18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
jimi83 Wczoraj 18:02
pies bez kagańca, nie ładnie
Zgłoś
Avatar
Zielarski Wczoraj 18:45
Wyjebcie to gówno do kosza
Zgłoś
Avatar
DonKutassinio Wczoraj 19:00
Babę z takim ustrojstwem w dupie to rozumiem na smyczy prowadzić. Ale chłopa? gorzej niż pedał, ha tfu.

______________

Piszę raz i nie wracam, chuj mnie interesuje twoja odpowiedź. Jak chcę pogadać z kimś inteligentnym do gadam do siebie.
Zgłoś
Avatar
Jacson Wczoraj 20:20
sothis napisał/a:

znaczy ja rozumiem wzburzenie i ubolewanie nad upadkiem cywilizacji....z drugiej strony w sumie ten sam mechanizm odzywał się w ludziach na myśl o młodzieży wstrzykującej sobie marihuaen lub noszacej długie włosy czy tam dowolne inne wyróżniki kontrkultury.
Na powyższym nagraniu jest klimat trochę łudstokowo festiwalowy i jakkolwiek imho 18+ weryfikowane przy wejściu powinno być, to jednak w sumie nic strasznego tam nie widzę. Fetyszysci i zboczency maja takie samo prawo do swoich zboczen jak ja do przeglądania sadola. Który jest w zasadzie bardziej rysujący psychikę niż zjeb na smyczy z czymś wetknietym w dupe.



A wsadź se w dupe kija iszczekaj...co to wigilia, że piszesz po ludzku?
Zgłoś
Avatar
mazga50 Wczoraj 20:23 1
bleblebator1 napisał/a:

Napletkosceptyczni stworzyli socjalizm.
Napletkosceptyczni stworzyli komunizm
Napletkosceptyczni finansowali nazizm...
....więc to nie zemsta a ciąg dalszy eksterminacji białej europy



Żydy zrobiły "rewolucję komunistyczną" w Rosji. Doprowadziło to do zniszczenia klasy średniej i inteligencji (śmierć, zsyłki, aresztowania itp.). Co i kto to zrobił - wiadomo (NKWD i reszta politbiura, to było żydostwo). Zniszczyli kraj rękami morderców i przy poklasku "proletariuszy". Co z tego wyszło? Zdegenerowany, wiecznie pijany kraj z ambicjami mocarstwowymi i guzikiem atomowym.
Po II WŚ robili to samo w demoludach, ale się przeliczyli. My Gomułkę (antyżyda) powinniśmy na rękach nosić i czcić za 1968r., a nie wyśmiewać się z niego. Całe żydowskie ścierwo z krwią Polaków na parchatych łapskach wtedy spierdoliło, z obawy przed rozliczeniem. michników, kuroni i inne beznapletkowe gówno dawno powinno wisieć, a wszystkich targowiczan za okrągły stół i ponowne wpuszczenie tej hołoty do kraju, przynajmniej wybatorzyć publicznie i wygonić z Polski.
Zgłoś
Avatar
crookla Wczoraj 20:31
encoder178 napisał/a:

to kurwa nie jest zaden postep tylko zydowska degeneracja kultur europejskich jako zemsta za II wojne swiatowa. Wystarczy spojrzec kto to wszystko finansuje. Dla nich wszystkich jestesmy bydlem spisanym na straty.



wiesz że wojny światowe a nawet holocaust to sprawka żydów? tej bogatej czesci
Zgłoś
Avatar
sothis Wczoraj 20:34
Jacson napisał/a:

A wsadź se w dupe kija iszczekaj...co to wigilia, że piszesz po ludzku?



Rozumiem, ze proponujesz mi jakieś swoje rodzinne tradycje lub obrzędy religijne przodków. Dziękuje, szanuję twoje dziedzictwo, ale nie skorzystam.
Zgłoś
Avatar
Sstoumer Wczoraj 21:24
sothis napisał/a:

znaczy ja rozumiem wzburzenie i ubolewanie nad upadkiem cywilizacji....z drugiej strony w sumie ten sam mechanizm odzywał się w ludziach na myśl o młodzieży wstrzykującej sobie marihuaen lub noszacej długie włosy czy tam dowolne inne wyróżniki kontrkultury.
Na powyższym nagraniu jest klimat trochę łudstokowo festiwalowy i jakkolwiek imho 18+ weryfikowane przy wejściu powinno być, to jednak w sumie nic strasznego tam nie widzę. Fetyszysci i zboczency maja takie samo prawo do swoich zboczen jak ja do przeglądania sadola. Który jest w zasadzie bardziej rysujący psychikę niż zjeb na smyczy z czymś wetknietym w dupe.



Serio?
Bucha z tym wszystkim łączysz?
Ile ty masz lat?
Zgłoś
Avatar
sothis Wczoraj 21:44 1
Sstoumer napisał/a:

Serio?
Bucha z tym wszystkim łączysz?
Ile ty masz lat?



Rozwiniesz w sposób zrozumiały swoją opinię? Na razie przekazałeś, ze sie ze mną żywiołowo nie zgadzasz. I co ja mam na to odpisać?
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 Wczoraj 22:16
mazga50 napisał/a:

.....My Gomułkę (antyżyda) powinniśmy na rękach nosić i czcić za 1968r., a nie wyśmiewać się z niego. Całe żydowskie ścierwo z krwią Polaków na parchatych łapskach wtedy spierdoliło, z obawy przed rozliczeniem. michników, kuroni i inne beznapletkowe gówno dawno powinno wisieć, a wszystkich targowiczan za okrągły stół i ponowne wpuszczenie tej hołoty do kraju, przynajmniej wybatorzyć publicznie i wygonić z Polski.


Wtedy o władzę walczyły dwie żydowskie frakcje

______________

Doskonały i nieomylny inżynier to taki, który unika drobnych błędów na drodze do wielkiej katastrofy.
Zgłoś
Avatar
cezar910426 Wczoraj 22:30
Może faktcznie niech ta wojna pierdolnie...
Przynajmniej będzie można takie odpady zajebać i zakopać w lesie. Albo nie zakopywać
Zgłoś
Avatar
albineek Wczoraj 22:32
No Wąski to nie jest
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Wczoraj 23:20 1
encoder178 napisał/a:

to kurwa nie jest zaden postep tylko zydowska degeneracja kultur europejskich jako zemsta za II wojne swiatowa. Wystarczy spojrzec kto to wszystko finansuje. Dla nich wszystkich jestesmy bydlem spisanym na straty.


Finansuje co? Uliczne imprezy dla dziwaków? Weź ty się jebnij.
I taki komentarz zbiera najwięcej plusów. Kurwa, kto tu przesiaduje.
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin Wczoraj 23:23 1
encoder178 napisał/a:

to kurwa nie jest zaden postep tylko zydowska degeneracja kultur europejskich jako zemsta za II wojne swiatowa. Wystarczy spojrzec kto to wszystko finansuje. Dla nich wszystkich jestesmy bydlem spisanym na straty.



Byłem kiedyś na paradzie w PL, z uwagi na ówczesną dziewczynę. Lewaczka, ale miała zdrowe dupsko. Natomiast nie dostaliśmy za to żadnej kasy i nikt nie mówił gdzie sie zgłaszać. Czyli jednak zostałem wydymany?

______________

Antynatalizm - szanuję.
Zgłoś
Avatar
encoder178 Dzisiaj 0:21
BrianGriffin napisał/a:

Byłem kiedyś na paradzie w PL, z uwagi na ówczesną dziewczynę. Lewaczka, ale miała zdrowe dupsko. Natomiast nie dostaliśmy za to żadnej kasy i nikt nie mówił gdzie sie zgłaszać. Czyli jednak zostałem wydymany?



To tak jakbyś pytał, czy jak poszedłeś z kumplem gejem do gej klubu i czy jak ruchało cię 4 pedałów to czy dałeś się wykorzystać

Tak, dałeś z siebie zrobić polityczne bydło w celu degeneracji naszego kraju.

[ Dodano 2024-10-16, 00:25 ]
TwójCzarnyPan napisał/a:

Finansuje co? Uliczne imprezy dla dziwaków? Weź ty się jebnij.
I taki komentarz zbiera najwięcej plusów. Kurwa, kto tu przesiaduje.



Dam ci najlepsze przykłady. 1 - Soros (żyd), 2 - fundacja Rockefellerów (zarządzana przez żydowską administrację). Organizują masę lewicowych ruchów, od hejtstopów, "ekoterrorystów" aka ekoaktywistów, fundacje związane z klimatem po ostatnio wszystkim dobrze znaną np. fundację "Batorego" lub fundację "Ocalenie" odpowiedzialne za szmuglowanie imigrantów (ciapako-murzynów) przez granicę między Białorusią, a Polską.
Tego jest w chuj więcej i w chuj więcej nawet nie ujrzało światła dziennego.
Ty się jebnij.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie