18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-09-10, 23:35
Ja tu żadnych wyprzedzaczy nie widzę... Nie ma piwa za hujowy tytuł.
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2020-09-10, 23:43 32
takie ścierwa są jeszcze gorsze od motocip
Zgłoś
Avatar
Kanar499 2020-09-11, 0:04 4
Najlepsi są "kierowcy" którzy nie ogarniają wklejenia się między samochody podczas wyprzedzania jak jest taka konieczność tylko panikują, i albo hamują do zera, albo pchają się gdzieś w krzaki
Zgłoś
Avatar
adamaniedam 2020-09-11, 0:04 1
mnie ruszyło, można na Główną.
Zgłoś
Avatar
banerr 2020-09-11, 1:20 59
Wszystkim tym kurwom życzę kamaza z przeciwka.
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2020-09-11, 1:55 6
Kanar499 napisał/a:

Najlepsi są "kierowcy" którzy nie ogarniają wklejenia się między samochody podczas wyprzedzania jak jest taka konieczność tylko panikują, i albo hamują do zera, albo pchają się gdzieś w krzaki



Mnie wkurza kiedy cipy jadą sobie na zderzakach, więc kiedy jest duży ruch zamiast wyprzedzić pojedynczo albo max 2 samochody, to muszę czekać na okazję żeby wyprzedzać cały łańcuch takich zjebów nierzadko z tirem w środku.
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2020-09-11, 3:07 15
hfbnmiuytp napisał/a:

Mnie wkurza kiedy cipy jadą sobie na zderzakach, więc kiedy jest duży ruch zamiast wyprzedzić pojedynczo albo max 2 samochody, to muszę czekać na okazję żeby wyprzedzać cały łańcuch takich zjebów nierzadko z tirem w środku.



Masz grzecznie jechać przepisowo, właśnie dlatego ludzie nie jadą w większych odstępach bo zawsze trafi się taki burak jak ty co za wszelką cenę musi wyprzedzić i się wpierdala przed maskę, a później na światłach/przed rondem jest AŻ dwa samochody dalej, ale on zaoszczędził 5 sekund i się cieszy jak debil
Zgłoś
Avatar
burn1878 2020-09-11, 5:00 2
Diggerx napisał/a:

Masz grzecznie jechać przepisowo, właśnie dlatego ludzie nie jadą w większych odstępach bo zawsze trafi się taki burak jak ty co za wszelką cenę musi wyprzedzić i się wpierdala przed maskę, a później na światłach/przed rondem jest AŻ dwa samochody dalej, ale on zaoszczędził 5 sekund i się cieszy jak debil



Ale pierdolisz jak potłuczony. A mało jest zawalidróg? Zjebów co to boją się dociągnąć do dozwolonej prędkości i wleką te pizdy mając śmierć w oczach przy 100 km/h? To że ktoś wyprzedza nie oznacza, że na 80 zapierdala 160
Zgłoś
Avatar
fiate 2020-09-11, 5:32 8
burn1878 napisał/a:

Ale pierdolisz jak potłuczony. A mało jest zawalidróg? Zjebów co to boją się dociągnąć do dozwolonej prędkości i wleką te pizdy mając śmierć w oczach przy 100 km/h? To że ktoś wyprzedza nie oznacza, że na 80 zapierdala 160



Jaką człowiek ma tendencje do generalizowania i upraszczania. Nikt ci nie zakazuje wyprzedzać, ale jak już to robisz to rób to poprawnie. Jak jedzie jakas zawalidroga 70 na godzinę to nawet z silniczkiem 1.2 dasz radę szybko to zrobić. Gorzej jak taka "zawalidroga" jedzie 120 a niektórzy z małymi peniskami żyłują te swoje malokonne autka. Dwa jak jedziesz w kolumnie 80 a wyprzedzasz i przeskakujesz co chwila te auta to w 95% i tak spokojna jazda Cię dogonię. Nieważne czy jedziesz tirem czy osobówkę mentalność ciągle ta sama. Parę kilometrów więcej i się czujesz jeden z drugim jak byś grał w szybkich i wściekłych.

Zgłoś
Avatar
C................s 2020-09-11, 6:53 7
Najgorsze jest to że takie akcje nie są odpierdalane wyłącznie przez młodych i nie doświadczonych. Często to stare huje co pozjadały wszystkie rozumy i potrafią tak zapierdalać nierzadko ze swoimi rodzinami.
Zgłoś
Avatar
homorek 2020-09-11, 7:34 2
Takie materiały działają lepiej niż kawa słodzona koksem.
Zgłoś
Avatar
SensatioN 2020-09-11, 8:52 4
Zaraz po takim występie powinien jeden z drugim dostać gumową pałą po ryju tak mocno żeby aż wszystkie włosy z głowy spadły na ziemię a oczodoły wpadły do gardła.

Tacy na drodze to jeżdżące śmieci.
Zgłoś
Avatar
kszysiu 2020-09-11, 9:07 11
Ja nie wiem co ci ludzie maja w glowach. Wieszosc tych filmikow z drog jak ogladam to co najmnien 3/4 sytuacji mozna sobie wytlumaczyc na zasadzie ze ktos sie zagapil, zamyslil, nie zauwazyl czy po prostu umyslnie zlamal jakis przepis, ale w sumie to bylo jakies drobne nieszkodliwe przewinienie, zeby ulatwic sobie zycie. Mysle ze kazdemu z nas chociaz raz w zyciu cos glupiego udalo sie zrobic na drodze i tez moglby trafic do takiej typowej kompilacji. Nie da sie przejechac 100kkm autem i nie zrobic totalnie nic glupiego.
Ale kurwa, ten filmik to chyba pierwszy z takich kompilacji co mnie ruszyl. Mam 200 konne auto i wyprzedzam jak faktycznie widze, ze mam baaaardzo duzo miejsca, a te pojeby jada jakimis kurwa kasztanami w ciemno, na lukach, pod prad, byle kurwa wyprzedzac. Przeciez tych chuj to powinni wieszac za genitalia albo je po prostu upierdalac. Chuj, niech narazaja swoje zycie, ale nie kurwa wszystkich innych, ktorzy akurat trafia na takiego pojeba. Kurwa jego mac.
Zgłoś
Avatar
robertskc7 2020-09-11, 9:15 2
Każdemu petardę w nos, tak żeby się juchą zalał i chodził obolały przez tydzień
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie