18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-11, 4:25
🔥 Świeżynka z granicy - teraz popularne
Wypłata w Polsce
BongMan • 2014-10-20, 17:58
Dzisiaj w pracy. Zdzieramy tapetę ze ścian i używamy urządzeń zwanych steamer, które za pomocą pary wodnej zmiękczają tapetę przez co lepiej odchodzi. Majster, Anglik, mówi do mnie:
- Tylko nie zepsuj, bo będziesz mi winny 60 funtów.
- 60 funtów za zbiorniczek z grzałką, kawałek węża i kawałek plastiku?!
- To i tak tanio, ten drugi steamer kosztował 280.
- To więcej niż miesięczna wypłata w Polsce - zauważyłem. Na to majster (przytoczę w oryginale):
- I know. Everything is worth more than Polish salary, even my shit is worth more.
Zgłoś
Avatar
k................1 2014-10-20, 18:01 1
puacz i skszytanie zembuf
Zgłoś
Avatar
gosowski 2014-10-20, 18:08 178
stary Anglik po tobie jezdzi a ty się cieszysz :d
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-10-20, 18:12 10
Po mnie? A co wysokość polskiej wypłaty ma wspólnego ze mną?
Zgłoś
Avatar
lllll 2014-10-20, 18:20 110
BongMan napisał/a:

Po mnie? A co wysokość polskiej wypłaty ma wspólnego ze mną?



Jesteście na tym samym, niskim poziomie.
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2014-10-20, 18:21 37
Gość powiedział prawdę i tyle w temacie. Jest jak jest i nie ma się co kurwa oszukiwać. Ale pseudopatrioci zaraz będą się spinać, i tak kurwa wszystko zejdzie na temat drugiej wojny światowej albo odwagi naszej husarii.
Zgłoś
Avatar
MajkelT 2014-10-20, 18:23 12
W Polsce srednia pensja to 5000zl.
.
.
.
.
.
.
.
.
szkoda tylko ze w 5 miesiecy.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2014-10-20, 18:23 4
crossdressphyxia napisał/a:

Gość powiedział prawdę i tyle w temacie. Jest jak jest i nie ma się co kurwa oszukiwać. Ale pseudopatrioci zaraz będą się spinać, i tak kurwa wszystko zejdzie na temat drugiej wojny światowej albo odwagi naszej husarii.


haha miałem to pisać, że zaraz gimbo patryjoty dupe zaczną napinać jaka to polandia wielka wspaniała...i husaria...była....
a angol miał kurwa rację i tyle, na trafalgar square uliczny grajek w 1h zarobi więcej niż polaczek w tydzień ciężkiego zapierdolu
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-10-20, 18:24 2
Parafrazując Paktofonikę:

Hejterzy - śmiać mi się chce z takich koli.
Hejterzy - kiedy ich widzę, serce mnie boli.
Hejterzy - z takich jak wy, chce mi się śmiać.
Hejterzy stać!
Zgłoś
Avatar
P................� 2014-10-20, 18:50 19
BongMan

A pomyślałeś o tym, że wielu ludzi nie ma szansy wyjechać, a bardzo by chciało ? Albo na wyjazd ich po prostu nie stać ?
I wali za te marne grosze, bo wyżyć z czegoś trzeba ? Ale lepiej zarzucić takim chujowym kawałem i zdołować tych biedniejszych.
Kiedyś myślałem, ale to na samym początku pomijając Twój kult tutaj, że jesteś w miarę ogarniętym kolesiem i trzeźwo myślącym no i jednak się, chyba pomyliłem. Jesteś człowiekiem, który wyjechał z kraju zarobił więcej i zachowuję się w sposób wredny, bo dopierdalasz tym co nie mają szansy zarobić więcej... nawet mi nie opd bo i tak nie będzie mi się chciało tego czytać. Tak więc japa tam.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-10-20, 18:55 15
Popiół napisał/a:

Jesteś człowiekiem, który wyjechał z kraju zarobił więcej i zachowuję się w sposób wredny, bo dopierdalasz tym co nie mają szansy zarobić więcej.


Mistrzu psychologii! Po wrzuceniu przeze mnie fragmentu rozmowy z typem z pracy, od razu wiesz kim jestem! Pozdrów ode mnie swojego ucznia, Elliota Aronsona, jak przyjdzie do ciebie na wykład!

Popiół napisał/a:

A pomyślałeś o tym, że wielu ludzi nie ma szansy wyjechać, a bardzo by chciało ? Albo na wyjazd ich po prostu nie stać ?
I wali za te marne grosze, bo wyżyć z czegoś trzeba ?


Satyra dotyczy sytuacji w Polsce, a nie biednych ludzi.

Popiół napisał/a:

Ale lepiej zarzucić takim chujowym kawałem i zdołować tych biedniejszych.


No patrz. Sadistic, czarny humor, ale żeby przypadkiem kogoś nie zdołować... Oprócz tego przypuszczam, że biedniejsi mają ważniejsze problemy i powody do smutku niż jakiś chujowy kawał na jakimś tam forum wrzucony przez jakiegoś zjeba.

PS: Jakoś nie widziałem twoich hejtów pod kawałami pedofilskimi. A pomyślałeś, jak takie kawały mogą dołować rodziców, którym pedofil zgwałcił dziecko?
Zgłoś
Avatar
P................� 2014-10-20, 19:01 2
BongMan napisał/a:


Mistrzu psychologii! Po wrzuceniu przeze mnie fragmentu rozmowy z typem z pracy, od razu wiesz kim jestem! Pozdrów ode mnie swojego ucznia, Elliota Aronsona, jak przyjdzie do ciebie na wykład!

Satyra dotyczy sytuacji w Polsce, a nie biednych ludzi.

No patrz. Sadistic, czarny humor, ale żeby przypadkiem kogoś nie zdołować... Oprócz tego przypuszczam, że biedniejsi mają ważniejsze problemy i powody do smutku niż jakiś chujowy kawał na jakimś tam forum wrzucony przez jakiegoś zjeba.

PS: Jakoś nie widziałem twoich hejtów pod kawałami pedofilskimi. A pomyślałeś, jak takie kawały mogą dołować rodziców, którym pedofil zgwałcił dziecko?



Kurwa mistrzu kolorowy nie bazuje tylko na tym kawale, tylko na szeregu wypowiedzi które są dodawane tu przez Ciebie na temat Polski i Polakach. Nie pierdol mi tu i nie fejspalmuj. Masz racje co do tego co napisałeś w ostatnim zdaniu na końcu
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-10-20, 19:05 1
Cytat:

Masz racje co do tego co napisałeś w ostatnim zdaniu na końcu


No, a już myślałem że będziesz odwracał kota ogonem. Szacunek, mało kto w internecie potrafi przyznać komukolwiek rację
Nie chciałem nikogo urazić tym tekstem. Nie ma co się kłócić. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-10-20, 19:06
Popiół napisał/a:

A pomyślałeś o tym, że wielu ludzi nie ma szansy wyjechać, a bardzo by chciało ?



Biedaki robaki
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2014-10-20, 19:16 2
Biedny boś głupi - głupi boś biedny. Radzę wam abyście cieszyli się z drobiazgów jak wyjście na spacer, bieganie boso po rannej trawie osaczonej rosą a nie kuźwa każdy chce miliony zarabiać. Z doświadczenia wiem że większość bidoty sama sobie ją stwarza. Przykładowo chłopaki na większości budowach zamiast kurwa przynieść z domu kanapke to wpierdala po kilka kebabów a później kurwa połowa z nich idzie przejebać pozostałą kase na automatach i piwsko. Z tymi automatami to w ogóle jakaś plaga jest.
Zgłoś