18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
Roskosmos 2024-03-18, 19:57 6
W podobnym wypadku tylko z drugiej strony zginęła znajoma, pęknięcie wątroby krwotok wewnętrzny.
Zgłoś
Avatar
Alosza 2024-03-18, 23:23 5
Tytuł przetlumaczonej wiadomości :
Czerwona osłona przeciwpożarowa została uderzona przez prostą furgonetkę, rozpryskując 3 szumy uszne.
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2024-03-19, 5:30 1
no i znowu duży wymuszający zabił małego niewinnego
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-03-19, 5:37 3
TerazPolska123 napisał/a:

no i znowu duży wymuszający zabił małego niewinnego



Co ty pierdolisz jak tutaj winna jest zwykła osobówka która sie wjebała na czerwonym. Pickup jechal poprawnie, miał zielone światło.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2024-03-19, 9:32
Uważam, że to powinien być Oskar dla nieanglojęzyczny film dokumentalny,
Brakuje tylko sylwetek ofiar sprzed wypadku, zdjęć z rodziną, itp.
Zgłoś
Avatar
tol4 2024-03-19, 12:29
W 0:52 gościowi na drugim planie co go ratują tak brzuch lata, czy go tak pompują. Bo jak to drugie, to mu współczuję "prawidłowego" ucisku ;P
Zgłoś
Avatar
Tittez 2024-03-19, 17:42 2
Nie żebym sie sapał do pickupa bo miał zielone... ale nigdy na skrzyzowaniach ze swiatłami nawet dzialajacymi nawet jak mam zielone tak nie zapierdalam... bo wlasnie zycie jest wazniejsze niz jakis debil co se jebnie na czerwonym.... a jakby moze wolniej jechal to by zauwazył debila i tylko srodkowy palec pokazał...
Zgłoś
Avatar
Sstoumer 2024-03-19, 20:55
Tittez napisał/a:

Nie żebym sie sapał do pickupa bo miał zielone... ale nigdy na skrzyzowaniach ze swiatłami nawet dzialajacymi nawet jak mam zielone tak nie zapierdalam... bo wlasnie zycie jest wazniejsze niz jakis debil co se jebnie na czerwonym.... a jakby moze wolniej jechal to by zauwazył debila i tylko srodkowy palec pokazał...



otóż to
Zgłoś
Avatar
rodziu81 2024-03-19, 21:40
jakieś zjebane te skrzyżowanie
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-20, 0:22
Dziś miałem identyczną sytuację.

Jednak jechałem 40km/h, więc wyhamowałem przy samych drzwiach kierowcy.

Sadol uczy I bawi...
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2024-03-20, 6:25
Tittez napisał/a:

Nie żebym sie sapał do pickupa bo miał zielone... ale nigdy na skrzyzowaniach ze swiatłami nawet dzialajacymi nawet jak mam zielone tak nie zapierdalam... bo wlasnie zycie jest wazniejsze niz jakis debil co se jebnie na czerwonym.... a jakby moze wolniej jechal to by zauwazył debila i tylko srodkowy palec pokazał...



Raczej wymuszający ma obecnie większe problemy z tego powodu albo raczej jego rodzina.
Zgłoś
Avatar
e................s 2024-03-21, 0:40
Dwóch debili się spotkało, jeden co jest ślepy i wymusza z drugim, co zapierdala przy takim ruchu jak pokurwiony.
Efekt? Kilka trupów
Zgłoś