18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
🔥 Jeb w łeb vol 2 - teraz popularne
Avatar
Kogucik_Bałamucik Wczoraj 13:03 2
Zgłoś
Avatar
kruszymordziec Wczoraj 13:05
Przydałby się tam taki konkretny amstaff żeby go zapiął ale bym się śmiał!
Zgłoś
Avatar
Clistwood Wczoraj 13:12
I ten kurwa ogon pewnie wsadzony w dupe. JPRD
Zgłoś
Avatar
Lewackaglupota Wczoraj 13:19
M_A napisał/a:

Ani to ani to w Europie nie leży



Chyba , że ziemia jest płaska ))
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu Wczoraj 13:24 1
kruszymordziec napisał/a:

Przydałby się tam taki konkretny amstaff żeby go zapiął ale bym się śmiał!



On też by się zapewne ucieszył.😂
Zgłoś
Avatar
NapalonaFrytka Wczoraj 13:27 1
Ogólnie to pierdolić na pysk ruskich
Zgłoś
Avatar
Nazhir Wczoraj 13:27 3
normalne zabawy dorosłych.

Wystarczy wejść na dowolny portal BDSM i tam jest pełno takich ludzi.

Zresztą to nie jest żaden nowy trend. Wystarczy poczytać, jak się bawiono w Europie w XVII-XVIII wieku.

Mnie to dziwi, że ludzi dziwią takie zachowania zwłaszcza, podczas zorganizowanych eventów.

No chyba, że ludzie tutaj jedyne co, to odwalają na misjonarza raz na pół roku, przy zgaszonym świetle, w 5 minut i uważają to za zabawę erotyczną.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Wczoraj 13:51 2
Nazhir napisał/a:

normalne zabawy dorosłych.



lubie Cie typie, więc nie bierz to do siebie.... ale

też ci konkubina wpierdala dildosa z grzywą do dupy na popularnym deptaku w twoim mieście ? i prowadza na smyczy? Koledzy z pracy wiedzą ?

pewnie tak, przecież to normalne jest, tak mówisz.
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 Wczoraj 13:54
Jebany nawet ogonek miał
Zgłoś
Avatar
gonzor Wczoraj 14:11
00:17
I będzie srał na hot dog??
Zgłoś
Avatar
Nazhir Wczoraj 15:08 2
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

też ci konkubina wpierdala dildosa z grzywą do dupy na popularnym deptaku w twoim mieście ? i prowadza na smyczy? Koledzy z pracy wiedzą ?



przecież to nie jest dildo-samoróbka, tylko zabawka kupiona w sklepie. A skoro jest w sklepie i ktoś stwierdził, że opłaca się takie dildo produkować w milionach sztuk, to przecież nie po to, żeby stało na półce, tylko żeby ktoś to kupił i wetknął sobie w tyłek.

Przemysł gadżetów erotycznych to potężna branża, normalnie się odbywają targi.

A propos deptaku, to pisałem, że to jest parada, więc ludzi z podobnymi zainteresowaniami, jest tam dużo więcej.

W sumie mógłbym coś napisać o imprezach swingersów, co tam się dzieje, zawstydzi nawet chłopaków z parafii, ale patrząc na komentarze powyżej, spodziewałbym się hejtu i płaczu, na których nawet bogobojne dewoty mogłyby się uczyć.

PS. Czekaj, czekaj - czy w Kilerze I nie było podobnej sceny, gdy prostytutka wyprowadzała na spacer Wąskiego? To już wtedy takie zabawy były powszechnie znane, 30 lat temu, a dziś wzbudzają oburzenie wśród sadoli. No ja cię kręcę...
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Wczoraj 15:18 1
Nazhir napisał/a:

przecież to nie jest dildo-samoróbka, tylko zabawka kupiona w sklepie. A skoro jest w sklepie i ktoś stwierdził, że opłaca się takie dildo produkować w milionach sztuk, to przecież nie po to, żeby stało na półce, tylko żeby ktoś to kupił i wetknął sobie w tyłek.
Przemysł gadżetów erotycznych to potężna branża, normalnie się odbywają targi.
A propos deptaku, to pisałem, że to jest parada, więc ludzi z podobnymi zainteresowaniami, jest tam dużo więcej.
W sumie mógłbym coś napisać o imprezach swingersów, co tam się dzieje, zawstydzi nawet chłopaków z parafii, ale patrząc na komentarze powyżej, spodziewałbym się hejtu i płaczu, na których nawet bogobojne dewoty mogłyby się uczyć.
PS. Czekaj, czekaj - czy w Kilerze I nie było podobnej sceny, gdy prostytutka wyprowadzała na spacer Wąskiego? To już wtedy takie zabawy były powszechnie znane, 30 lat temu, a dziś wzbudzają oburzenie wśród sadoli. No ja cię kręcę...



zgadza się ale w u siebie w domu,bez kamer, a nie na ulicy wśród turystów i kamer.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk Wczoraj 16:34
sothis napisał/a:

znaczy ja rozumiem wzburzenie i ubolewanie nad upadkiem cywilizacji....z drugiej strony w sumie ten sam mechanizm odzywał się w ludziach na myśl o młodzieży wstrzykującej sobie marihuaen lub noszacej długie włosy czy tam dowolne inne wyróżniki kontrkultury.
Na powyższym nagraniu jest klimat trochę łudstokowo festiwalowy i jakkolwiek imho 18+ weryfikowane przy wejściu powinno być, to jednak w sumie nic strasznego tam nie widzę. Fetyszysci i zboczency maja takie samo prawo do swoich zboczen jak ja do przeglądania sadola. Który jest w zasadzie bardziej rysujący psychikę niż zjeb na smyczy z czymś wetknietym w dupe.



Ty ale ty się nie chwalisz że oglądasz sadola na całe miasto nie robimy heppeningow gdzie na telebimie puszczamy egzekucję karteli i palenia murzynów żywcem itd ..... To jest ta różnica że my oglądamy sadola w domu bez wyciągania tego w przestrzeń publiczną
Zgłoś
Avatar
baronturbina Wczoraj 17:36
Lewackaglupota napisał/a:

usa czy canada ??


Czechosłowacja.

[ Dodano: 2024-10-15, 17:38 ]
Nazhir napisał/a:

normalne zabawy dorosłych.


Ta, chyba na Podlasiu.
Zgłoś
Avatar
sothis Wczoraj 17:41 2
silwerbalk napisał/a:

Ty ale ty się nie chwalisz że oglądasz sadola na całe miasto nie robimy heppeningow gdzie na telebimie puszczamy egzekucję karteli i palenia murzynów żywcem itd ..... To jest ta różnica że my oglądamy sadola w domu bez wyciągania tego w przestrzeń publiczną



Masz racje. Ale gdybym chciał zrobić takie wydarzenie...? Powiedzmy teren wynajęty, odpowiednie zgody etc.
Wyobraź sobie jaki ból dupy i hejt poszedłby po naszym kraju gdy o evencie zrobiłoby sie głośno.

I tak samo z takimi spierdolinami jak na filmie. Jesli zorganizowali to na terenie wydzielonym, z odpowiednimi ostrzezeniami etc to mnie to śmieszy, trochę brzydzi, jakbym miał dzieci to pewnie bym sie też oburzał, ale zasadniczo nie uważam za wskazane zabraniania im tego.
Choćby z uczciwości, bo ja tez robie kontrowersyjne obecnie rzeczy, których różne środowiska chcą mi zabraniac. Np wędkuję, czyli torturuje ryby dla swojej chorej przyjemności. Kupuje też psa, rasowego. Wiesz, ze niektórzy mnie za to prawie ze nienawidzą? Bo rasowy, a przecież powinienem wziąć ze schroniska. Taka kurwa ze mnie i to powinno nie być legalne.
Także z uczciwości i dbania o własne dupsko jestem przeciwny odbieraniu ludziom prawa do różnych rzeczy o ile nie robią krzywdy innym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie