18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Wyprawa na ryby
b................k • 2014-09-04, 17:27
Historia autentyczna:

Dwóch znajomych kumpla starego poszło na ryby. Gorąc był jak cholera, więc jeden (dajmy na to Zygmunt) chciał się orzeźwić w chłodnej wodzie, ale podczas pływania wypadła mu sztuczna szczęka. No i wspólnie z swoim kompanem, niezłym jajcarzem (nazwijmy go Mieczysław) zabrali się za przeszukiwanie dna. Nagle pan Miecio wpadł na pomysł, że wyciągnie swoją szczenę i powie Zygiemu, że znalazł zgubę. Zamoczył ją w wodzie i krzyczy, że coś ma. Zygmunt wziął do ręki, popatrzył i wypierdolił na środek stawu, twierdząc że to nie jego.
Zgłoś
Avatar
cholonek 2014-09-04, 18:53 10
Mogę potwierdzić - historia prawdziwa! Opowiadał mi ją wujek Witek 1 maja 1986 roku, zapamiętałem, bo była duchota straszna, a po pochodzie wszystkie dzieci musiały pić płyn Lugola... po katastrofie w Czarnobylu...
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2014-09-04, 20:39 1
Lugolem to od 29 kwietnia częstowali.
Zgłoś
Avatar
krzysiek351 2014-09-04, 20:45
Kurwa normalnie się uśmiałem,hehehheh.Browar jak byk:)
Zgłoś
Avatar
Vic 2014-09-04, 20:49 2
29 kwietnia to tylko dzieci prominentów, milicjantów, wojskowych. Reszta swołoczy dostała po 1 maja. Zresztą to że informacji o katastrofie nie ogłoszono przed pierwszym maja, uważam za największe skurwysyństwo jakie Jaruzelski zrobił społeczeństwu.
Zgłoś
Avatar
petru23 2014-09-04, 20:53
jak tylko jakaś opowieść zaczyna się słowami "historia autentyczna" itp to mówi już samo za siebie:
gówno prawda
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2014-09-04, 21:00 1
Stare jak świat i nie sztuczną szczękę tylko gebis.
Zgłoś
Avatar
cholonek 2014-09-04, 21:02 2
@ Dinaeel

Ooo! Widzę, że kolega resortowy dzieciak
Ja dostałem 1 maja, jak i 99% gorszej części społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
killua 2014-09-04, 21:43 1
No bez kitu, siedzimy sobie ostatnio na urlopie na kanarach. łazimy z laską po takiej zajebistej plaży i nagle widze że mi się coś pod nogami błyska, myślę kufa skarb umrzyka mi sie trafił sięgam ręką wyciągam a tam kurwa stara brudna sztuczna szczęka. Pewnie zajebistą minę miałem

Pewnie bumcykcyka wujka kumpla babci cioci (czy kto tam byl w tym kawale) wiatr do afryki przywiał .
Zgłoś