18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:41
🔥 Napad na sklep - teraz popularne
🔥 Najebany to do domu - teraz popularne
🔥 Kartka z historii Polski - teraz popularne
🔥 Kartka z historii Polski cz.2 - teraz popularne
Wypłata w Polsce
BongMan • 2014-10-20, 17:58
Dzisiaj w pracy. Zdzieramy tapetę ze ścian i używamy urządzeń zwanych steamer, które za pomocą pary wodnej zmiękczają tapetę przez co lepiej odchodzi. Majster, Anglik, mówi do mnie:
- Tylko nie zepsuj, bo będziesz mi winny 60 funtów.
- 60 funtów za zbiorniczek z grzałką, kawałek węża i kawałek plastiku?!
- To i tak tanio, ten drugi steamer kosztował 280.
- To więcej niż miesięczna wypłata w Polsce - zauważyłem. Na to majster (przytoczę w oryginale):
- I know. Everything is worth more than Polish salary, even my shit is worth more.
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-22, 1:29
Masz coś jeszcze do powiedzenia? O tym co każdy wie bez ciebie ale ty elaboraty musisz napierdalać? A na koniec cytować słowo w słowo stary i chujowy "rap", który obok rapu nawet nie stał?
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-10-22, 17:36
Umysł polaga zawsze będzie biedny, jak zobaczy pieniądz, wyda mu się zbędny
Umysł bogacza zawsze się dorobi, kiedy straci wszystko, znów stanie na nogi
Zgłoś
Avatar
SKINHEAD 2014-10-22, 19:42
@SKINHEAD - ty też jesteś zaściankowym ćwokiem. Ale chętnie bym ciebie spotkał na swej drodze. Jeżeli pierdolisz słowami tak jak się chcesz bić za chuj wie co...No to leżysz nim się obejrzysz. A i po łbie tym zakutym też poskaczę, tego to akurat mnie sadol nauczył. Kiedyś mnie to mierziło, teraz już wiem że takim jak tobie bym skakał po tym zakutym łbie.



Spotkaj... zapraszam Myślisz stereotypami - skinhead zakłuty łeb, chcę się bić huj wie za co... a poskakac to sobie mozesz po sprzątaczce u siebie w bloku bo po mnie nie dałbyś rady
Tak po wpisie sądzę żeś taka mała lewicowa kurew, której angol napluje w pysk i powie że jesteś fuckin poles a ty odpowiesz z radoscia YES i bedziesz sie cieszył jak pojebany...
Zgłoś