18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
lolczyslaf 2020-09-11, 9:20 4
Powiem to, sam jestem kierowcą, ale większość kierowców to idioci bez wyobraźni przedkładający 30 sekund zaoszczędzonego czasu nad życie twoje, swoje, twojej i swojej rodziny. Polska jako kraj też nie lepsza bo mandaty za wykroczenia są utrzymywane celowo na niskich stawkach tak, aby większość miała wyjebane. Chuj tam, pozapierdalam, najwyżej zapłacę 300 zł. Dzięki temu policji i skarbu państwa biznes się kręci bo spokojnie można normy robić "idźcie i bez 2000 zł dziś nie wracajcie". Jakby dali większe, tak jak w cywilizowanych krajach jak Niemcy czy kraje skandynawskie, to oczywistym jest że byłoby mniej wykroczeń i jednocześnie mniej w kasie. Ale chuj, życie Polaka mniej warte niż dukaty.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2020-09-11, 9:50 1
hfbnmiuytp napisał/a:

Mnie wkurza kiedy cipy jadą sobie na zderzakach, więc kiedy jest duży ruch zamiast wyprzedzić pojedynczo albo max 2 samochody, to MUSZĘ czekać na okazję żeby wyprzedzać cały łańcuch takich zjebów nierzadko z tirem w środku.



Nic NIE MUSISZ...
... no chyba, że jest młodym, biednym (bo robisz w transporcie) i głupim śpikiem (dwadzieścia lat). Ale wszyscy liczymy, że z wiekiem zmądrzejesz dla pożytku normalnych kierujących.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-09-11, 10:19 9
hfbnmiuytp napisał/a:

Mnie wkurza kiedy cipy jadą sobie na zderzakach, więc kiedy jest duży ruch zamiast wyprzedzić pojedynczo albo max 2 samochody, to muszę czekać na okazję żeby wyprzedzać cały łańcuch takich zjebów nierzadko z tirem w środku.



Odpowiedz mi na pytanie na chuj wyprzedasz ciąg aut?
Będziesz szybciej na miejscu czy dostaniesz jakąś nagrodę za pierwsze miejsce w peletonie?

Jeśli jedzie ciąg aut to się NIE WYPRZEDZA bo wszyscy jadą tak samo i chuja przyśpieszysz. Ryzykujesz tylko, że kogoś zabijesz.
Wyprzedza się jeśli jedzie przed tobą jedno auto dużo wolniej.

burn1878 napisał/a:

Ale pierdolisz jak potłuczony. A mało jest zawalidróg? Zjebów co to boją się dociągnąć do dozwolonej prędkości i wleką te pizdy mając śmierć w oczach przy 100 km/h? To że ktoś wyprzedza nie oznacza, że na 80 zapierdala 160



Policz sobie jaka będzie różnica w czasie przyjazdu jeśli "zawalidroga" jedzie 80 a ty go wyprzedzisz i będziesz jechał nawet powiedzmy 110 bo takich pizdeuszy jak ty wiecznie swędzi pod chujem i muszą zapierdalać na złamanie karku nie licząc się z nikim.
Odpowiedź: I tak chuja ci to da bo wyprzedzisz gościa a za km znowu wyhamujesz do 80 bo będzie jechał następny. Wszyscy dojedziecie w jednym czasie.

Zabijesz kogoś kretynie i pójdziesz siedzieć. Zniszczysz dwie rodziny. Swoją i ofiary a bonusowo będziesz jeszcze ciągnął druta gitom w kryminale.
30 lat to już jest wiek gdzie powinieneś myśleć jak człowiek dorosły a nie 17 letni szczeniak, któremu sperma cieknie uszami.

Nie wiem dlaczego poalctwo tak strasznie nie potrafi kumać jazdy autem. Wiecznie tylko szybciej jakby jazda autem to był jakiś kurwa wyścig.
A im większym gównem biedak jedzie tym bardziej zapierdala.
Zgłoś
Avatar
mianas 2020-09-11, 10:37
Bo jeździć cza z kulturą i elegancko...
Zgłoś
Avatar
impressa88 2020-09-11, 11:00 2
Policja powinna na swojej stronie umożliwić wrzucanie nagrań a później ich egzekwowanie w trybie natychmiastowym. Policja nie może być wszędzie? Ludzie na szczęście są. Powinni na takich donosić bo w końcu następnym razem to oni mogą być ofiarą

lolczyslaf napisał/a:

Powiem to, sam jestem kierowcą, ale większość kierowców to idioci bez wyobraźni przedkładający 30 sekund zaoszczędzonego czasu nad życie twoje, swoje, twojej i swojej rodziny. Polska jako kraj też nie lepsza bo mandaty za wykroczenia są utrzymywane celowo na niskich stawkach tak, aby większość miała wyjebane. Chuj tam, pozapierdalam, najwyżej zapłacę 300 zł. Dzięki temu policji i skarbu państwa biznes się kręci bo spokojnie można normy robić "idźcie i bez 2000 zł dziś nie wracajcie". Jakby dali większe, tak jak w cywilizowanych krajach jak Niemcy czy kraje skandynawskie, to oczywistym jest że byłoby mniej wykroczeń i jednocześnie mniej w kasie. Ale chuj, życie Polaka mniej warte niż dukaty.



W Niemczech sa jeszcze mniejsze mandaty za przekroczenie prędkości niż u nas
Zgłoś
Avatar
Andriu996 2020-09-11, 11:14
Fajnamuzyczka w filmiku, tak w sam raz na pogrzeb. Takich kierowców to do kwasu.
Zgłoś
Avatar
RoBoTRoN 2020-09-11, 11:42
impressa88 napisał/a:

Policja powinna na swojej stronie umożliwić wrzucanie nagrań a później ich egzekwowanie w trybie natychmiastowym. Policja nie może być wszędzie? Ludzie na szczęście są. Powinni na takich donosić bo w końcu następnym razem to oni mogą być ofiarą
W Niemczech sa jeszcze mniejsze mandaty za przekroczenie prędkości niż u nas



Tak? Możliwe, że za te niższe są podobne kwotowo, ale lepiej poczytaj sobie ostatnią rubrykę w tabeli...
Zgłoś
Avatar
Umiem_modować 2020-09-11, 11:47 1
Z czasem będzi ecoraz więcej takich ludzi,bo socjalizm nie moze istnieć bez idiotów i takich produkuje. Powinniśmy wrócić do praw ewolucji i nie chronić życia za wszelką cenę tych, którzy są zagrożeniem dla innych.
Zgłoś
Avatar
C................s 2020-09-11, 13:23 2
Wiewór napisał/a:

bonusowo będziesz jeszcze ciągnął druta gitom w kryminale.





No nie zachęcaj już tak chłopa bo nigdy nie będzie jeździł normalnie.
Zgłoś
Avatar
korax 2020-09-11, 14:50 1
banerr napisał/a:

Wszystkim tym kurwom życzę kamaza z przeciwka.



Oj, tam. Może być też Scania, Man, Daf, Iveco, Kraz, Tatra
Zgłoś
Avatar
kwas79 2020-09-11, 15:27 2
banerr napisał/a:

Wszystkim tym kurwom życzę kamaza z przeciwka.



Koniecznie z lemieszem.
Zgłoś
Avatar
superafgan87 2020-09-11, 18:05
I to większość w jakiś przeciętnych dzieciowozach jakby chcieli sobie coś udowodnić, no i audi ale już tu kiedyś pisałem audi to takie nowe bmw
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2020-09-11, 18:13 1
Wiewór napisał/a:

Odpowiedz mi na pytanie na chuj wyprzedasz ciąg aut?
Będziesz szybciej na miejscu czy dostaniesz jakąś nagrodę za pierwsze miejsce w peletonie?
Jeśli jedzie ciąg aut to się NIE WYPRZEDZA bo wszyscy jadą tak samo i chuja przyśpieszysz. Ryzykujesz tylko, że kogoś zabijesz.
Wyprzedza się jeśli jedzie przed tobą jedno auto dużo wolniej.
Policz sobie jaka będzie różnica w czasie przyjazdu jeśli "zawalidroga" jedzie 80 a ty go wyprzedzisz i będziesz jechał nawet powiedzmy 110 bo takich pizdeuszy jak ty wiecznie swędzi pod chujem i muszą zapierdalać na złamanie karku nie licząc się z nikim.
Odpowiedź: I tak chuja ci to da bo wyprzedzisz gościa a za km znowu wyhamujesz do 80 bo będzie jechał następny. Wszyscy dojedziecie w jednym czasie.
Zabijesz kogoś kretynie i pójdziesz siedzieć. Zniszczysz dwie rodziny. Swoją i ofiary a bonusowo będziesz jeszcze ciągnął druta gitom w kryminale.
30 lat to już jest wiek gdzie powinieneś myśleć jak człowiek dorosły a nie 17 letni szczeniak, któremu sperma cieknie uszami.
Nie wiem dlaczego poalctwo tak strasznie nie potrafi kumać jazdy autem. Wiecznie tylko szybciej jakby jazda autem to był jakiś kurwa wyścig.
A im większym gównem biedak jedzie tym bardziej zapierdala.



Przez całe życie jeżdżę jedną trasą do rodziny, przed 2004 polonezem mogłem dojechać tam w 1h. Teraz jadąc na twój sposób trzeba jechać 2h-2h30min zależy od natężenia ruchu. Zapierdalając dojeżdżam w 1h30min. Czy dużo mi to daje? Nie. Ale bawi mnie zapalczywość takich ciotek jak ty.
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-09-11, 20:58
Wszyscy to potencjalni mordercy. Nie prędkość zabija, tylko takie bezmyślne zachowanie. Tylko takich kierowców trudniej namierzyć niż ukarać. Najłatwiej stanąć z radarem i cisnąć kasę.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-09-11, 21:25 1
hfbnmiuytp napisał/a:

Przez całe życie jeżdżę jedną trasą do rodziny, przed 2004 polonezem mogłem dojechać tam w 1h. Teraz jadąc na twój sposób trzeba jechać 2h-2h30min zależy od natężenia ruchu. Zapierdalając dojeżdżam w 1h30min. Czy dużo mi to daje? Nie. Ale bawi mnie zapalczywość takich ciotek jak ty.



Widziałem już takiego kozaczka z midokiem w uszach jak ty w swojej dawnej robocie. Spowodował wypadek bo wypadł z zakręt bo jechał jak popierdolony. Zabil swoją pasażerkę i skasował dwa auta.
Jak go prowadzili w kajdankach do suki to płakał jak małe dziecko.
Dwa lata dostał bez zawiasów.
Mam nadzieję że zabijesz tylko siebie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie