18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
Avatar
Reseller 2018-12-03, 16:45
Ktoś byłby w stanie powiedzieć jak by się potoczyły losy kierowcy np. w Polsce? Czy kierowca byłby czemukolwiek winien?
Czy za każdą krzywdę poniesioną przez tego leżącego chuj-wie-kogo odpowiada on sam w takiej sytuacji?
Zgłoś
Avatar
Tur 2018-12-03, 17:21 18
Reseller
Pewnie uznaliby winę kierowcy, był dzień więc powinien zobaczyć leżącego, no chyba że jest ślepy albo to baba.
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-12-03, 19:16 1
Szkoda że nie cofnął. Jaką pizdą trzeba być aby nie zauważyć leżącego człowieka.
Zgłoś
Avatar
D8 2018-12-03, 21:16
Ciekawy mają próg bezpiecznego zatrzymania na tej stacji zwykle są gumowe, ciekawe czy daje sygnały dźwiękowe:)
Zgłoś
Avatar
glesner1910 2018-12-03, 21:38
@banerr wsiadł z powrotem do auta, nie wiemy jakie było zakończenie- możliwe że szczęśliwe i niedługo ten sam bohater pojawi się na hardzie
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-12-04, 0:49
Wyglądało jakby szedł wycofać własnie

Osobiście jestem ciekaw, na chuj ktoś leżakował sobie na miejscu parkingowym... pewnie jakiś złodziej, zlali typa i czekali na policję. Albo jakiś świr.

Chociaż sam odwalałem w życiu dziwniejsze rzeczy w sumie...
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2018-12-04, 12:32
-Kurwa porobią te jebane krawężniki wysokie, że ciężko parkować


Placowego opierdolić, że nie dba o czystość obiektu i śmieci leżą.
Zgłoś
Avatar
flaszka 2018-12-04, 15:08 2
Zgłoś
Avatar
Cloverface 2018-12-06, 14:37 1
Reseller - nie. ostatnio była faza co chłopowi samobój wjebał pod koła. I żadnych faz po tym. Inna akcja chłop najebany szedł poboczem - chuja widać. Wpadł pod tira bo się wyjebał - zero konsekwencji. Więc nie jest tak zle. A tutaj widać, że nie miał go jak widzieć, a facet leżał na parkingu. Chociaż u nas za tą akurat fazę dali by zawias na 2 lata albo coś jeśli rodzina by się pruła zmarłego.
Zgłoś