18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
Dżepetto 2023-10-04, 11:55
Jago napisał/a:

Zatrzymany!



Piękna pokazówka przed wyborami
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2023-10-04, 16:20
PIs napisał/a:

Piękna pokazówka przed wyborami



Normalne, chyba każdy minister by to wykorzystał w kampanii i to obojętnie z jakiej partii. Mógł by iść krok dalej i dojebał by tym policjantom i prokuraturze no ale pewnie kolesiostwo ma ma inne zdanie na ten temat.
Zgłoś
Avatar
cezar910426 2023-10-04, 17:08 1
Kurwe już złapali. Powinni smiecia ugotować zywcem publicznie w kotle. Jak ja kurwa nienawidzę takich leszczy w bmw. W ogóle bmw to syf i chuj
Zgłoś
Avatar
SławomirSulej 2023-10-05, 0:51
Zgłoś
Avatar
pipa-z-bułą 2023-10-05, 10:47
PieronJasnySzlag napisał/a:


Kolejna uwaga, gdyby kia zjechała na lewy żeby kogoś wyprzedzić (też taka wersje słyszałem) to bmw nie próbowało by je wyprzedzić z prawej strony bo tam by się znajdował wyprzedzany przez kie pojazd.



Guzik prawda ładnie pisząc, chcąc uniknąć zderzenia z kią, odruchowo uciekał by w prawo - bez względu na to: co, kto, na którym pasie (środkowym, prawym) i dlaczego by się tam znajdowało. Pooglądaj filmiki jak takie kozaki zachowują się w podobnych sytuacjach, nawet i na tira na prawym pasie polecą...
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2023-10-05, 20:40 1
maniu1962 napisał/a:

Czemu zakładasz rajdowe umiejętności kierowcy?



Do zapierdalania jak debil na prostej drodze nie trzeba miec zadnych umiejętności, tymbardziej w takim aucie.
Wciąż jednak nikt nie odpowiedział a nawet nikogo nie interesuje fakt czemu kia jadąca na 3 pasmowej autostradzie znalazła się na trajektorii lotu idioty z bmw.
Zgłoś
Avatar
Grymson 2023-10-06, 8:26 2
cezar910426 napisał/a:

Kurwe już złapali. Powinni smiecia ugotować zywcem publicznie w kotle. Jak ja kurwa nienawidzę takich leszczy w bmw. W ogóle bmw to syf i chuj



Oj komus tutaj chyba kierowca BMW z mamy zrobil jednorazowke

Zgłoś
Avatar
maniu1962 2023-10-08, 2:47
PieronJasnySzlag napisał/a:

Do zapierdalania jak debil na prostej drodze nie trzeba miec zadnych umiejętności, tymbardziej w takim aucie.
Wciąż jednak nikt nie odpowiedział a nawet nikogo nie interesuje fakt czemu kia jadąca na 3 pasmowej autostradzie znalazła się na trajektorii lotu idioty z bmw.



Chyba pisałeś coś i łuku? Kia jechała środkowym pasem dzieciaku.
Zgłoś
Avatar
SławomirSulej 2023-10-14, 14:33 1
Rekonstrukcja wypadku przez Bitwy Drogowe

Zgłoś