18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
Wypadek na motocyklu
kolesianka • 2013-11-04, 1:58
Zdjecia nogi kolegi po wypadku motocyklowym: otwarte zlamanie kosci udowej, lacznie 28 szwow, rozstrzaskany klykiec, wstawiona plytka tytanowa, okolo 6 miesiecy rehabilitacji. Nastoletni sprawca pozostal na miejscu zdarzenia po wymuszeniu pierwszenstwa przejazdu. Nie posiadal prawa jazdy Kolega dalej przebywa w szpitalu.





Zgłoś
Avatar
ruckaali 2013-11-04, 2:02 13
Pozdrów kumpla, a tamtemu gimbusowi wielki czarny chuj w dupe za spowodowanie wypadku!
Zgłoś
Avatar
xgregor 2013-11-04, 5:28 1
Musicie być blisko jak daje sobie takie foty cykać
Zgłoś
Avatar
Qbiini 2013-11-04, 6:01
Pamiętam jedną ciekawą opcje ap'ropo wypadków motocyklowych. Jak byłem w 3 kl podstawówki wpakowałem się pod samochód i leżałem w szpitalu ze złamanym obojczykiem w szpitalu, na sali był też klient który motorem wpakował się w ścianę. Niewiele mu z kości udowej zostało, nie pamiętam co mu tam robili dokładnie ale miał opatrunki od biodra do stopy. Pewnego pięknego dnia budzi mnie krzyk... Stoi przy nim 2 lekarzy i pielęgniarka a klient ewidentnie sprawdza jak głośno może się wydrzeć. Co się okazało? Miał w nodze takie rurki jak twój kolega na zdjęciu 3 i ktoś wpadł na to że nie potrzebuje znieczulenia jak mu to będą wyciągali. "Czemu pan krzyczy? przecież to nie boli". Mi z resztą zrobili podobnie jak miałem druty stabilizujące przez obojczyk pociągnięte-wyciągali kombinerkami ale co ciekawe jeden bolał a jeden faktycznie nie. o_O Pzdr. kumpla i przekaż mu opowiastkę
Zgłoś
Avatar
kolesianka 2013-11-04, 6:05 1
Na szczescie byl na morfinie, wiec nie czul bolu
Zgłoś
Avatar
Gogul 2013-11-04, 8:10 1
Kurwa! ;O nie wiedziałem, że na skuterze tak można się wyjebać?
Zgłoś
Avatar
kontownik 2013-11-04, 9:35
dobrze że szybko zszyli bo to śmiertelna rana
Zgłoś
Avatar
xon123x 2013-11-04, 12:45
Gdzie zdjęcia motoru ? To HARD w końcu ?
Zgłoś
Avatar
Brumm22 2013-11-04, 15:05
I na jakiej motorynce został poszkodowany ?
Zgłoś
Avatar
d................2 2013-11-04, 16:03 9


Delfinek
Zgłoś
Avatar
jelito_cienkie 2013-11-04, 16:06 1
Mam nadzieję, że będzie blizna. Piwo dla kumpla.
Zgłoś
Avatar
łysa_pała 2013-11-04, 21:12
jakos mi się skojarzyło:

Zgłoś
Avatar
piterpirat4 2013-11-04, 23:58
co kolega miał na sobie podczas wypadku ? ja skasowałem moto i skończyło się na skasowaniu moto (wymusiła babka ...)
Zgłoś
Avatar
sinda 2013-11-05, 12:12
Qbiini napisał/a:

Pamiętam jedną ciekawą opcje ap'ropo wypadków motocyklowych. Jak byłem w 3 kl podstawówki wpakowałem się pod samochód i leżałem w szpitalu ze złamanym obojczykiem w szpitalu, na sali był też klient który motorem wpakował się w ścianę. Niewiele mu z kości udowej zostało, nie pamiętam co mu tam robili dokładnie ale miał opatrunki od biodra do stopy. Pewnego pięknego dnia budzi mnie krzyk... Stoi przy nim 2 lekarzy i pielęgniarka a klient ewidentnie sprawdza jak głośno może się wydrzeć. Co się okazało? Miał w nodze takie rurki jak twój kolega na zdjęciu 3 i ktoś wpadł na to że nie potrzebuje znieczulenia jak mu to będą wyciągali. "Czemu pan krzyczy? przecież to nie boli". Mi z resztą zrobili podobnie jak miałem druty stabilizujące przez obojczyk pociągnięte-wyciągali kombinerkami ale co ciekawe jeden bolał a jeden faktycznie nie. o_O Pzdr. kumpla i przekaż mu opowiastkę



Juz odruchowo myslalem ze to kolejna opwiesc BongMana, co ten sadol ze mna robi...
Zgłoś
Avatar
Perki1985 2013-11-05, 20:18
xgregor napisał/a:

Musicie być blisko jak daje sobie takie foty cykać



Za blisko to nie jestesmy. Dzieli nas 1500 km Pozatym ona bobra nie goli wiec nie chcial bym byc z nia blisko
Czosku juz wyszedlem ze szpitala. prawie tydzien juz w domu jestem. Od wczoraj rehabilitacje zaczelem.
Na sobie mialem kombika Dainesa, ale cala sila poszla na kolano wiec zadne ochraniacze nie sprawdzilyby sie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie