18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
Spasticink Dzisiaj 0:43
encoder178 napisał/a:

to kurwa nie jest zaden postep tylko zydowska degeneracja kultur europejskich jako zemsta za II wojne swiatowa. Wystarczy spojrzec kto to wszystko finansuje. Dla nich wszystkich jestesmy bydlem spisanym na straty.



Sprawdź jeszcze kto 2 WŚ sponsorował

______________

Tekst podpisu: Max 250 znaków:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10.... 250.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 0:45 1
encoder178 napisał/a:

To tak jakbyś pytał, czy jak poszedłeś z kumplem gejem do gej klubu i czy jak ruchało cię 4 pedałów to czy dałeś się wykorzystać
Tak, dałeś z siebie zrobić polityczne bydło w celu degeneracji naszego kraju.
Dam ci najlepsze przykłady. 1 - Soros (żyd), 2 - fundacja Rockefellerów (zarządzana przez żydowską administrację). Organizują masę lewicowych ruchów, od hejtstopów, "ekoterrorystów" aka ekoaktywistów, fundacje związane z klimatem po ostatnio wszystkim dobrze znaną np. fundację "Batorego" lub fundację "Ocalenie" odpowiedzialne za szmuglowanie imigrantów (ciapako-murzynów) przez granicę między Białorusią, a Polską.
Tego jest w chuj więcej i w chuj więcej nawet nie ujrzało światła dziennego.
Ty się jebnij.


Tu nie ma żadnych ekoterrorystów ani fundacji. Jest paru dziwolągów na ulicy. Twierdzisz, że sfinansowali ich Żydzi?
Ja pierdolę...
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 Dzisiaj 11:49
encoder178 napisał/a:

to kurwa nie jest zaden postep tylko zydowska degeneracja kultur europejskich jako zemsta za II wojne swiatowa. Wystarczy spojrzec kto to wszystko finansuje. Dla nich wszystkich jestesmy bydlem spisanym na straty.



Zgłoś
Avatar
BrianGriffin Dzisiaj 12:42
encoder178 napisał/a:

Tak, dałeś z siebie zrobić polityczne bydło w celu degeneracji naszego kraju.



Kurde, nie wiedziałem.
Muszę chodzić częściej.

______________

Antynatalizm - szanuję.
Zgłoś
Avatar
encoder178 Dzisiaj 12:46
BrianGriffin napisał/a:

Kurde, nie wiedziałem.
Muszę chodzić częściej.



Dla mnie to możesz nawet być aktorem filmu z harda
Zgłoś
Avatar
ism Dzisiaj 12:54
encoder178 napisał/a:

to kurwa nie jest zaden postep tylko zydowska degeneracja kultur europejskich jako zemsta za II wojne swiatowa. Wystarczy spojrzec kto to wszystko finansuje. Dla nich wszystkich jestesmy bydlem spisanym na straty.



dokładnie tak. Dobrzy ludzie przegrali tę wojne niestety.
Zgłoś