18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Avatar
.................. 2010-03-02, 12:55
screw napisał/a:

Kontrole policyjne nie należą do najbezpieczniejszych.


Ta, cholernie. Znajomy z drogówki kilka dni przed emeryturą został zabity przez autobus, na służbie.
Zgłoś
Avatar
Mattias1 2010-03-02, 13:42
a policjant był z usa i nie wpadł na to, że skacząc przez barierkę wpierdoli się do zamarzniętej rzeki ^^
Zgłoś
Avatar
Pajac212 2010-03-03, 12:21
moze spierdolil sie do krateru odrazu. Fakt faktem ze zatyrzymanie sie na szybkiej drodze na jezdni nie jest rozsadne
Zgłoś
Avatar
screw 2010-03-03, 13:14
Dziś znalazłem rozwinięcie opisu tego wydarzenia:

"Groźny wypadek z udziałem Polaka w Cleveland w stanie Ohio. Rozpędzony samochód uderzył w dwóch mężczyzn. Cudem nikt nie zginął. Zdarzenie zarejestrowała kamera umieszczona w zaparkowanym obok radiowozie.
18-letni polski kierowca był rutynowo sprawdzany przez policję. Gdy funkcjonariusz oddawał mu jego prawo jazdy w obu mężczyzn uderzył pędzący po oblodzonej jezdni samochód.

Młody kierowca został w ostatniej chwili odepchnięty przez policjanta, którego siła uderzenia przerzuciła przez barierkę. Funkcjonariusz ma połamane kości twarzy i miednicy. Nastoletni kierowca wyszedł z wypadku bez szwanku."

źródło
Zgłoś
Avatar
Prozac 2010-03-04, 14:17
skoro ludzie wyrzucaja psy domowe tylko dlatego ze im nie sa potrzebne to mi nie zal psow ktore nic pozytecznego nie robia ba nie potrafia nawet obronic sie np przed 2 17-latkami a policjant to wkoncu wyksztalcony i wyszkolony fachowiec.... chyba ze sie myle? hahahaha ups powinno byc hauhauhau:))))
Zgłoś