18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Wypierdalać Z lasu, na ASG potrzebne pozwolenie
_................_ • 2016-08-09, 14:12
"Dzwonie do jacka, do łowczego ale propozycja abyście odeszli "

"Na chodzenie po lesie trzeba mieć pozwolenie!
Strzelają się na kulki, jak się leśniczy dowie lepiej żebyście znikali"

Ogólnie to bym gościowi powiedział weź spierdalaj, ale że nie lubię ASG"ejów" jestem za nim

Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-08-09, 14:44 28
dobrze, że koło łowieckie zwierzyny nie stresuje...

zanim zwierz usłyszy karabin już ma kulkę między oczami
Zgłoś
Avatar
grubystefan 2016-08-09, 15:10 50
up. Kurwa tylko, że koła łowieckie robią jeszcze masę innej roboty i dla samych lasów, że już o zwierzynie samej nie wspomnę! A ci co robią dobrego? D Prawda jest taka, że las jest dla wszystkich naturalnie, ale co innego wyjść z dzieciakami na spacer po lesie a co innego z siebie rambo debila zrobić! A jakby ktoś takiego debila zastrzelił? Idziesz na polowanię i mylisz takiego pajaca nie wiem z kim, może np z kłusownikiem? i co? I lipa w chuj! Bo myśliwy jak nie znają typa i ktoś na nich broń podniesie to z automatu jest kłusownik i normalnie do takich ludzi potrafią strzelić w obronie swojego życia i się taki rambo debil zdziwi ze jego kulki mu nic nie robią! I właśnie dlatego taka samowola powinna być zabroniona! Wszystko w temacie!

I od razu napiszę, że nie! Myśliwy nie pomyli Twojego dziecka z kłusownikiem! Bo co innego zobaczyć na polowaniu rodzinę na spacerze a co innego debili co się chowają po krzakach w pełnym umundurowaniu i bronią wyglądająca na prawdziwą ! I uważajcie na psy! Myśliwy ma prawo zastrzelić w lesie czy na polu każdego psa który jest w określonej odległości od zabudowań! I to także robią dla zwierzyny! Bo takie bezpańskie psy zagryzają masę młodego zwierza! Nikt jakoś z myśliwych specjalnie w temacie nie świruje ale debile są wszędzie! A wśród myśliwych coraz więcej!
Zgłoś
Avatar
uszatok 2016-08-09, 15:39 28
@grubystefan

Bardzo podoba mi się Twoja interpunkcja. Jak czytam ten tekst to wydaje mi się, ze krzyczysz, bo wykrzyknik stawiasz w każdym zdaniu.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2016-08-09, 15:39 15
grubystefan napisał/a:

up. Kurwa tylko, że koła łowieckie robią jeszcze masę innej roboty i dla samych lasów, że już o zwierzynie samej nie wspomnę! A ci co robią dobrego? D Prawda jest taka, że las jest dla wszystkich naturalnie, ale co innego wyjść z dzieciakami na spacer po lesie a co innego z siebie rambo debila zrobić! A jakby ktoś takiego debila zastrzelił? Idziesz na polowanię i mylisz takiego pajaca nie wiem z kim, może np z kłusownikiem? i co? I lipa w chuj! Bo myśliwy jak nie znają typa i ktoś na nich broń podniesie to z automatu jest kłusownik i normalnie do takich ludzi potrafią strzelić w obronie swojego życia i się taki rambo debil zdziwi ze jego kulki mu nic nie robią! I właśnie dlatego taka samowola powinna być zabroniona! Wszystko w temacie!

I od razu napiszę, że nie! Myśliwy nie pomyli Twojego dziecka z kłusownikiem! Bo co innego zobaczyć na polowaniu rodzinę na spacerze a co innego debili co się chowają po krzakach w pełnym umundurowaniu i bronią wyglądająca na prawdziwą ! I uważajcie na psy! Myśliwy ma prawo zastrzelić w lesie czy na polu każdego psa który jest w określonej odległości od zabudowań! I to także robią dla zwierzyny! Bo takie bezpańskie psy zagryzają masę młodego zwierza! Nikt jakoś z myśliwych specjalnie w temacie nie świruje ale debile są wszędzie! A wśród myśliwych coraz więcej!



dla twojego spokoju, myśliwy nie ma prawa użyć broni w innym celu niż zwierzyna i ma robione na to specjalistyczne psychotesty
Zgłoś
Avatar
D................7 2016-08-09, 15:43 10
Up, kolejny teoretyk.

Oczywiście, że myśliwy ma prawo uzywać broni w innym celu. Np na strzelnicy. Np zawodach konkurencji myśliwskich, np na strzelnicy dla rekreacji. Ma również prawo użyc broni do obrony.
Zgłoś