypadek ciekawy.

Twoje hipotezy o tym że nowe sportowe auto za bańke zwija się na srodkowy pas przy 250 na lekkim łuku sugerują że renault megane to max czym w życiu jeździłeś.
Zgłoś
Avatar
maniu1962 2023-10-03, 1:04
PieronJasnySzlag napisał/a:

Ale czy ja gdzieś wydaje wyrok? Motłoch rządny krwi już dawno wie kto jest winny.
A fajnie by było znać dokładne okoliczności, bo wypadek ciekawy.
Twoje hipotezy o tym że nowe sportowe auto za bańke zwija się na srodkowy pas przy 250 na lekkim łuku sugerują że renault megane to max czym w życiu jeździłeś.



Czemu zakładasz rajdowe umiejętności kierowcy?
Zgłoś
Avatar
Jago 2023-10-04, 11:31 2
Zatrzymany!

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie