18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
alucard321 2020-09-11, 22:21 2
hfbnmiuytp napisał/a:

Przez całe życie jeżdżę jedną trasą do rodziny, przed 2004 polonezem mogłem dojechać tam w 1h. Teraz jadąc na twój sposób trzeba jechać 2h-2h30min zależy od natężenia ruchu. Zapierdalając dojeżdżam w 1h30min. Czy dużo mi to daje? Nie. Ale bawi mnie zapalczywość takich ciotek jak ty.



Życzę Ci, abyś trafił na kogoś komu "nie zalezy" i żeby Ci na margines nie zjechał. Bez Ciebie będzie bezpieczniej jebany debilu. Pamiętaj, że twoja nieostrozna jazda może doprowadzić twoich bliskich do łez.
Zgłoś
Avatar
Vitu 2020-09-12, 1:04
banerr napisał/a:

Wszystkim tym kurwom życzę kamaza z przeciwka.



Łady Nivy!

i.ytimg.com/vi/WmzA7QhFk_8/maxresdefault.jpg
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2020-09-12, 20:04
Wiewór napisał/a:

Widziałem już takiego kozaczka z midokiem w uszach jak ty w swojej dawnej robocie. Spowodował wypadek bo wypadł z zakręt bo jechał jak popierdolony. Zabil swoją pasażerkę i skasował dwa auta.
Jak go prowadzili w kajdankach do suki to płakał jak małe dziecko.
Dwa lata dostał bez zawiasów.
Mam nadzieję że zabijesz tylko siebie.



Miałem podobnie, wjechałem w zakręt 90stopni z prędkością 60km/h, nie wyciągnąłem poślizgu i mnie obróciło. Jak to mówią, człowiek uczy się na błędach.

alucard321 napisał/a:

Życzę Ci, abyś trafił na kogoś komu "nie zalezy" i żeby Ci na margines nie zjechał. Bez Ciebie będzie bezpieczniej jebany debilu. Pamiętaj, że twoja nieostrozna jazda może doprowadzić twoich bliskich do łez.



Skąd takie informacje, że ktoś mi musi zjeżdżać na margnies? Widzę ciotki, że marni z was kierowcy skoro nie wyobrażacie sobie zapierdalania bez spychania innych na margines

Zgłoś