18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:38
Avatar
~Angel 2023-09-17, 8:47 25
Takie filmy z tego wypadku lataja po necie ale ogólnie chujnia z grzybnią.





Jak się nic ciekawszego nie pojawi to ususzim.
Zgłoś
Avatar
petru23 2023-09-17, 8:48 50
Jak tylko pokazali BMW to wiadomo było, co się stało.
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-09-17, 8:49 1
Pewnie się komuś spieszyło i tak to się kończy jak się spieszy
Zgłoś
Avatar
mygyry 2023-09-17, 8:54 1
Do wypadku na autostradzie A1 w powiecie piotrkowskim doszło w sobotę ok. godz. 20 na 339. kilometrze na jezdni w kierunku Katowic. Z nieznanych jeszcze przyczyn zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że najpierw kia uderzyła w bariery, a później w nadjeżdżające auto.
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2023-09-17, 8:56 45
I to nagrywanie przez wszystkich frajerów. Pomóc nie pomogą, ale korek stworzą i owszem. Nawet na przeciwległych pasach ruchu.
Zgłoś
Avatar
petru23 2023-09-17, 8:58 38
mygyry napisał/a:

Do wypadku na autostradzie A1 w powiecie piotrkowskim doszło w sobotę ok. godz. 20 na 339. kilometrze na jezdni w kierunku Katowic. Z nieznanych jeszcze przyczyn zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że najpierw kia uderzyła w bariery, a później w nadjeżdżające auto.



Raczej zapierdalał grubo swoją beemką i władował się w dupę tego spalonego. Widać to na jednym z filmików.
Zgłoś
Avatar
pawlo884 2023-09-17, 9:56 20
od razu czapa dla mordercy!
Zgłoś
Avatar
SantaMaria 2023-09-17, 10:19 109
możesz być najidealniejszym uczestnikiem ruchu a i tak jakiś pierdolony debil cię zabije... smutne trochę to
Zgłoś
Avatar
michu69 2023-09-17, 10:21 41
Gdzie my kurwa żyjemy, w Europie czy w jakimś kraju trzeciego świata?? Dzbany pierdolone zamiast jechać to każdy musi się prawie zatrzymać i nagrać sobie film z wypadku. Myślałem że jesteśmy trochę cywilizowanym krajem, ale większość się zachowuje jakby było mieszkańcami jakiegoś kurwa Bangladeszu.

Jak jest wypadek to się kurwa trzeba zatrzymać i pomóc, a jak już widzisz że nie ma potrzeby robić sztucznego tłumu to kurwa jedź i nie blokuj drogi.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-09-17, 10:22 30
Dlatego ja kurwa nie zapierdalam jak jadę z kimś albo jest ruch na drodze. Dokładnie dlatego kurwa. Bo mogę kogoś kurwa zabić a nie tylko siebie.

Dlatego osoby które mnie znają i ze mną jeździły zwykle mają takie zdanie o jeździe ze mną:


Wolę aby takie mieli o mnie zdanie niż żebyśmy wspólnie w rowie zdychali później.
Zgłoś
Avatar
Shark-graphic 2023-09-17, 11:00 2
A tak poza tym tematem to ktoś może coś wie o strzelaninie pod Częstochowa? Jakieś zdjęcia coś gdzieś? Tam też grubo było
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2023-09-17, 11:03 10
Hahah już dzbany widzą winę kierowcy BMW. Po samych wgnieceniach na karoserii widać że to ten typ ze spalonego zmieniał pas i zajechał drogę BMW więc czyja to wina? Oczywiście zaraz znajdą się eksperci, którzy napiszą że zapyerdalał ponad 200 km/h, ciekawe po czym to wnioskujecie, po tym gównianym filmiku w nocy gdzie widać jedynie światła? Jak macie tak dobry radar w oczach to idzie do policji
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2023-09-17, 11:26
dlatego powinno być ograniczenie mocy dla 18-25 let do kurwa 60 koni
Zgłoś
Avatar
Kaszakisza 2023-09-17, 11:46 30
PIs napisał/a:

Hahah już dzbany widzą winę kierowcy BMW. Po samych wgnieceniach na karoserii widać że to ten typ ze spalonego zmieniał pas i zajechał drogę BMW więc czyja to wina? Oczywiście zaraz znajdą się eksperci, którzy napiszą że zapyerdalał ponad 200 km/h, ciekawe po czym to wnioskujecie, po tym gównianym filmiku w nocy gdzie widać jedynie światła? Jak macie tak dobry radar w oczach to idzie do policji



Chłopie, gdyby debil BMką jechał przepisowo 140, to by zdążył zareagować jak ktoś mu się wpierdolił na pas, a na pewno tak mocno by tego drugiego nie rozwalił...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie