18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Wypadek
SebasR7 • 2022-07-27, 23:21
"Kierujący samochodem marki Kia, który podróżował z pasażerką, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem ciężarowym. Na szczęście 67-letni obywatel Ukrainy oraz jego 29-letnia pasażerka nie odnieśli poważnych obrażeń.

Zgłoś
Avatar
Policeman 2022-07-29, 10:33 4
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

I o czyym ma to niby świadczyć? Po Warszawie sporo tego jeździ, Tesle, Porsche, nawet Bentleya Continental widziałem, uciekają przed wojna , na chuj niby mają te fury kacapii na spalenie zostawiać. Ukraińcy przed wojna radzili sobie świetnie, i tu w Polsce i tam na miejscu. To naród ze smykałka do interesów. W dużych miastach typu Kijów, Lwów, Chersoń czy Odessa jest w chuj ludzi bogatych. I mają czym jeździć. Nie wiem skąd przekonanie że wschód to bieda i 30 letnie zyguli.



Ja pierdolę nie osłabiaj mnie ćwoku, że ukraińcy zaradny naród ze smykałką do interesów. U nich to co było to: dużo zakładów przemysłowych poradzieckich + złoża.
Nie pojawiło się wcale dużo drogich aut, tylko troszkę, tak dosłownie, że człowiek zwróci uwagę. Kim są ci zajebiście zaradni ukraińscy? To członkowie szeroko pojętej oligarchii czyli kasty, która jebała swój naród na ich ciężkiej pracy, głównie powiązane politycznie kontrakty publiczne + firmy państwowe i nadania z klucza partyjnego. Ew. rzesza urzędników i policjantów, która na ukrainie dorabiała się fortun na łapówkach. Wymień mi swoje ulubione ukraińskie marki. Nic? Dziwne, nie? Taką mają smykałkę do interesów.

A co do kasy w Polsce, to taaa, też tyle zajebistych firm tu się pojawiło np... a no chuj nie. Bo u nas nie można ot tak z zewnątrz dać łapówę i dostać zamówienie [tzn. można, ale trzeba mieć dojścia]. A co robią ukraińcy? Proste prace, które zrobiły się bardzie dochodowe, bo my już tego nie chcemy robić. A co z ich edukacją z dyplomami z bazaru. Państwo z gówna i dykty i chamski zawistny naród.
Zgłoś
Avatar
Dondiego87 2022-07-29, 14:12
Na szczęście kierowca tira nie wiedział jaka nacja jedzie i odbił w prawo
Zgłoś
Avatar
Dziambu 2022-07-29, 19:07
KapejloneK napisał/a:

No szczęście jak sam skurwesyn, aż skaczę z radości.



A Polakowi kierowcy z tira huj w dupe, po co tamtędy jechał chyba, żeby tylko ukrów narazić na niebezpieczeństwo
Zgłoś
Avatar
Marcin360360 2022-07-30, 0:50
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

I o czyym ma to niby świadczyć? Po Warszawie sporo tego jeździ, Tesle, Porsche, nawet Bentleya Continental widziałem, uciekają przed wojna , na chuj niby mają te fury kacapii na spalenie zostawiać. Ukraińcy przed wojna radzili sobie świetnie, i tu w Polsce i tam na miejscu. To naród ze smykałka do interesów. W dużych miastach typu Kijów, Lwów, Chersoń czy Odessa jest w chuj ludzi bogatych. I mają czym jeździć. Nie wiem skąd przekonanie że wschód to bieda i 30 letnie zyguli.


Plebs zazdrości ludziom z biednego kraju ze potrafi mieć samochód a on tylko mzka,PKP czy PKS.
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2022-07-30, 12:39
KapejloneK napisał/a:

No szczęście jak sam skurwesyn, aż skaczę z radości.



co durny polaczek
Zgłoś
Avatar
voldoende 2022-07-30, 22:42 1
VeIture napisał/a:

Nie wiem czy ogólnie zauważyliście jak dużo nowszych samochodów się pojawiło na ukraińskich blachach ostatnio u nas?
Nie te 20-30 letnie trupy ale już takie kilku letnie autka w lepszym wyposażeniu.
To tak poza tematem.



W Holandi też.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2022-07-31, 13:32 1
T0B1 napisał/a:

że Ukraina to przed wojną był synonim korupcji.



A wojna coś zmieniła na ukrainie? Nadal zwolnienie ze służby wojskowej, prawo jazdy i jaki papier się tylko chce można kupić za USD w ukraińskich urzędach
Zgłoś
Avatar
HujIHuj 2022-08-03, 2:09
Jeżeli koleś nie zauważył tira, to musi mieć sporą wadę wzroku.
Ciekawe jak wyglądała ta młoda niewiasta przed wypadkiem...
Zresztą z taką wadą blizny powypadkowe nie będą mu robiły różnicy
Zgłoś