18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:18
🔥 Jeb w łeb vol 2 - teraz popularne
🔥 Jeb w łeb vol 3 - teraz popularne
Avatar
janusz_biznesu Dzisiaj 10:44 15
Mam wątpliwości kto jest bardziej zjebany? Główni bohaterowie, czy publiczność, która zachowuje się jakby to był najzwyczajniejszy obrazek pod słońcem.
Zgłoś
Avatar
Lewackaglupota Dzisiaj 10:52 1
usa czy canada ??
Zgłoś
Avatar
M_A Dzisiaj 11:00 5
Lewackaglupota napisał/a:

usa czy canada ??



Ani to ani to w Europie nie leży
Zgłoś
Avatar
encoder178 Dzisiaj 11:02 34
to kurwa nie jest zaden postep tylko zydowska degeneracja kultur europejskich jako zemsta za II wojne swiatowa. Wystarczy spojrzec kto to wszystko finansuje. Dla nich wszystkich jestesmy bydlem spisanym na straty.
Zgłoś
Avatar
sothis Dzisiaj 11:23 5
znaczy ja rozumiem wzburzenie i ubolewanie nad upadkiem cywilizacji....z drugiej strony w sumie ten sam mechanizm odzywał się w ludziach na myśl o młodzieży wstrzykującej sobie marihuaen lub noszacej długie włosy czy tam dowolne inne wyróżniki kontrkultury.
Na powyższym nagraniu jest klimat trochę łudstokowo festiwalowy i jakkolwiek imho 18+ weryfikowane przy wejściu powinno być, to jednak w sumie nic strasznego tam nie widzę. Fetyszysci i zboczency maja takie samo prawo do swoich zboczen jak ja do przeglądania sadola. Który jest w zasadzie bardziej rysujący psychikę niż zjeb na smyczy z czymś wetknietym w dupe.
Zgłoś
Avatar
Zinou0 Dzisiaj 11:32 1
Tam w tle za nimi azjata wyprowadza swoją suczkę na łańcuchu. Dopóki nie robią krzywdy innym tylko sami się bawią na jakichś zamkniętych imprezach to okej , niech się bawią. Japońce są bardziej pojebani jeśli chodzi o fetysze i jakoś żyją normalnie. Widać że nikt tam nie jest agresywny tylko spokojnie sobie chodzą. Wszystko dla ludzi
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 Dzisiaj 11:41 4
encoder178 napisał/a:

....... jako zemsta za II wojne swiatowa. Wystarczy spojrzec kto to wszystko finansuje. Dla nich wszystkich jestesmy bydlem spisanym na straty.


Napletkosceptyczni stworzyli socjalizm.
Napletkosceptyczni stworzyli komunizm
Napletkosceptyczni finansowali nazizm...
....więc to nie zemsta a ciąg dalszy eksterminacji białej europy

______________

Doskonały i nieomylny inżynier to taki, który unika drobnych błędów na drodze do wielkiej katastrofy.
Zgłoś
Avatar
kaziolord Dzisiaj 11:55 2
Jebane chore skurwysyny
Zgłoś
Avatar
Siriuz Dzisiaj 12:26 2
Oh, daleko nie trzeba szukać. Tęczowy prezydent Warszawy też lubi takie imprezy. W tym roku chyba ze dwie były. Gdyby jego upośledzeni wyborcy zdołali go przegłosować na prezydenta kraju to dopiero byśmy mieli zoo... może warto spróbować? Po chuj czekać na wojnę atomową czy kometę, kiedy można mieć prezydenta debila

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
SprytnySkurwiel Dzisiaj 12:36 4
Zgłoś
Avatar
voyagerkg1 Dzisiaj 12:46 4
Zgłoś
Avatar
leonidkacap Dzisiaj 12:49 1
i oni/one czy chuj wie co to jest walczą o to że jak nazwiesz ich pedałami homosiami i innymi dewiantami ma grozić ci więzienie
Zgłoś
Avatar
dwakilo Dzisiaj 12:51 1
Siriuz napisał/a:

Oh, daleko nie trzeba szukać. Tęczowy prezydent Warszawy też lubi takie imprezy. W tym roku chyba ze dwie były. Gdyby jego upośledzeni wyborcy zdołali go przegłosować na prezydenta kraju to dopiero byśmy mieli zoo... może warto spróbować? Po chuj czekać na wojnę atomową czy kometę, kiedy można mieć prezydenta debila



Już mamy prezydenta który na drugie imię ma debil.

______________

"Ziemia jest zimna, ziemia jest słodka. Więc kop w niej dół, żydku kop." - Jonathan Littel "Łaskawe"
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps Dzisiaj 12:54
Każdy kto pionową kinematografię uważa za postępową nie zasługuje na to aby go jak psa na smyczy prowadzać!

______________

Więcej o mnie na You Tube Na moim niekomercyjnym kanale w playlistach tematycznych.
filmy innych użytkowników które mnie rozbawiły , zaciekawiły lub zbulwersowały

Kanał na Y.T "Km2bp"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie