18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się



Własne.
Szyba lekko wbiła się w kość, dodam że lekarz który mi to szył był po kilku głębszych.

2021-11-18, 22:48
Będziesz walił gruchę druga .
Piwko leci i zdrówka

2021-11-18, 22:52
Test na C19 był czy jesteś zaszprycowany? :)

2021-11-18, 22:55
ch*ja prawda dziewczyna się rzuciła i się po ciąłeś ....

2021-11-18, 22:58
Mnie też h*j naj***ny szył po partyzancie za pleców pojąłem w ryj to jak mu powiedziałem że jak zjebie to gorzej będzie wyglądał to ogrów od noszenia wezwał dla ochrony h*j złamany wtedy tych plastrów w aptekach nie było co jak szwy działają POLECAM

Za pleców Pokalem

2021-11-18, 23:04
Ronin69 napisał/a:

Test na C19 był czy jesteś zaszprycowany?



Tylko test bez szprycy.

:mrgreen:

chlop napisał/a:

ch*ja prawda dziewczyna się rzuciła i się po ciąłeś ....



A co w tefałenie już o tym gadali

:-P

2021-11-18, 23:04
Aramanga napisał/a:

Mnie też h*j naj***ny szył po partyzancie za pleców pojąłem w ryj to jak mu powiedziałem że jak zjebie to gorzej będzie wyglądał to ogrów od noszenia wezwał dla ochrony h*j złamany wtedy tych plastrów w aptekach nie było co jak szwy działają POLECAM
Za pleców Pokalem



Ty to co najwyżej głupiego Jasia dostałeś, dlatego jakieś głupoty pie**olisz.

2021-11-18, 23:10
Pralpunkt napisał/a:

Będziesz walił gruchę druga .
Piwko leci i zdrówka



Dzięki

2021-11-18, 23:21
k***a, tyle razy było pisane na sadolu TNIJ WDŁUŻ A NIE WSZERZ !!!

sa...........el
2021-11-18, 23:54
Jeżeli ktoś wierzy, że państwowa służba zdrowia i lekarzyny w niej pracujące są w większości kompetentne, to z konia spadł, w większości to ochlejusy, a nowa kadra to pedryle z nowobogackich domów, które nawet zamieść kuchni nie potrafią, co dopiero leczyć. Oczywiście jest te 10-20% porządnych lekarzy, ale ich się szuka jak dobrych mechaników samochodowych, albo budowlańców. Reszta do wora, wór do jeziora. To szycie ze zdjęcia jest ch*jowe i zostawi większa bliznę niż trzeba, pani Halinka po 1 roku pielęgniarstwa lepiej to zrobi. Ale mamy takie elity jaki kraj, więc co się dziwić.

2021-11-19, 01:11
satariel napisał/a:

Jeżeli ktoś wierzy, że państwowa służba zdrowia i lekarzyny w niej pracujące są w większości kompetentne, to z konia spadł, w większości to ochlejusy, a nowa kadra to pedryle z nowobogackich domów, które nawet zamieść kuchni nie potrafią, co dopiero leczyć. Oczywiście jest te 10-20% porządnych lekarzy, ale ich się szuka jak dobrych mechaników samochodowych, albo budowlańców. Reszta do wora, wór do jeziora. To szycie ze zdjęcia jest ch*jowe i zostawi większa bliznę niż trzeba, pani Halinka po 1 roku pielęgniarstwa lepiej to zrobi. Ale mamy takie elity jaki kraj, więc co się dziwić.



Myślę, że pedryle z nowobogackich rodzin mają lepsze rzeczy do robienia, niż hardcorowe studia przez ponad 10 lat ;) fakt, lekarze są jacy są i jest to ch*jowe. Z drugiej strony... Ile oni tych studiów mają, 6-7 lat, specjalizacja etc. Wiesz, że robol na budowie zarabia więcej, niż gość, który do 30 roku życia tylko się uczył, ale to nie tak jak przeciętny student, tam jednak cisną :) także młodość do piachu, później długo ch*jowa kasa (ch*jowa, bo jest się inteligentnym człowiekiem i po innych, lżejszych i krótszych studiach miałoby się więcej) i po 40-50 roku życia hajs zaczyna być konkretny.
+ pamiętać trzeba, że studentów uczą rzeczy, które są już przezytkami, wycofanymi nawet w pl z użycia.
Generalnie masa wiedzy do zakuć, zaliczyć, zapomnieć, bo przy tempie jakie na med narzucają inaczej nie idzie ogarnąć.

Ot, tyle z obserwacji obecnie lekarza, a wcześniej studenta.

2021-11-19, 01:44
Uśmiercili cie

2021-11-19, 02:24
damian15snk napisał/a:

Uśmiercili cie



Chooja trzymam się zaraz po szyciu pie**olnąłem 0,7 bociana

:-D

2021-11-19, 03:47
chlop napisał/a:

ch*ja prawda dziewczyna się rzuciła i się po ciąłeś ....


Bzdury piszesz. Inaczej wyglada cięcie na samobója. Gość faktycznie miał gorszy dzień niż większość z nas.

2021-11-19, 03:54
baronturbina napisał/a:

Bzdury piszesz. Inaczej wyglada cięcie na samobója. Gość faktycznie miał gorszy dzień niż większość z nas.



To prawda jeszcze w domu wyciągałem po tym szyciu resztki szkła.