18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
M800 2024-05-22, 19:53 1
Grzebałeś nim w dupie?

To teraz z haczykami se nie pogrzebiesz.
Zgłoś
Avatar
RobDeMay 2024-05-22, 19:54 1
Coś Ci się rozmazało na ręce
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-05-22, 20:07 2
konrad1213,

usuwanie mniej bolesne od usuwania szwów.

Baronessa napisał/a:


4 miechy konkretnego bólu i rok czasu powrotu do pełnej sprawności... Wiem, bo mój stary miał złamanego palucha i też miał druty...



Gówno prawda, Druty Kirschnera to 1-1,5 miecha, bo później to już staw się zrasta.

Wiaderny85 napisał/a:

na tych haczykach możesz teraz wieszać torby z zakupami



Zahacz takim chociaż by o spodnie i od razu nauczysz się zabezpieczać końcówki ortezą
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-22, 20:27 17
Jesteś bohaterem. Każdy wypadek przy pracy, w której zarabiasz na siebie i rodzinę, to bohaterstwo.

A pizdom, którym przeszkadzają brudne ręce pragnę oświadczyć, że operator koparki za jeden dzień pracy skasował 2700zł.
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-05-22, 20:33
po co se igły w łapę powbijałeś to jakaś akumpunktura jest O CHUJ TU CHODZI ?!?
Zgłoś
Avatar
Brojler 2024-05-22, 20:43
Rosołku się codziennie napije i paluszek się szybko zagoi
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2024-05-22, 21:01 2
PIs napisał/a:

Paznokcie uyebane, dziara na dłoni - typowy polski robotnik.



A może wyjął grabę z twojej starej???

Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2024-05-22, 21:14 3
Możesz śmiało w ramach rehabilitacji iść na ryby . Haczyki już masz.
Zgłoś
Avatar
Nikt_nie 2024-05-22, 21:52 1
PIs napisał/a:

Paznokcie uyebane, dziara na dłoni - typowy polski robotnik.



Zwykły patus
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-05-22, 22:08 1
smc napisał/a:

Jesteś bohaterem. Każdy wypadek przy pracy, w której zarabiasz na siebie i rodzinę, to bohaterstwo.


Nie, nie jest bohaterem. Wypadek (trwały uszczerbek na zdrowiu) w pracy, zwłaszcza takiej, gdzie jebiesz jako zwykły robol w firmie krzak za nędzne 4-5 stówki dniówki oznacza , że jesteś patałachem, który nie potrafi zadbać o swoje bezbieczeństwo i zdrowie, który się wyrabia jak frajer na nowego mercedesa z salonu dla szefa...

smc napisał/a:

A pizdom, którym przeszkadzają brudne ręce pragnę oświadczyć, że operator koparki za jeden dzień pracy skasował 2700zł.


Zdjęcie faktury, którą wystawiłeś klientowi na taką kwotę, albo skończ pierdolić stuleju bezrobotny o tych swoich wysokich zarobkach i wyimaginowanej firmie, bo to już nudne jest i schizofrenią zajeżdża...
Zgłoś
Avatar
M800 2024-05-22, 22:18 2
Baronessa napisał/a:

Zdjęcie faktury, którą wystawiłeś klientowi na taką kwotę, albo skończ pierdolić stuleju bezrobotny o tych swoich wysokich zarobkach i wyimaginowanej firmie, bo to już nudne jest i schizofrenią zajeżdża...



2700 to on ma nocki jak sie wypnie hehe
Zgłoś
Avatar
sothis 2024-05-22, 22:18 2
Baronessa napisał/a:

Nie, nie jest bohaterem. Wypadek (trwały uszczerbek na zdrowiu) w pracy, zwłaszcza takiej, gdzie jebiesz jako zwykły robol w firmie krzak za nędzne 4-5 stówki dniówki oznacza , że jesteś patałachem, który nie potrafi zadbać o swoje bezbieczeństwo i zdrowie, który się wyrabia jak frajer na nowego mercedesa z salonu dla szefa...
Zdjęcie faktury, którą wystawiłeś klientowi na taką kwotę, albo skończ pierdolić stuleju bezrobotny o tych swoich wysokich zarobkach i wyimaginowanej firmie, bo to już nudne jest i schizofrenią zajeżdża...



Uważam Baronessa, ze jesteś bardzo prymitywnym trollem, smc zdecydowanie przewyższa Cię w tej materii tak warsztatem jak i inteligencją.
Zgłoś
Avatar
piterzaut 2024-05-22, 22:45 1

zielu75 napisał/a:

Zjebani jesteście.
Typ napisał ,że wypadek w pracy. A , że w pracy się ujebał to i łapa brudna.
Odezwał się jeden z drugim co się nigdy pewnie robotą fizyczną nie skalał.



zielu75 - sam jestem fizolem ( elektryk), tez mi się zdarzył wypadek, nie z mojej winy. Takie rzeczy się zdarzają. Pospiech, rutyna, wadliwe narzędzie, presja szefa itp. Niestety , pizdeusze co jedyne narzędzie które znają to klawiatura i smartfon a wypadek mogą mieć to jak się kółko od fotela biurowego złamie , nie zrozumieją tematu. Szkoda czasu na dyskusje.
Pozdro.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-05-22, 22:50
sothis napisał/a:

Uważam Baronessa, ze jesteś bardzo prymitywnym trollem, smc zdecydowanie przewyższa Cię w tej materii tak warsztatem jak i inteligencją.



No cóż, wszystkim nie dogodzisz. Ja przynajmniej nie udaję kogoś, kim nie jestem...
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2024-05-22, 22:50 1
Następnym razem załóż maseczkę, to będziesz bezpieczniejszy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie